šampony Naturado
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd2a163bddc4ed3faa52ea633a8040dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 3:39 pm    Předmět: šampony Naturado Citovat

Tuhle někdo v anketě psal, že dostal vzorek šamponu téhle značky a že je super. Tak jsem ťukla na odkaz a koukám, prý přírodní kosmetika. Nicméně, ještě jsem o téhle značce nic neslyšela, tak by mě zajímalo, jestli s ním někdo nemá zkušenosti Wink nechcu od nich nic objednávat (za tu cenu Very Happy ), abych následně zjistila, že je to přírodní asi jako Yves Rochér nebo Oriflame Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 4:07 pm    Předmět: Citovat

To jsem byla já Smile Dočetla jsem se tohle: Naturado – kosmetika pro každodenní péči Rosalia – kosmetika z divoké růže pro náročné Tocophea – pleťová kosmetika pro zralou pleť Výrobcem této kosmetiky je firma Comptoir Provençal des Argiles, sídlící ve městě Hyeres les Palmiers. Firma má vlastní výzkumné laboratoře, ve kterých vyvíjí nové produkty na základě výrobní známky Cosmébio®, která je založena na přísných předpisech, vylučujících použití parabenů, silikonů, syntetických barviv, propylen glykolu, parafínových olejů a dalších produktů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

hmm, neznám. Jak to vypadá? Kde se to dá koupit nebo aspon vidět? žádný odkaz jsem nenašla. A na netu je jen nějaký Lavender, ale tam prd napsané Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
hmm, neznám. Jak to vypadá? Kde se to dá koupit nebo aspon vidět? žádný odkaz jsem nenašla. A na netu je jen nějaký Lavender, ale tam prd napsané Laughing


no anó, šikovná, odkaz jsem sem chtěla hodit Very Happy www.lavender.cz tam to je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Holly napsal:
To jsem byla já Smile Dočetla jsem se tohle: Naturado – kosmetika pro každodenní péči Rosalia – kosmetika z divoké růže pro náročné Tocophea – pleťová kosmetika pro zralou pleť Výrobcem této kosmetiky je firma Comptoir Provençal des Argiles, sídlící ve městě Hyeres les Palmiers. Firma má vlastní výzkumné laboratoře, ve kterých vyvíjí nové produkty na základě výrobní známky Cosmébio®, která je založena na přísných předpisech, vylučujících použití parabenů, silikonů, syntetických barviv, propylen glykolu, parafínových olejů a dalších produktů.


A je fakt tak dobrý? Bych si objednala ten posilující na jemné vlasy, jenže nevím, jestli tahle značka za něco stojí, navíc v obchodech TADY ho pravděpodobně neseženu ani kdyby čert na kobyle jezdil, takže by mi zbývalo jen objednání, noo a jelikož stojí dvě sta plus poštovné a já jsem jenom chúďa student... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Alka napsal:
hmm, neznám. Jak to vypadá? Kde se to dá koupit nebo aspon vidět? žádný odkaz jsem nenašla. A na netu je jen nějaký Lavender, ale tam prd napsané Laughing


no anó, šikovná, odkaz jsem sem chtěla hodit Very Happy www.lavender.cz tam to je Smile



jojo já být moc šikovná Very Happy , mohli by tam napsat aspon složení, nebo se o těch šamponcích trošku rozepsat...
Trošku mi to připomíná ten Faith in NAture, taky jde koupit jen v jednom e-shopu u nás
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Ten na tmavé vlasy vypadá dobře, alespoň podle vypsaných složek, ale chtělo by to více info o složení. Mám ale trochu odstup k takovým gelovým šamponům, většinou mi vlasy vysušují Confused.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Já právě měla jen vzoreček toho na časté použití. Fakt mě nadchnul....ale je škoda, že jinde to nemají, než na tom lavender.cz Taky jsem hledala a nic. Při platbě předem mají sice poštovný jen 40,- a je to docela velký balení, ale i tak..... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

pro zájemce - složení šamponu na suché vlasy:

Aqua (Water), ammonium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, Rosmarinus officinalis aqua (Rosemary water)*, decyl glucoside, Lavandula angustifolia aqua (Lavender water)*, Kaolin (Clay), Musk rose oil*, sodium benzoate, Rosmarinus officinalis oil (Rosemary oil)*.
99.30 % of total ingredients are from natural origin.
* 10.5 % of total ingredients are from organic farming.

Bližší informace o certifikátech a podobně najdete tady: http://www.mondebio.co.uk/organic-brand/naturado/75.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

Hm, vypadá to docela zajímavě, ale odrazuje mě, že je skoro ve všech těch šamponech jíl nebo kaolin. A taky by se hodilo přesné složení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.