Spolek odpůrců barviček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98cef799d81d30fa9280f266bd6d4709Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

Ale prd.. Laughing

Sice ti děkuju za pochvalu, zahřála, leč na fotkách je to jiné, tam si to člověk nastylizuje, kdežto když jdu a svátečně nemám vlasy v drdolu, tak mi každý vlasy trčí jinam a no prostě.. Roští..Very Happy Ale moje... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 7:25 pm    Předmět: Citovat

Co bych za tak dlouhé roští dala! Sice nebarvím a ani barvit nehodlám (až na ty moje občasné úlety s barevnýma pramenama), ale délka se mi zasekla a už to neleze. :/
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Přidavám se do klubu nebarvených Smile
Nikdy sem nic nebarvil a nikdy nic barvit nebudu Very Happy a šedin se nebojim dřív budu plešatej Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

taky bych rada nebarvila a jak psala Hanca, zavidim tem, co nemusi.. ale bohuzel ja uz barvit MUSIM, protoze mi vlasy zacinaji cim dal vic sedivet (a to mi je 24) Confused resim to zatim hennou,ale vidim, ze v budoucnu budu muset sahnout po chemce, protoze henna sediny nikdy dokonale neprekryje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 9:16 pm    Předmět: Citovat

Jako já chápu,že ve dvaceti je to asi o něčem jiným, ale já se na šediny celkem těším. Přijde mi to děsně originální - v dnešní době, kdy šediny téměř nikdo nepřiznává a téměř všichni se barví. Mám jedinou "starost" - jak budou mé šediny vypadat, jestli se mi budo líbit tak jako třeba šediny mojí maminky. Jenže ta má úplně jiné vlasy, měla je tmavé a teď, jak je má prokvetlé, tak to je takové to, čemu se říká "pepř a sůl" - a to se mi hrozně líbí. Ale táta, po kterém mám barvu vlasů, má ty šediny... no... ne tak pěkné. Nedělá to ten kontrast a vypadá to spíš "špinavě". Kdyby ten proces šedivění šel nějak přeskočit/urychlit, aby člověk zešedivěl rychle a byl najednou šedivej/bílej... Ale to není realita.

Takže nikdy jsem nebarvila, barvit nechci, ale jsem realista (vidím, co šedivění dělá s tátovýma vlasama) a obvám se, že podkud by to mělo vypadat takhle, tak to asi po tý barvě sáhnu. Ale rozhodně spíš barvení hennou - budu muset vyexperimentovat nějaký přijatelný míchání henny s cassií, aby to hodilo nějaký rozumný odstín a ne sytě oranžovou. Rolling Eyes Ale kdo ví, třeba to tak vypadat nebude. Musím se nechat překvapit. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

Jóó, kdybych měla sytě stříbrné šediny..ale to ně, já vypadám jak upatlaná myš Evil or Very Mad No jo, nemůžeme mít všechno Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 6:44 am    Předmět: Citovat

Já jsem tedy mix obou rodičů (nezapřou mě ani jeden), po mámě mám vlasy nafukovací a po tátovi tuhé vlnité drátky.. Smíchala se i barva - máma popelavě blond, táta černovlasý a jak se namixovaly vlasové geny, tak jsem zdědila i to šedivění, máma začala v 19 a táta sice až v 50, ale nemá stříbrné nitky, ale vypadá, jako kdyby mu někdo něco vylil na hlavu.. Prostě z obou to nejhorší.. Twisted Evil

Kde je spravedlnost, že moje černovlasá sestra se nikdy barvit nemusela a ač nosí krátké černé číro, nikde ani stopa po světlé barvě.. Béé..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

No je mi 22 a začínám brutálně šedivět-jsem proti barvení, ale nejspíš mě to do půl roka nemine nahenovat. Chemickou nemůžu a ani nechci. Mám ale šediny takové ty co svítí na dálku-jako kdyby vypadly dědovi Vševědovi Laughing ...ale nevím jestli je to originální, či pěkné....
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

Hajula: Moje hodně dobrá kamarádka měla vždy pěkně tmavě hnědé dlouhé vlasy bez barvení.Ale od jejich 19 let taky začala šedivět a docela hodně..tak se barví na černo a nosí jen mikado Sad

Jinak já mám vlasy po tátovi jak barvu tak i kvalitu.A jsem za to nesmírně ráda.Táta i v 70 letech měl na hlavě doslava peřinu..a rozstli mu hodně rychle,střihala jsem ho každé tři týdny a ta kvalit vlasu nádherná.Ale začal šedivet už před 45! Tak sem zvědavá kdy to začne u mě Laughing Mamka má černé jemné vlasy a začala šedivět až teď po 50..což by šlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 8:17 pm    Předmět: Citovat

Tak já se asi taky přidám...už mám solidní odrost, nebaví mě dobarvovat a zjistila jsem, že nemám až zas tak ošklivou barvu vlastní. No uvidím, jak dlouho mi to vydrží :-/ a navíc nemám peníze na věčně nové barvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.