Nová duša zdraví...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2b071c88939ae5f67553824220ad87eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zanthia
0-7
0-7


Založen: 11.11.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:15 pm    Předmět: Nová duša zdraví... Citovat

...všetkých milovníkov dlhých a krásnych vlasov Smile
Dozvedela som sa od kamarátky, že sa tu niekde potuluje fotka mojich vlasov a keď som uvidela koľko informácií a rád o vlasoch sa tu dá získať skoro som sa zamilovala do tejto stránky Smile
Moje vlásky sú chúďatá prakticky neošetrované, bojím sa na ne sahať takmer čímkoľvek, po tom čo som videla, že mohla zlá chémia napáchať na kedysi nádherných vlasoch mojej sestričky. Sú v podstate po pás, nedávno prvý krát po veľa rokoch stretli nožnice ale moc som im neublížila. Asi by aj potrebovali ošetrenie a ja verím, že po hlbšom prieskume stránky sa dozviem aká opateru si zaslúžia:) Inač na ne nemožem nebyť hrdá, vždy keď potrebujem spolupracujú a keď majú voľno tak si žijú svojím vlastným divokým životom:)

Zanthia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

vitaj a kdeze sa tu potuluje tvoja fotka? ked ich nemas v galerke, rada by som sa pozriet aspon u niekoho ineho Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zanthia
0-7
0-7


Založen: 11.11.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 1:11 pm    Předmět: Citovat

Kedže netuším ako tu najrozumnejšie identifikovať konkrétnu fotku vyriešim to odkazom http://dlouhevlasy.cz/galerie/delkove-inspirace/vlasy-az-po-zadek/dlouhovlasky-v-historickem-odevu-1.html Smile Tá tmavšia som ja. Pomaly pracujem aj na rozširovaní tej galerie:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:08 am    Předmět: Citovat

Tak tohle musím uvést na pravou míru:
1.) Tu fotku, na kterou odkazuješ, jsem sem vložil já, ovšem na přímou žádost Salome Kim (která sice není přímo autorkou, neboť je přímo v záběru, ale byla pořízena jejím foťákem) s tím, že chce, aby tu byla, avšak sama má s vkládáním nějaký technický problém. Já bych sem nikdy nevkládal snímek, k němuž nemám svolení autora.
2.) Ta skutečně neautorizovaná Tvá fotka, kterou tady zhruba před 3/4 rokem Salome Kim objevila byla u článku, který se věnoval břišním tancům a jejich spojitostmi s dl.vl. Ten článek tu byl několik týdnů či měsíců na titulní straně, ale teď se mi ho nepodařilo najít.

Jinak Tě tu tedy vítám a jsem rád, že jsi konečně doputovala. Wink Když jsem Tě (resp. Tvé vlasy) vloni viděl na večírku při Salomčiných narozkách, dal jsem jí "za úkol" Laughing , aby Tě sem přivedla. Sám jsem nějak neměl příležitost tam s Tebou promluvit. Uplynul od té doby celý rok a Ty jsi konečně rady. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 5:17 am    Předmět: Citovat

Taky tě tady vítám. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 1:26 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,taky Tě tady Vítám Wink Ať se Ti na DV líbí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.