Vlasy postupně sestříhané - mám šanci na vlasy po pás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a5ec4efc1fc292d2a845d1448dc7585Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebujete / chcete také urychlit růst vlasů ?
Ano
94%
 94%  [ 17 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

já jsem si dřív konečky zastříhávala hodně málo, chtěla jsem mít rychle dlouhé vlasy a vždycky jsem si je vypěstovala nekvalitní a roztřepené. tak jsem si je nechala razantně zkrátit, přestala jsem používat fén a barvu, každé 2-3 měsíce zastřihuju, ke kadeřnici už nejdu vždycky místo 1cm mi ustříhla nejmíň 5 Confused teď se mi konečky vůbec netřepí a jen trošku sužujou což řeším zastřihnutím a je to OK Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si nechala zastřihnout konečky (2cm ) minulý říjen, a doteď to jde a nestydím se za ně, a minulý týden mě kolegyně v práci pochválily, jaké že mám hezky zarovnané konečky Shocked . Ten poslední centimetr, který už není, co býval, zase v blízké budoucnosti zastříhnu - asi tak v říjnu.... Laughing
(BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné. Toto třepení nezávisí na délce vlasů ani na razanci předchozího zastřižení - stav byl stejný i s mikádem. Kdybych se jich chtěla zbavit, beru to strojkem. Čas od času to holt projdu s ostrýma nůžtičkama a nejošklivější exempláře popravím. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné.


A není to právě na tom místě, kde bývá gumička, jak tu někdo psal, že jsou tam vlasy víc namáhané?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné.


A není to právě na tom místě, kde bývá gumička, jak tu někdo psal, že jsou tam vlasy víc namáhané?

Je to dost dobře možné, ale bez gumičky to prostě nejde... pokud si nechám vlasy jen tak vlát, dopadnou hůř. (odzkoušeno na vlastní vlasy, zhruba před osmi lety). Gumičky se snažím mít kvalitní, ale ono je s tím vždycky něco... ale tady šlo o racionalitu zastřihávání konců, když se mi konce netřepí. Kdybych to ustříhla vejš, tak se ty roztřepené vlasy prostě posunou vejš. Confused Proto zastříhávám, jak zřídka to jen jde, a taky to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:

(BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné. Toto třepení nezávisí na délce vlasů ani na razanci předchozího zastřižení - stav byl stejný i s mikádem. Kdybych se jich chtěla zbavit, beru to strojkem. Čas od času to holt projdu s ostrýma nůžtičkama a nejošklivější exempláře popravím. )


Tak se to děje i mě. Ty nejdelší vlasy jsou úplně v pohodě a třepí se spíš ty kratší a že by to bylo gumičkou, to bych zase neřekla, gumičky až tolik nepoužívám. A ty roztřepený konečky už zase tolik neřeším, i když si vlasy zastřihnu třeba o 10 cm roztřepaný konečky budu mít pořád a navíc kratší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:42 pm    Předmět: Komentář Citovat

Daniela napsal:
Čírina napsal:
BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné.


A není to právě na tom místě, kde bývá gumička, jak tu někdo psal, že jsou tam vlasy víc namáhané?


Jednou jsem kdesi četla radu, že umístění gumičky by se mělo měnit, aby vlasy nespínala vždy na stejném místě, aby nebyly tolik namáhané. Vy mi určitě rozumíte i přes nedokonalost mého vyjádření. Jednou níže, podruhé výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 9:17 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Daniela napsal:
Čírina napsal:
BTW - mě se nejvíc třepí vlasy tak 3 - 10 cm od konečků, nikoliv konce samotné.


A není to právě na tom místě, kde bývá gumička, jak tu někdo psal, že jsou tam vlasy víc namáhané?


Jednou jsem kdesi četla radu, že umístění gumičky by se mělo měnit, aby vlasy nespínala vždy na stejném místě, aby nebyly tolik namáhané. Vy mi určitě rozumíte i přes nedokonalost mého vyjádření. Jednou níže, podruhé výše.


No, z toho je ten rozstřel od 3 do 10ti cm Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

:cry:tragédie:(sem si řekla že když je dneska dobrej den na stříhání že to teda zašmiknu naposled a už nechám růst a všecka moje práce je pryč Sad i s vláskama Crying or Very sad mám je krátký jak nikdy....nevím co mám dělat asi z toho neusnu:(ještě 10 cm mi musí narůst ale to bude trvat zatraceně dlouho viďte Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
:cry:tragédie:(sem si řekla že když je dneska dobrej den na stříhání že to teda zašmiknu naposled a už nechám růst a všecka moje práce je pryč Sad i s vláskama Crying or Very sad mám je krátký jak nikdy....nevím co mám dělat asi z toho neusnu:(ještě 10 cm mi musí narůst ale to bude trvat zatraceně dlouho viďte Crying or Very sad
Nebuj,Deny...ukaž nám nějakou aktuální fotku Wink a uvidíš že to určitě tak krátké nebude Wink A navíc ses zbavila všech roztřepených konců a tak a teď máš krásnější vlásky než předtím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Denynka napsal:
:cry:tragédie:(sem si řekla že když je dneska dobrej den na stříhání že to teda zašmiknu naposled a už nechám růst a všecka moje práce je pryč Sad i s vláskama Crying or Very sad mám je krátký jak nikdy....nevím co mám dělat asi z toho neusnu:(ještě 10 cm mi musí narůst ale to bude trvat zatraceně dlouho viďte Crying or Very sad
Nebuj,Deny...ukaž nám nějakou aktuální fotku Wink a uvidíš že to určitě tak krátké nebude Wink A navíc ses zbavila všech roztřepených konců a tak a teď máš krásnější vlásky než předtím Wink

no to mám ale tak krátké Crying or Very sad je mi to fakt líto.dřív sem si říkala už jen 5 cm a budu tam kde chci být a teď si říkám už ¨jen¨ 10 cm který porostou těžko a jestli vůbec Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.