jehlice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dba2be62cbc1ca100cc533953c3294ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katka1989
8-20
8-20


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 12:58 pm    Předmět: jehlice Citovat

Dobrej,mě na jedne strance z ciziny zaujali jehlice nazvem Mai fa hairstyx a chtěla bych si je moc objednat,ale nevim jestli budu platit našima nebo budu muset měnit.......atd. Sad poradite mi někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:55 pm    Předmět: Re: jehlice Citovat

katka1989 napsal:
Dobrej,mě na jedne strance z ciziny zaujali jehlice nazvem Mai fa hairstyx a chtěla bych si je moc objednat,ale nevim jestli budu platit našima nebo budu muset měnit.......atd. Sad poradite mi někdo?


Ahoj,myslim,ze budou nejspis chtit poslat penize predem na ucet a v tom pripade to bude preszahranicni prevod v internetbankingu..Nebo pokud mas platebni kartu uzpusobenou na nakupovani v zahranici vyplnis tam cislo tvoji karty,do kdy je platna,kdy byla vydana a banka si to uz strhne sama..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka1989
8-20
8-20


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ja bych řekla že kartu nemam tak přizpusobenou.jo a dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka1989
8-20
8-20


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 6:48 pm    Předmět: Re: jehlice Citovat

Šugryna napsal:
katka1989 napsal:
Dobrej,mě na jedne strance z ciziny zaujali jehlice nazvem Mai fa hairstyx a chtěla bych si je moc objednat,ale nevim jestli budu platit našima nebo budu muset měnit.......atd. Sad poradite mi někdo?


Ahoj,myslim,ze budou nejspis chtit poslat penize predem na ucet a v tom pripade to bude preszahranicni prevod v internetbankingu..Nebo pokud mas platebni kartu uzpusobenou na nakupovani v zahranici vyplnis tam cislo tvoji karty,do kdy je platna,kdy byla vydana a banka si to uz strhne sama..


jo a pěknej čertik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

katka1989 napsal:
Ahoj ja bych řekla že kartu nemam tak přizpusobenou.jo a dik


Kdyz zajdes do banky tak ti s tim radi pomuzou to by nebyl problem..Myslim,ze novou kartu posilaji do mesice..
A jinak co se jehlic tyce,spousta z nas tady neda dopustit na ty z HP stylu http://www.hpstylstudio.cz/cs/eshop kdyz zadas nahoru do vyhledavace jehlice,vybehne ti toho vic,chce to jen hledat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka1989
8-20
8-20


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 8:31 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
katka1989 napsal:
Ahoj ja bych řekla že kartu nemam tak přizpusobenou.jo a dik


Kdyz zajdes do banky tak ti s tim radi pomuzou to by nebyl problem..Myslim,ze novou kartu posilaji do mesice..
A jinak co se jehlic tyce,spousta z nas tady neda dopustit na ty z HP stylu http://www.hpstylstudio.cz/cs/eshop kdyz zadas nahoru do vyhledavace jehlice,vybehne ti toho vic,chce to jen hledat Wink


ale ja moc už neumim anglicky tak ani nevim co po mě budou chtit..... Very Happy a od hp stylu už mam 2jehlice normala dvoujehlu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.