Vnější vlivy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d6ff15601bb0660374e2cf8702b4810Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Suometar
0-7
0-7


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 7:17 pm    Předmět: Vnější vlivy Citovat

Ahoj,
zajímaly by mě vaše názory na vliv různých prostředí na zdraví dlouhých vlasů. Mám na mysli (pravidelné) návštěvy suché sauny anebo sauny s párou a nebo také pobyt u moře, slaná voda a slunce. Jak moc to vlasům škodí a jak je v takových situacích mohu ochránit?
Díky za odpovědi!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já se v tom sice moc nevyznám, ale vzhledem k tomu, že vedro a horká pára nedělá dobře pleti (vysušuje ji), tak by to mohlo být u vlasů podobné.
Slaná voda a slunce - to bude asi totéž - v jednom článku to tady někde je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Tož já bych zas řekla,
že pleti sauna a hlavně vlhká pára svědčí hodně Smile
a řekla bych, že i vlasům... teda hlavně asi ta pára....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Ta pára asi bude dělat dobře, ale horká? Alespoň suché pleti horká dobře nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

Jak jsem to odpozoroval doma -

nic nedela jemnym dlouhym vlasum tak dobre, jako dlouhodoby pobyt v tropech... vlhko a cisty vzduch Smile

Ad sauna: pokud si predtim vlasy naolejujete, tak to dela divy, olej obecne funguje v kombinaci s horkem.

Morska voda a suchy vitr je hnus Wink Doma "nas" to stalo asi 20 centaku zkraceni.

Stejne tak suchy vysokohorsky vitr.

Odpoved zni..: olejovat olejovat olejovat (pokud nechcete nosit vlasy v drodlu nebo satku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:18 am    Předmět: Re: Vnější vlivy Citovat

Suometar napsal:
Ahoj,
zajímaly by mě vaše názory na vliv různých prostředí na zdraví dlouhých vlasů. Mám na mysli (pravidelné) návštěvy suché sauny anebo sauny s párou a nebo také pobyt u moře, slaná voda a slunce. Jak moc to vlasům škodí a jak je v takových situacích mohu ochránit?
Díky za odpovědi!!!


Ahoj, já jen vím, že když jsme byli u moře, slaná voda a slunce mě vymylo černou (!) barvu z vlasů a byla jsem trochu do zrz. Jinak vysušení nebo jiné neduhy se u mě nekonaly. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jak jsem to odpozoroval doma -

nic nedela jemnym dlouhym vlasum tak dobre, jako dlouhodoby pobyt v tropech... vlhko a cisty vzduch Smile

Ad sauna: pokud si predtim vlasy naolejujete, tak to dela divy, olej obecne funguje v kombinaci s horkem.

Morska voda a suchy vitr je hnus Wink Doma "nas" to stalo asi 20 centaku zkraceni.

Stejne tak suchy vysokohorsky vitr.

Odpoved zni..: olejovat olejovat olejovat (pokud nechcete nosit vlasy v drodlu nebo satku)


Máš opět pravdu, já jsem si vlasový olej taky zamilovala. Je nenahraditelný, vlasy mám po něm jak hedvábí a krásně se lesknou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jak jsem to odpozoroval doma -

nic nedela jemnym dlouhym vlasum tak dobre, jako dlouhodoby pobyt v tropech... vlhko a cisty vzduch Smile


juj, mám moc ráda tvoje rady:-) takže tropy...Ok:) Pokusím se s tím něco udělat:)


citace:
Ad sauna: pokud si predtim vlasy naolejujete, tak to dela divy, olej obecne funguje v kombinaci s horkem.


to zní hodně dobře a věřím, že to může pomáhat...Ale nějak si to neumím představit v praxi... Jakože si vlasy naolejuješ ( nebo teda Tvoje milovaná) než jdeš do sauny a pak -než jdeš domů, si ty vlasy umeješ a jdeš s mokrou hlavou domů? Nebo to necháš naolejované a jdeš domů s naolejovanou hlavou? Shocked

citace:
Morska voda a suchy vitr je hnus Wink Doma "nas" to stalo asi 20 centaku zkraceni.

Stejne tak suchy vysokohorsky vitr.


joo, souhlas, vlasům to ensvědčíSmile ale zas sou hory a more krasny:-) a me morska voda dělá ve vlasech moc pěkný, rezavý odstín Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

Máš opět pravdu, já jsem si vlasový olej taky zamilovala. Je nenahraditelný, vlasy mám po něm jak hedvábí a krásně se lesknou!


juj, můžeš prosím poradit značku ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suometar
0-7
0-7


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

No ja si na vlasy davam normalni panensky olivovy olej, ale jestli mate nejaky lepsi tip, tak sem s nim Smile
Jo a jeste, co delate s vlasy, kdyz je venku velky mraz, tak -15, -20C (tam kde bydlim je to normalni teplota v zime)? Ja se je bojim nechat venku a nosim je pod bundou, ale to pak hrozne elektrizujou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.