šampony Naturado
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a90f90443a21cd2b27a8d06bf7a4560Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Na tuhle značku už mám poměrně dlouho zálusk.

Na francouzských stránkách jsou poměrně hodně pozitivní ohlasy, zejména ten šampon na tmavé vlasy.

http://www.beaute-test.com/naturado.php

Tak si asi brzo udělám radost, nevýhodou je, že ani ve své rodné zemí není Naturado k dostání všude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Takže jsem opravdu neodolala a objednala si šmaponky NAturado, a kvůli poštovnému opět radši dva (ať se to vyplatí že ano Laughing ), pomerančový pro denní použití a Rozmarýnový pro suché vlasy.
Včera večer vyzkoušen poprvé pomerančový, no tak zase ho musím vychválit. V poslední době se mi daří ve výběru šamponků....
Vlásky jsou po něm jiné, ale krásné, nedává teda objem, ale lesk jako blesk , a mám pocit že jsou "živé"
Very Happy a hodně pružné...přesně jak z reklamy na Pantene.
Má velice příjemnou konzistenci, je teda gelový, a je zakalený tím kaolinem, který se usazuje na dně. Absolutně není potřeba kondiš...
Prostě super!

...tak ale ted už těch šamponů mám tolik, že si můžu otevřít krám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Takže jsem opravdu neodolala a objednala si šmaponky NAturado, a kvůli poštovnému opět radši dva (ať se to vyplatí že ano Laughing ), pomerančový pro denní použití a Rozmarýnový pro suché vlasy.
Včera večer vyzkoušen poprvé pomerančový, no tak zase ho musím vychválit. V poslední době se mi daří ve výběru šamponků....
Vlásky jsou po něm jiné, ale krásné, nedává teda objem, ale lesk jako blesk , a mám pocit že jsou "živé"
Very Happy a hodně pružné...přesně jak z reklamy na Pantene.
Má velice příjemnou konzistenci, je teda gelový, a je zakalený tím kaolinem, který se usazuje na dně. Absolutně není potřeba kondiš...
Prostě super!

...tak ale ted už těch šamponů mám tolik, že si můžu otevřít krám Embarassed


Tež jsem si objednala Very Happy Ten posilující na jemné vlasy, tak jsem zvědavá... objednávala jsem teprve včera večer, tak nevím, kdy dojde, za jak dlouho ti šampuky přišly?
Jinak jsem ráda, že ti vyhovujou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 4:40 pm    Předmět: Citovat

přišly mi za dva dny Very Happy , rychlovka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

Juchůůů, tak mi před chvílí šamponek dorazil Very Happy Má takovou plesnivou barvu a zvláštně voní, zítra si s ním umyju palici a uvidíme, co to dá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:26 am    Předmět: Citovat

Mam vyzkoušený ten pro světlé vlasy(Ježíšek mi dovolil ho vyzkoušet už teď Wink ).
Jemně voní, docela obstojně pění, ale vlasy mám nějaké divné. Buď jsem je špatně umyla nebo to ten šampon nezvládl a zmastil mi je. Sad V délkách je to v pohodě, ale na temeni jako by ten šampon vůbec nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Mam vyzkoušený ten pro světlé vlasy(Ježíšek mi dovolil ho vyzkoušet už teď Wink ).
Jemně voní, docela obstojně pění, ale vlasy mám nějaké divné. Buď jsem je špatně umyla nebo to ten šampon nezvládl a zmastil mi je. Sad V délkách je to v pohodě, ale na temeni jako by ten šampon vůbec nebyl.


To mi vůbec neříkej Sad ten jsem si chtěla objednat někdy v budoucnu, až mi dojde ten na jemné vlasy... možná, že další mytí bude lepší Wink

Já dneska myla tím posilujícím na jemné vlasy, ale zatím je mám ještě mokré, tak se uvidí... ale při mytí a splachování byly vlasy takové hrubé, vrzací a to má ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:31 am    Předmět: Citovat

Já mám vyzkoušený ten na tmavé vlasy (tuším, že jako jediný neobsahuje nějakou tu zeminu) a mám celkem pozitivní dojmy. Vlasy jsou hebké, vzdušné a lesklé. Tak ještě uvidím, co to udělá po delší době Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já mám vyzkoušený ten na tmavé vlasy (tuším, že jako jediný neobsahuje nějakou tu zeminu) a mám celkem pozitivní dojmy. Vlasy jsou hebké, vzdušné a lesklé. Tak ještě uvidím, co to udělá po delší době Wink

Tak to je bezva, že ti sedl. Zeminu neobsahuje a proto na něj mám zálusk. Taky ho zkusím, uvidíme jaký bude po delším používání. Můžu se jen zeptat na konzistenci toho šamponu pro tmavé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

Má takovou celkem normální konzistenci bych řekla, gelovitou, poloprůhlednou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.