Vlasy postupně sestříhané - mám šanci na vlasy po pás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebujete / chcete také urychlit růst vlasů ?
Ano
94%
 94%  [ 17 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Kopretina napsal:
Denynka napsal:
:cry:tragédie:(sem si řekla že když je dneska dobrej den na stříhání že to teda zašmiknu naposled a už nechám růst a všecka moje práce je pryč Sad i s vláskama Crying or Very sad mám je krátký jak nikdy....nevím co mám dělat asi z toho neusnu:(ještě 10 cm mi musí narůst ale to bude trvat zatraceně dlouho viďte Crying or Very sad
Nebuj,Deny...ukaž nám nějakou aktuální fotku Wink a uvidíš že to určitě tak krátké nebude Wink A navíc ses zbavila všech roztřepených konců a tak a teď máš krásnější vlásky než předtím Wink

no to mám ale tak krátké Crying or Very sad je mi to fakt líto.dřív sem si říkala už jen 5 cm a budu tam kde chci být a teď si říkám už ¨jen¨ 10 cm který porostou těžko a jestli vůbec Sad

někdo tady řikal,že 10 cm mu rostlo 2 roky! tak to jsem málem omdlela,protožejsem zjistila že si vlstně na nerůs vlasů nemůžu stěžovat....mě naroste 10 cm za dva měsíce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

normálne sem se v zimě nechala ostříhat na krátko,jen po ouška...na jaře jsem to měla pod ramena,tak sem to shodila znovu,a o prázkách to zase bylo zpět....tak už to nechávám být,te´d mám vlasy asi na lopatky,když jsou mokré tak do půli zad...před 3 týdny jsem byla na barvení a odrosty mám už 5 cm!!! v zimě se už můžu těšit na dlouhé vlásky a v létě to snad budu tahat po zemi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 4:16 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
normálne sem se v zimě nechala ostříhat na krátko,jen po ouška...na jaře jsem to měla pod ramena,tak sem to shodila znovu,a o prázkách to zase bylo zpět....tak už to nechávám být,te´d mám vlasy asi na lopatky,když jsou mokré tak do půli zad...před 3 týdny jsem byla na barvení a odrosty mám už 5 cm!!! v zimě se už můžu těšit na dlouhé vlásky a v létě to snad budu tahat po zemi Laughing


No tak to se nezlob, ale to snad neni mozne. 5 cm za 1 mesic????

Pouzivas nejake specialni urychlovace? I kdyz to moc vliv nema, asi mas spis super geny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ach jo,to se někdo má...takový rychlorůst... Crying or Very sad A já si říkám,že se snad samy od sebe zkracují... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

denynko nebud smutna,vsak sis je strihala podle luny,vid.a to byla zrovna doba pro rychly rust vlasku,tak co nevidet to budes mit zpatky uvidis Wink Very Happy

Kopretino,taky mi prijde,ze se spis zkracujou Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Moje mile dlouhovlasky, budte rady, ze mate dlouhe tak jak mate, ja mam zatim mikado pod usi a rikam si, ze bych byla stastna, aby byly uz aspon po ramena. Tak at vlasky rostou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

galadriel,ja nepochybuju o tom,ze ti lasky ted hodne porostou,kdyz si i jinde psala o te krasne zmene,ze se ti zlepsila kvalita vlasku a jsou zivejsi,tak ti urcite i hodne porostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Rikisek napsal:
normálne sem se v zimě nechala ostříhat na krátko,jen po ouška...na jaře jsem to měla pod ramena,tak sem to shodila znovu,a o prázkách to zase bylo zpět....tak už to nechávám být,te´d mám vlasy asi na lopatky,když jsou mokré tak do půli zad...před 3 týdny jsem byla na barvení a odrosty mám už 5 cm!!! v zimě se už můžu těšit na dlouhé vlásky a v létě to snad budu tahat po zemi Laughing


No tak to se nezlob, ale to snad neni mozne. 5 cm za 1 mesic????

Pouzivas nejake specialni urychlovace? I kdyz to moc vliv nema, asi mas spis super geny Smile

Ano vážně,přísahám,že mi rostou asi 3-5 cm za měsíc,spíš 4-5 je to fakt frkot Wink a nic na to nepoužívám...proto sem se sem přihlásila abych zjistila jsk to urychlit,ale koukám že to asi nepotřebuju Confused hm...ale chtěla bych je narovnat... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
galadriel,ja nepochybuju o tom,ze ti lasky ted hodne porostou,kdyz si i jinde psala o te krasne zmene,ze se ti zlepsila kvalita vlasku a jsou zivejsi,tak ti urcite i hodne porostou Wink


No je pravda, ze se mi dost vlasy zlepsily, uz mi neplihnou, ale mam je takove silnejsi a bohatsi, myslim, ze to je i tim, ze jsem presla na permanetni spridani samponu a nemyju jenom jednim. I celkem rostou, tak za ten mesice 1,5-2 cm. Akorat mam problem a nevim, cim to je, ze po umyti mam krasne leskle vlasy, ale treba druhy den ty vrchni vlasy jsou takove chlupate. Premyslela jsem o tom a jedine co me napada, ze to je castym mytim, jelikoz myji obden nebo nekdy i kazdy den- bohuzel. protoze ty vlasy mam zdrave, nejsou nejak poskozene. To bych na ne musela naplacat tuny masky nebo kondicionery, aby byly takove hladke, jenze to zas pak mam 3 vlasy a vubec nesnasim ten pocit uhlazenych vlasu.
Musim se nejak dopracovat k tomu , myt tak 2krat do tydne, ale proste v Praze mi to nejde. Na chate s vodou ze studne nemam problem myt 1krat tydne, ale tady s tim vzduchem a vodou to nejka nejde. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

Tedy holky já zírám, jak vám ty hřívy rostou Shocked

Co se týče zastřihování, tak jsem začala až teď. Poslední tři roky to fungovalo tak, že jsem nestříhala rok a pak jsem zkrátila o 10cm. Jsem ale ráda, že jsem se zde dozvěděla, jak často a o kolik zastřihávat, protože od kadeřnic jsem se dozvídala, že každých 4-5 týdnů o 1-2 cm Surprised Vzhledem k průměrnému růstu 1cm za měsíc jsem si říkala, že tohle absolutně nemá šanci nějak vyrůst. Nojo, kadeřnice... Upálit, ježibaby jedny. Mad

Mně rostou vlasy úplně zoufale... Cca 6 cm za rok a to ještě docela nekvalitně. Tedy zírám, kolik to tady roste například Rikiskovi Shocked A vůbec... všechny se tady nějak pohybujete okolo 3 cm za měsíc.

A Galadriel, nezoufej, Tobě také rostou vlásky velice rychle a jestli je máš zdravé, tak se brzy můžeš těšít na krásnou, dlouhou hřívu. Držím pěsti, ať jsi spokojená, to je nejdůležitější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.