Na jemné suché vlasy šampon přírodní nebo chemický?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 11:51 am    Předmět: Na jemné suché vlasy šampon přírodní nebo chemický? Citovat

Holky používám už pár let chemický šampon bez silikonu.Ale chci jej ted vyměnit.Mám po něm sice stále pěkné vlasy,ale ty pěstící složky už asi po dlouhodobém používání nepůsobí.Ráda bych zkusila úplně přírodní šampon.Nechci aby jste mi sem psaly konkrétní značky,ale která máte jemné a suchší vlasy,barvené po jakém šamponu máte lepší vlasy?Po přírodním nebo chemickém bez silikónu? Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 1:55 pm    Předmět: Citovat

Mám taky jemný a spíš sušší vlasy (barvený jsou taky, ale hennou) - a mějí spíš radši přírodní věci. Ale musím říct, že sem tam si o nějakou chemii nebo alespoň polochemii taky řeknou, čistě na prostřídání, pak se zase rády vracej k přírodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

Mně vyhovujou spíš chemické, ale bez siliokonů Smile Po přírodních mám vlasy hrozně rozlítaný a rozpramínkovaný, což je u jemných vlasů dost nežádoucí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

efox napsal:
Mně vyhovujou spíš chemické, ale bez siliokonů Smile Po přírodních mám vlasy hrozně rozlítaný a rozpramínkovaný, což je u jemných vlasů dost nežádoucí Very Happy

No právě! Tohle slyším i čtu dost často.Takže asi zůstanu u té chémie bez silikonu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.