Vánoční trhy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fc1cf5085dda83a36ae4a413ae93f22Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

Jé já letos poprvé co jsem v Praze půjdu na rozsvěcování stromku! A to prosím s osobou, která Vánoce nijak neprožívá...se těším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 9:48 am    Předmět: Citovat

Chatny: kdy, kde? Nejspíš tyhle Vánoce (resp. 24. - 25.12.) strávíme v Praze, tak by mě zajímaly všechny ty úžasné vánoční věci, které je nutné v Praze vidět! Wink Jako betlémy, koledy, apod.

Jéé, já se zase tak strašně na Vánoce těším!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Chatny: kdy, kde? Nejspíš tyhle Vánoce (resp. 24. - 25.12.) strávíme v Praze, tak by mě zajímaly všechny ty úžasné vánoční věci, které je nutné v Praze vidět! Wink Jako betlémy, koledy, apod.

Jéé, já se zase tak strašně na Vánoce těším!!! Very Happy

No já vím jen o Staromáku, pak je ještě kopa menších trhů různě po Praze, tuším, že i na náměstí Republiky. Ale jak říkám, nejsem rodilej pražák a bývalí přítel na tohle nebyl, vzal mě na trhy jen jednou a s rodičema jsme chodili jen na Staromák, hlavně proto, že to bylo ještě spojený s dokupováním dárků. Víc ti asi poradí někdo jinej.
Aaaa po letech mám tak krásnou Vánoční náladu a tak strašně brzo! Asi je to tím, že vím, že letošní budou vážně v klidu a vpohodě a bez stresu, ale hlavně v Irsku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:01 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Chatny: kdy, kde? Nejspíš tyhle Vánoce (resp. 24. - 25.12.) strávíme v Praze, tak by mě zajímaly všechny ty úžasné vánoční věci, které je nutné v Praze vidět! Wink Jako betlémy, koledy, apod.

Jéé, já se zase tak strašně na Vánoce těším!!! Very Happy


Katasko- nerada bych tě zklamala, nevím, kde berou lidi tu úžasnou atmosféru atd., na mě čiší z trhů na Staromáku a Václaváku každoročně jenom komerce Sad O hnusném předraženém svařáku a kýčovitém pění na pódiu ani nemluvě(manžel v jednom sboru co tam každoročně zpívá pějě a vždycky mi říká, ať tam raději nechodím, že to bude zase hrůza)

Jinak určitě se běžte podívat na betlém ke Kapucínům( je to na Loretánském náměstí na hradě) sice si postojíte ve forntě, ale stojí to zato. Já tam chodím každoročně na Štěpána už od dětství, kdy jsem tam chodívala s babičkou.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:07 am    Předmět: Citovat

Káťo, však jo, já nemyslela trhy, ty taky zas až tak nemusím, spíš jsem myslela něco jako ten betlém, na ten se určitě zajdu podívat, díky za tip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Káťo, však jo, já nemyslela trhy, ty taky zas až tak nemusím, spíš jsem myslela něco jako ten betlém, na ten se určitě zajdu podívat, díky za tip Wink



Pak bývá ještě krásný betlém u Ignáce na Karlově náměstí a u Antonína na Štrosmajeráku.....
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

tak dneska jsem zjistila, že stánky jsou i na horním náměstí! tak aspoň něco..

a novinky:
http://www.olomouc.eu/phprs/view.php?cisloclanku=2010111802

http://www.vanocnitrhy.eu/program/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to je teda rychlost, včera ještě nebylo na Horním náměstí ani -ň... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 8:42 am    Předmět: Citovat

Vánočním trhům a vánočnámu nákupnímu šílenství se snažím pokud možno vyhnout, nicméně, myslím, že poslední 2-3 roky vánoční trky v brně docela ujdou. Na přání lidí tam neberou vietnamce s plastovýma hračkama a báby s levnýma podprsenkama. Minulý rok se mi líbil trh na Zelňáku - opravdu stánky s řemeslnými výrobky, nějaký ten svařák.....na Náměstí svobody je to hlavně o jídle.....nevím ale kam letos postaví vánoční stromek, když dominantou náměstí je ten obří vibrátor...tedy pardon hodiny ve tvaru nábojnice coby památka na 30-ti letou válku..... Twisted Evil Rolling Eyes (teda nevím, kde se v 30-ti leté válce vzal náboj tohoto tvaru, ale to by asi patřilo někam jinam...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 8:45 am    Předmět: Citovat

http://www.vmp.cz/cs/programy-a-vystavy/valassky-rok-2010/vanocni-jarmark.html vánoční trhy v rožnově ve skanzenu 11.12. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.