Pro-ana
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=daa0534ee6aa865b1d17ad01812a663eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:51 pm    Předmět: Citovat

zetonek: Tuhle fotku jsem už viděla několikrát a pokaždý mě na ní zarazí dvě věci - jak jsi psala, tak vlasy, a pak ty zuby. Podle mě to musí být upravené, nebo fotomontáž, protože takový vlasy a bílý zuby podle mě anorektička mít nemůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:09 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
zetonek: Tuhle fotku jsem už viděla několikrát a pokaždý mě na ní zarazí dvě věci - jak jsi psala, tak vlasy, a pak ty zuby. Podle mě to musí být upravené, nebo fotomontáž, protože takový vlasy a bílý zuby podle mě anorektička mít nemůže.


Jj, přece jen, anorektičky nemají žádné vitamínky a minerální látky když nejedí nebo to vyblijou a tak hezké vlasy a zuby jak říkáš asi těžko může mít. Musí to být upravené a jestli ne, tak se naseru, protože já žeru vitamíny o sto šest a vlasy nikde Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Mě by zase naštvaly ty zuby, páč je mám přes veškerou snahu žlutý jak pampelišky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:22 pm    Předmět: Citovat

to musí být fotomontáž, vždyť celá ta hlava vypadá, že k tomu tělu nepatří. Vlasy a zuby mě zarazí až na druhý pohled, na ten první hlavně to, že vůbec není vyhublá v obličeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

ta holka teda je v obličeji pohublá a navíc ty zuby nemusí být vůbec její v dnešní době. navíc to že nejí nemusí znamenat že nebere žádné vitamíny. vlasy může mít ok ještě z doby než se z ní stalo toto.
angelina a victoria beckham jsou taky kost a kůže a vlasy mají lepší než většina populace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Nesmíš zapomenout na to, že za to jak jejich vlasy vypadají vděčí z velké části 20ti členému komandu kadeřníků a vizážistů.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

No těžko říct. Osobní zkušenost nemám s takovým extrémním hubnutím. Anglina občas má hubené období, ale jinak si nemyslím, že by byla pořád nějak hubená. Victorie je jiné kafe, ta je extrémně hubená pořád a co vím tak hodně často nosí různé příčesky. A jelikož má dost peněz, tak je má i kvalitní a pochybuju, že by to šlo rozeznat od svých vlastních vlasů.
Každopádně žádné prášky nemůžou nahradit pestrou stravu a nevím, jak to s vlasama dělá. Leda že by měla taky paruku, příčesek nebo fotomontáž.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslím, že při dlouhodobém hladovění by ty vlasy nevydržely, i když by do sebe člověk cpal vitamíny. Pro vlasy jsou důležité i aminokyseliny a správné tuky (jako pro jakékoli jiné buňky v těle), nevím, jestli jde práškama namíchat takový koktejl, jako přijímáme ze stravy.
Znám 3 extrémně hubené holky, 2 měly anorexii, jedna je taková vyhublá nežravka od přírody, a minimálně ty dvě anorektičky měly v těch nejhorších obdobích vlasy na odpis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

Já si jsem na 99% jistá, že to je fotomontáž. Viděla jsem jednu anorektičku, která zdaleka nebyla tak hrozně vyhublá jako tato, ale stejně byla v obličeji daleko vyhublejší.
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 11:32 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Já si jsem na 99% jistá, že to je fotomontáž. Viděla jsem jednu anorektičku, která zdaleka nebyla tak hrozně vyhublá jako tato, ale stejně byla v obličeji daleko vyhublejší.


Souhlasím s Malonek. Tu fotku jsem viděla již dříve na stránkách - nevím jakých a tam vyloženě se psalo, že to je fotomontáž.
A navíc máte pravdu - ty vlasy ani zuby by nevydržely do tohoto stádia anorexie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.