Vánoční trhy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=316541ca794508da76ffd24ce5ce7c93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Tuž děcka, zatím to vypadá, že chodíme na vánoční trhy akorát chlastat Twisted Evil Laughing Já piju punč (s milionem ruzneho ovoce) jenom v Olmiku, v Ově to nějak nemá grády, brekek. Taky u nás bylo loni už víc rukodělných a indiš (což nemá nic s Vánocema) věcí a míň hader, záclon a podobných kravin. A taky ťamanců.
Ale vždycky najdu akorát tak jeden dva stánky, co mě zaujmou a zbytek beru jako velkou vánoční dekoraci Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 12:11 pm    Předmět: Citovat

Jéé tak já vánoční trhy mám moc ráda a těším se na ně Wink ta atmosféra a tak..letos se moc těším na trhy tady v Praze..každoročně sem chodila do Jablonce i Liberce..ale ted tam už nebydlím...tak to jistí tady..juch..už aby to bylo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak pro nas severocechy ... aspon za me teda vedou Drazdany, az naty ceny je to tam super:) Ale tak nejezdim tam nakupovat, ale spis "na cumendu"Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:06 pm    Předmět: Citovat

Jé vy mě do Olomouce tak lákáte! Cool

Co se týče mých zážitků, tak v Praze je punč a svařát naprosto nepoživatelný. Sladké cosi je ředěno vodou a ještě za těžký prachy. Jinak - byla jsem i ve Vídni, ale tam jsem nic nepila, za to cucala jablko v karamelu (strašně krááásně to vypadá), mlsala čokoládu a užívala si Vánoční atmosféru v Schönbrunnu. Wink

Do Prahy však každoročně vyrazím. Opravdu miluju střídající se pěvecké sbory na Staromáku, rozsvěcování stromečku, živý betlém... Myslím, že rok od roku je to lepší a taky se hlídá co se tam prodává. To ten hnusný punč a svařák přestíní.

Zkusím přemluvit rodiče, abychom se podívali před Vánoci do Olomouce, ostatně jsme tam skoro doma. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

tak hlásím, že v Olmu už trhy jsou... ale pozor, na Dolním náměstí! to nevím proč to přesunuli.. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:43 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Hmm, tak pro nas severocechy ... aspon za me teda vedou Drazdany, az naty ceny je to tam super:) Ale tak nejezdim tam nakupovat, ale spis "na cumendu"Smile


kurnik, to mi ani neříkej, bratr tam teď bydlí, to tam asi sakra budu muset jet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:43 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
tak hlásím, že v Olmu už trhy jsou... ale pozor, na Dolním náměstí! to nevím proč to přesunuli.. Crying or Very sad


tak to teda taky nechápu..divné! tss, kazí mi tradici Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem vyrazit na otočku na trhy do Vídně, jenže bus jede tak hloupě, že bych měla čas ve městě jen 8 hodin. A lítat po Vídni jak hadr na holi se mi nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak u nás na severu jsou podle mě trhy hezčí v Jablonci než v Liberci, nevím, mají pro mě příjemnější atmosféru... A už si hlídají, koho na ně pustí, takže žádné nepatřičnosti jsem tam dlouho neviděla... A jinak my teda chodíme na trhy na teplou medovinu, žádný punč... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 8:37 am    Předmět: Citovat

bé, ty trhy v olmu vypadjí pěkně bledě.. Crying or Very sad

no holt změna pronajímatele udělá své..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.