Kde nakoupit? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e3ab15b3a3cb42c0f2f8f6a4cfcd920Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 5:51 pm    Předmět: Citovat

Ja to vidim tak, ze cim vic serepeticek clovek pouziva, tim vic serepeticek na serepeticky musi kupovat. Ua.

A ten sprej tu spinu ze stetce dostane jak presne? Si moc nedokazu predstavit ten mechanismus, pokud to nefunguje jako savo a to by se vlas nejen lamal teda... Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 7:29 pm    Předmět: Citovat

nepoznáte nejaký obchod na sk kde môžem kúpiť kančák ?
a za koľko ste si ho kúpili vy ?
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 8:41 pm    Předmět: Citovat

Nicole, děkuju, Sephoru mám v rámci možností v dosahu.
Morganno, jak to funguje, to netuším, myslím, že je to cosi rozpuštěné v alkoholu. Už mě napadlo, že bych na to vzala normální micelárku, ale nevím, jestli si to můžu troufnout - abych si je nezničila. Jde mi hlavně o čištění štětce na korektor - ten používám krémový, takže na štětci hodně ulpívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 7:58 pm    Předmět: Citovat

Nemá někdo tip, kde by se v Praze (v nějaké rozumné vzdálenosti od metra - nehodlám se ztratit Laughing ) daly koupit veliké natáčky za rozumnou cenu? Nemyslím ale ty na suchý zip, ty samodržící. Pokud možno abych tam mohla zajít nejpozději ve středu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:12 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja to vidim tak, ze cim vic serepeticek clovek pouziva, tim vic serepeticek na serepeticky musi kupovat. Ua.

A ten sprej tu spinu ze stetce dostane jak presne? Si moc nedokazu predstavit ten mechanismus, pokud to nefunguje jako savo a to by se vlas nejen lamal teda... Smile


Very Happy
Spolubydlící ten sprej na štětce používala a byla spokojená. Já štětce koupu v trošce šampónu.

Mimochodem jsem si všimla, že když použiju na velkej štětec objemovej šampón, místo splasklýho třapečku je z něj naducaná koule Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:35 am    Předmět: Citovat

PRAHA

Určitě už to tady padlo, ale já chodím do Kotvy na Náměstí republiky, do Pemi drogerie na Olšanském náměstí nebo objednám z cestaprirody.cz a osobně si to vyzvednu. Jinak v Pemi maj Bione. Zároveň jsem tam koupila Bourjois sprcháče, deodoranty a nějakou pleťovou kosmetiku dost levně. Deodorant Bourjois (s hodně pěknou jemnou vůní) tam stojí 59,90. Smile Smile
A takové ty dražší kadeřnický věci kupuju přes net, jen mě mrzí, že si většinou nemůžu přečíst složení. Embarassed Líbí se mi xparfemy, protože mají v Praze osobní odběr zdarma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:23 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
PRAHA

Určitě už to tady padlo, ale já chodím do Kotvy na Náměstí republiky, do Pemi drogerie na Olšanském náměstí nebo objednám z cestaprirody.cz a osobně si to vyzvednu. Jinak v Pemi maj Bione. Zároveň jsem tam koupila Bourjois sprcháče, deodoranty a nějakou pleťovou kosmetiku dost levně. Deodorant Bourjois (s hodně pěknou jemnou vůní) tam stojí 59,90. Smile Smile
A takové ty dražší kadeřnický věci kupuju přes net, jen mě mrzí, že si většinou nemůžu přečíst složení. Embarassed Líbí se mi xparfemy, protože mají v Praze osobní odběr zdarma.


Kdyby se někomu hodilo, tak Bione mají i v jednom obchůdku s přírodní kosmetikou v Jugoslávské, na půli cesty mezi I.P.Pavlova a Náměstí Míru.
Jinak na Pemi taky nedám dopustit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:13 am    Předmět: Citovat

Taky budu ráda za tip na nákup kančáku. Mám doma jen kulatý z DM. Teď už neprodávají čistě bez plastových štětin. Kdyby někdo narazil na čistý kančák v nějaké drogerii, pište prosím. Díky.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 3:24 pm    Předmět: Citovat

Není to sice drogerie, ale já koupila bezplastový kančák v Kauflandu. Dokonce má štětiny zasazené rovnou do dřeva. Cena do dvou stovek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 11:51 am    Předmět: Citovat

DonnaDarkness napsal:
nepoznáte nejaký obchod na sk kde môžem kúpiť kančák ?
a za koľko ste si ho kúpili vy ?
Smile


ja som ho zohnala v 101 drogerii za 6 aj niečo eur...a potom som videla ešte lacnejší v drogerii TETA, za nejakych 4 aj niečo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.