Kde nakoupit? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f97d2ab5931641050fbc2fc13b1de909Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

V reálu je to trochu jinak, protože když jsem Urtekram sháněla, ve dvou obchodech, kde ho měli mít, ho neměli, zato ho měli ve třetím, který vůbec nebyl na seznamu.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 1:43 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
zkuste se kouknout semhle : http://www.vitektrade.cz/seznam-obchodu/seznam-obchodu.html - najdete tam prodejny, kam by meli dovazet kosmetiku urtekram.
Plzeň i Ostrava tam jsou napsané, ale jak je to v reálu, asi budete muset ovětřit samy Very Happy


Tak to se na to podivám, až půjdu do města, děkuji! Shocked Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
Včera jsem si šla koupit Urtekram do toho obchodu u Kulaťáku, a šampony Urtekram byly vyprodané, ten regál byl úplně vybrakovaný a zbyl tam jen jediný dětský šampon. Shocked Tak jsem si koupila Laveru, že ji vyzkouším.
Onee, že tys to tam vzal útokem! Laughing


V Plzni asi nic takového není, nebo jsem slepá a ty krámky prostě nevidím Crying or Very sad

Adélko, jeden obchůdek je naproti komornímu divadlu..teda trochu dál když jdeš tou ulicí,jmenuje se to Naděje a mají tam Urtekram a další je ve veleslavínově ulici,to se jmenuje bylinka a mají tam štěstí Baronky.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
zkuste se kouknout semhle : http://www.vitektrade.cz/seznam-obchodu/seznam-obchodu.html - najdete tam prodejny, kam by meli dovazet kosmetiku urtekram.
Plzeň i Ostrava tam jsou napsané, ale jak je to v reálu, asi budete muset ovětřit samy Very Happy


Moc díků za informace. Vůbec jsem nevěděla, kde takové věci kupovat. V seznamu jsem našla sousední město, tak tam v nejbližší době skočím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Včera jsem si šla koupit Urtekram do toho obchodu u Kulaťáku, a šampony Urtekram byly vyprodané, ten regál byl úplně vybrakovaný a zbyl tam jen jediný dětský šampon. Shocked Tak jsem si koupila Laveru, že ji vyzkouším.
Onee, že tys to tam vzal útokem! Laughing


Ne ne ne ja nic ja (ne)muzikant Smile Ja ted prifrcel z rakouska z hooodne vysokejch kopcu, kde byl kupodivu este i snih na klouzani se Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 6:25 pm    Předmět: kančí štětiny? Citovat

Kde v Praze sehnat kartáč s kančími štětinami?
Díky předem za tipy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 11:07 am    Předmět: Kde nakoupit... Citovat

Drazí, nejezděte nakupovat do Frýdku - Místku! Tady NIC NENÍ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 9:02 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tak já PLZNI nakupuju tady:wink: :

Urtekram - obchůdek Naděje u Komorního divadla
Baronka - obchod s příroními produkty Veleslavínova ulice
kúra Doliva - tu jsem sehnala v lékarně na Americké, ale myslím, že jinde ji mít taky budou.
Alverde - nakupuji v DM, a taky tam kupuju hennu
a kartáče Marylin s kančími štětinami se dají sehnat v Profidemu taky ve Veleslavínově ulici....


Milá, drahá! Včéra jse na Tebe myslela, našla jsem ten krám ve Veleslavínce, koupila jsem si Štěstí baronky - šampon a kondicioner. Byla jsem překvapená, že se cenově pohybuje stejně jako můj Elseve a cestou dom jsem přemýšlela nad tím, že bych radši investovala do českých výrobků a o to hezčí, že bylinných, ne silikonů.... kdyby mi to vyhovovalo, byla bych nadšená. Tak to doma pořád převracím, čtu, čuchám Laughing
Až přide čas mytí tak se těším... uvidíme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
zkuste se kouknout semhle : http://www.vitektrade.cz/seznam-obchodu/seznam-obchodu.html - najdete tam prodejny, kam by meli dovazet kosmetiku urtekram.
Plzeň i Ostrava tam jsou napsané, ale jak je to v reálu, asi budete muset ovětřit samy Very Happy


tak kdo je z ostravy, tak v tom Zdravem stylu nemaji lautr nic.Ani o nejake bylinkove kosmetice v zivote neslyseli... Twisted Evil Twisted Evil Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 1:27 am    Předmět: Re: kančí štětiny? Citovat

Marianna napsal:
Kde v Praze sehnat kartáč s kančími štětinami?
Díky předem za tipy...


V Profimedu a v parfumeriii Douglas v nákupním centru Chodov. Ale asi mají pobočky i jinde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.