Kolik času trávíte v koupelně ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eef15191b7e68858e16f549ffbff9548Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou taky čím míň tím líp... (zzima). Takže vyzubat, umýt obličej, namazat, učesat se, případně se namalovat a pryč! Na sprchu si musím přitopit elektrickýma kamínkama a taky tam jsem jen nezbytně nutnu dobu... No a vůbec ale vůbec se mi nechce plácat cokoli na hlavu (masku, olej, cassii... - všecko to znamená namáčet hlavu a mít ji nějakou dobu mokrou, že), ani mýt se mi to nechce, čekám vždycky až už je to fakt nezbytně nutný, takže jsem se zas dostala na mycí interval z léta, který se mi na podzim trochu zkrátil...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

Ráno asi 30 minút- umyť, makeup, učesať...ked sa mi nechce maľovať,tak len 15 minút Smile Večer sa sprchujem v horúcej vode 30 min. až 1 hodinu Embarassed potom sa odličujem, umyvam zuby, lopušákujem a upravujem vlasy na noc, čo trvá zhruba 15 minút. V piatok večer, ked prídem z intráku mám svoj očistný deň,kedy naparujem, robím pleťové a vlasové masky a holím každý chlp svojho tela...hmmm,,,trvá to niečo do 2 hodín Laughing

A prostredníctvom tohto príspevku som prišla nato, že môj život sa okrem školy výrazne obmedzuje na kúpeľňu Embarassed Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

pokud je standardní den,tz. jdu do školy, tak jsem ráno v koupelně tak 5 min (vyčistím xicht a zuby), učešu (pokud si třeba zaplétám copy nebo tak, tak to samozřejmě trvá déle), pokud jsem doma tak ani těch 5 min. večer pokud dávám sprchu tak asi plus minus 10 min.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 2:27 pm    Předmět: Citovat

To já jsem zase po ránu jako zombie (vstávám v 5, brr). Přestože v koupelně skoro nic nedělám, tak mi to ráno trvá asi 30 minut Very Happy Nejdýl se asi češu a to někdy nestíhám, takže se češu až ve škole (abych si zbytečně nervala vlasy). Čistím zuby, dám si nějaký olejíček na vyčištěnou pleť a trochu se namaluju. Občas otravuju máti, aby mi upletla francouzskej cop (protože když si ho dělám sama, tak to cop moc nepřipomíná), ale většinou mě odpálkuje Very Happy
A když mám vlasomycí den, tak jsem tam třeba i hodinu Smile) Louhuju se ve svojí špíně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.