"Teprve" nebo "už" týden
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9554ebd0a68ddf68a92a297e3bf03d8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:34 am    Předmět: "Teprve" nebo "už" týden Citovat

...přeji všem krásný den..jsem tu teprve týden Wink a už mm snad vše přečteno - je to jako droga... Smile mám poničené a unavené vlasy po3týdenním prodloužení umělých vlasů Crying or Very sad a musela jít na Erbovou...je to4měsíce,co stále léčím a doufám,že vaše rady na tomto webu mi opět vrátí,tak krásné vlasy, jako jsem měla před tím Rolling Eyes ..pokud někdo máte zkušenost s takovou blbostí,co jsem udělala já...ráda získám rady jak opět získat krásné dlouhé vlasy Rolling Eyes Wink děkuji za ně.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ahooj, vítám Tě tady. DV jsou závislost, ale krásná Wink Vlásky se uzdraví, neboj. Jsem paradoxně vděčná za Tvoji zkušenost, protože umělé vlásky bych si nedala...a nelíbí se mi to, když to na někom vidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 1:28 pm    Předmět: Re: "Teprve" nebo "už" týden Citovat

blesk963 napsal:
...přeji všem krásný den..jsem tu teprve týden Wink a už mm snad vše přečteno - je to jako droga... Smile mám poničené a unavené vlasy po3týdenním prodloužení umělých vlasů Crying or Very sad a musela jít na Erbovou...je to4měsíce,co stále léčím a doufám,že vaše rady na tomto webu mi opět vrátí,tak krásné vlasy, jako jsem měla před tím Rolling Eyes ..pokud někdo máte zkušenost s takovou blbostí,co jsem udělala já...ráda získám rady jak opět získat krásné dlouhé vlasy Rolling Eyes Wink děkuji za ně.. Wink


Souhlasím se sixteen, tady toho najdeš spoustu. Ale pozor ať vlasy zbytečně nepřepečováváš, ono to k tomu někdy svádí. Ať ti zase brzy vyrostou! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky a děkuji za milé přivítání

...měla jsem krásné dlouhé zdravé vlasy pod lopatky, ale potřebovala jsem životní změnu - byl v tom chlap, a tak jsem šla na mikádo - ze začátku se mi to líbilo,ale s odstupem dní,jsem se v něm přestala cítit a dostala jsem nabídku od jedné holčiny, že mohu mít dlouhé vlasy během pár hodin...jednalo se samozřejmě o umělé prodloužení vlasů(jsem typ člověka,co si musí vyzkoušet vše,ale nečekala jsem,že mi to tak zhuntuje vlasy)opět jsem měla úsměv na tváři a šla do toho.. po3týdnech, jsem je musela sundat, protože to tahalo a nedalo se v tom spát,přišlo mi to i šíleně asexuální (obdivuji holky,co je umí nosit roky)..jenže ona ji došla vodička na sundavání, a tak mi vlasy rvala a vím,že jsem určitě přišla o spoustu vlasů,a tak jsem musela jít na krátko alá Vlaďka Erbová .. té doby vlasy ob den léčím Revalidem, odvarem z kopřiv, hennuji...řekla bych,že se mi srovnávají a myslím,že i poporostly,na štěstí, mi rostou v celku rychle..ale mám strach,že už nebudou,co bývaly...sebevědomí mám pod 0% bodu... Crying or Very sad ...byla jsem zvyklá na krásné vlasy...a teď jsem musela udělat tohle..ale beru to jako zkušenost..nemá smysl zasahovat do minulosti-tu nevrátíš...tak teď léčím a pokusím se opět o krásné dlouhé zdravé vlásky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:01 pm    Předmět: Citovat

Neboj vsak dorastu, odteraz to bude uz len lepsie Smile a mozes si byt ista, ze podobnu vec uz s vlasmi nespravis! Ja by som bez DV svoje ambicie mat dlhe vlasy velmi rychlo stratila... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Ida, děkuji ti za podporu...a doufám, věřím v to Rolling Eyes že to nyní už bude jen lepší a lepší...nechápu,co mě to popadlo...roky jsme si pěstovala krásné dlouhé vlasy...asi jsem si v nich připadala už nudná a možná v tom byl i chlap Confused ...potřebovala jsem životní změnu...po 5ti letech jsem udělala takovou blbost...ale další zkušenost...blbá,ale o to více,jak píšeš,jsem se ponaučila..je tu spousta dobrý rad,jak na poničené vlasy, tak je nyní přes2měsíce používám a nevím,zda se mi to jen zdá,či je to tak skutečně,ale mamka i babi tvrdí, že je mám už srovnané...já stále ještě cítím,že to není ono...ale snad..???...se srovnají..?? Rolling Eyes ...spadlo mi hodně sebevědomí..až tak,že nikam nechodím...neumím se uvolnit ve společnosti lidí...ale chce to čas...ten vše vyřeší...ty máš krásné vlasy...tichá závist Wink
http://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/profile.php?id=1092745903
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 3:38 pm    Předmět: Citovat

no jo...prodlužování, ještě jsem neslyšela o člověku, kterýmu by to vlastní vlasy nezničilo...a kadeřnice a reklamy to tak opěvují... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 3:47 pm    Předmět: Citovat

...přesně...já vždy odsuzovala napletené vlasy...nevím,co jsem to udělala..navíc se mi to nikdy nelíbilo..mi muselo rupnout v bedně Rolling Eyes Wink ...ale stalo se...jen nechápu třeba takovou Simonu Krainovou...když ji sundají ty napletené vlasy, musí být naprosto holohlavá...a ta představa,že se mi nějaký chlap hrabe ve vlasech a zasekává se mi tam o ten keratin..fuuujj...já,jako chlap, bych se toho lekla... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

blesk963 napsal:
...přesně...já vždy odsuzovala napletené vlasy...nevím,co jsem to udělala..navíc se mi to nikdy nelíbilo..mi muselo rupnout v bedně Rolling Eyes Wink ...ale stalo se...jen nechápu třeba takovou Simonu Krainovou...když ji sundají ty napletené vlasy, musí být naprosto holohlavá...a ta představa,že se mi nějaký chlap hrabe ve vlasech a zasekává se mi tam o ten keratin..fuuujj...já,jako chlap, bych se toho lekla... Shocked


někde jsem četla, že snad všechny modelky, moderátorky, herečky a podobné co se motají kolem televize mají většinou vlasy umělý a nechávají si je prodlužovat. Myslím si, že buď jim to musí dělat opravdoví profesionálové s extrémně kvalitním materiálem nebo fakt nevím. Kamarádka si taky nechávala prodloužit vlasy za x tisíc, prvních pár dnů to bylo celkem dobrý, ale pak to byl totální chemlon, prostě hnus, asi za 2 týdny umělý vlasy letěly do koše a zbytek zničenej. a to si myslím že ona se o ty vlasy jak umělý, tak vlastní starala celkem dobře.

A neboj se, vlasy dorostou, jenom to chce čas a péči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 7:59 am    Předmět: Citovat

blesk963 napsal:
...přesně...já vždy odsuzovala napletené vlasy...nevím,co jsem to udělala..navíc se mi to nikdy nelíbilo..mi muselo rupnout v bedně Rolling Eyes Wink ...ale stalo se...jen nechápu třeba takovou Simonu Krainovou...když ji sundají ty napletené vlasy, musí být naprosto holohlavá...a ta představa,že se mi nějaký chlap hrabe ve vlasech a zasekává se mi tam o ten keratin..fuuujj...já,jako chlap, bych se toho lekla... Shocked


Crying or Very sad ...u mě si toho všimli berulí všichni...museli by být všichni hodně slepí, kdyby z vlasů dlouhé pod ramena, neupoutalo to, že jsem šla na Erbovku Rolling Eyes Crying or Very sad +to,že jsem tak stejně musela jít,protože, jak víš, jsem si pak nakonec blbka nechala vlasy přidělat a to šlo pak i s mými vlasy, již po3týdnech, hodně rychle dolů Rolling Eyes ..grrrrr...ale vlásky už bych řekla rostou a dávají si pomalu,ale jistě do kupy a předpokládám,že do Vánoc budu mít mikádo Rolling Eyes Smile alespoň něco..ale jako špatná zkušenost..hodně dobrá!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.