Henna z Predajbylin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc6aad7cdcdf5ba039577f51ebbe921aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:21 am    Předmět: Citovat

tak jsem včera objednala , doufám, že dojde brzo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Holky, dekuju, konecne je na mejch vlasech pro zmenu neco, co se da pochvalit Embarassed Preju hodne stesti pri pokusech, dejte vedet jak ste dopadly:P. Jinak priste jdu do ty kilovky taky, i kdyz pri me spotrebe to budu mit tak na dva roky Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Tak henna včera přišla, mám ji na hlavě, za chvilku jdu smívat. Ta kilovka je fakt mega pytel, docela jsem na to čučela Laughing Namletá je jemněji než Hennecolorka, ale zase hrubějc než tetovací, což mě trochu mrzí, dost jsem si na to zvykla a našla jsme tam nějaký, jako by stonečky. Ale jestli bude barvit dobře, tak to nějak překousnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Chatny: Hodne stesti, dej vedet vysledek Wink
Zajimavy, asi je to predpokladam (jak uz nekdo i rikal) varka od varky .... ke me se dostala krasne namleta, jemnej prasek, nic v nem, krasne se s ni pracovalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Tak, umyto, usušeno a já jsem moc spokojená. Moc hezká, tmavá barvička(no, umělí světlo je naprd) a vlasy hážou červeno zrzavé odlesky. Spíš víc do červena, než tetovací henna co normálně používám. Vlasy se hezky lesknou a zadají se i míň vysušené než obvykle(standartně přidávám sušenou syrovátku, med, malilinko skořice a lžíci gestilu) ale hodně tekla, asi tim že je hruběji namletá a tak mám i krásně obarvené čelo Laughing a neodhadla jsme dávku(dávám 2 pytliky po 50 gramech a teď jsem to nějak odhadla, tak jsme to napatlala hlavně na odrosty a zbytek jsem smíchala ještě s trochou gestilu(taky dělám často, když mám málo) a rozpatlala do délek. Pak jsem asi 4 hodiny vyklízela byt u čehož jsem se hezky zahřála. Zítra dám fotku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:21 pm    Předmět: Citovat

Chatny takže na tmavých vlasoch ide viac do tmavočervena? Shocked to je pre mňa super správička Laughing

Ak máte vela henny je ju dobré nasáčkovať a zmraziť vydží takto "čerstvá" v mrazáku rok a nestratí na intenzite farbiva dokonca som čítala, že potom aj lepšie farbí Cool
Zmiesanu kašičku je tiež možné zamraziť ale len na pol roka Laughing indigo sa zamrazovať nesmie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

No, zítra hodim fotku a uvidíš, mám tam i fotku po lambdě. Čím víc na vlasy čučim, tim víc se mi to líbí. Ano, mám v plánu hodit do krabičky a zamrazit, taky jsem to někde četla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
No, zítra hodim fotku a uvidíš, mám tam i fotku po lambdě. Čím víc na vlasy čučim, tim víc se mi to líbí. Ano, mám v plánu hodit do krabičky a zamrazit, taky jsem to někde četla.


na fotečku sa teším Smile ak ti tečie kup si guarovu gumu a pridaj do kašičky nebude tiecť Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Chatny napsal:
No, zítra hodim fotku a uvidíš, mám tam i fotku po lambdě. Čím víc na vlasy čučim, tim víc se mi to líbí. Ano, mám v plánu hodit do krabičky a zamrazit, taky jsem to někde četla.


na fotečku sa teším Smile ak ti tečie kup si guarovu gumu a pridaj do kašičky nebude tiecť Laughing

Díky za tip, jen nevim, kde to seženu Smile no mrknu na net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 12:08 am    Předmět: Citovat

Chatny: Je to potravina pro celiaky, takze obchody se zdravou vyzivou + internet ... taky sem ji chtela objednavat, ale s konzistenci sem nemela problem, takze se bez ni asi obejdu Laughing (mimochodem podeziram z toho ten pridanej med, prislo mi ze tu smesku krasne spojil)

mixer: Joo, premyslela sem kam hennu schovam do dalsiho pouziti ... jen se bojim aby mi v tom mrazaku nenavlhla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.