Po dlouhé době musím něco udělat s vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec7994fe5b20a3df0118ed93185ae216Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasata.kometa
0-7
0-7


Založen: 4.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:01 pm    Předmět: Po dlouhé době musím něco udělat s vlasy Citovat

Nevím jestli máte někdo podobnou zkušenost, ale já mám 9ti měsíčního syna a neni moc času se o vlasy starat.a když je čas, tak neni chuť.dost je teď zanedbávam co je syn na světě a taky dostaly hormonovou bombu v těhotenství a po porodu.jednou za měsíc až dva na ně hodim barvicí šampon, jelikož barvu si sama nanášet neumim.sem původně blond, ale barvim se na fialovo.no a česání sem taky dost zanedbávala.hodila sem to do drdolu a rozčesala jednou za čas.teď je zase nosim co nejvíc rozpuštěný, aby mě to donutilo je česat každý den, ale přece jen je na nich znát čím prošly.hodně prořídly, střižený sou teda nedavno, mam je do pasu, ale potřebovala bych s nima něco udělat.co vám pomohlo a neni to časově ani finančně náročný?díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 10:01 am    Předmět: Citovat

drsné, moja sestra mala tiež také dlhé vlasy, ale s tehotenstvami sa jej trošku znížila kvalita (aspon ona to tvrdila), a tak si skrátila vlasy asi tak pod lopatky tesne, možno ešte trošku kratšie, a teraz jej už dorastajú, a inak, najlepšie je nosiť tie vlasy buď zapletené v cope alebo culíku (viem, deti sa priam vyžívajú v ťahaní za vlasy, ale čo už, deti sú deti Very Happy)
a to farbenie, no to nie je tiež veľmi správne, ničí hooodne vlasy, keď farbiť, tak hennou;
ale ako som spomenula, tak sestra si tie vlasy skrátila trochu, a začali jej hustnúť, teda zdajú sa hustejšie; a teraz pri treťom dieťati je to už asi v pohode, vlasy dá do culíku a môže robiť čo chce Smile
len si treba nájsť aspon takých 5 minút denne (možno stačia aj zo 3 minútky), na rozčesanie a vytvorenie toho nejakého účesu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 10:48 am    Předmět: Citovat

Já teda naprosto souhlasím s tvrzením:nebarvit...Já to dělala 6 let,z hodně světlé na tmavě hnědou až černou-teď nechávám odrůstat-už 3 a půl měsíce- a kvalita vlasů se neuvěřitelně zlepšila:)Já tedy nikdy neměla s vlasy velké problémy,ale teď opravdu vidím,jak jim to barvení škodilo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 10:59 am    Předmět: Citovat

Kamarádka je v podobné situaci - taky má malýho prcka (teď 7 měsíců) a vlasy kousek nad zadek... A slyším od ní přesně to, co tu popisuješ... Smile Ona to řeší tak, že je domluvená s manželem, že jednou měsíčně si prostě zajde za kamarádkou a udělají si spolu "beauty 3 hodinky"... Prostě si uvaří čaj, opečují si vlasy, udělají si nějakou masku na obličej, pokecají nad čajem a na chvíli vypnou...
Jinak s barvícími šampony nemám taky moc dobré zkušenosti, ale zase si nemyslím, že henna je všespásná - mně málem zničila vlasy... Ale zase chápu, že barevný šampon ušetří čas... No, co ti doporučit... Zkus se domluvit s manželem/přítelem, že prostě jednou měsíčně potřebuješ čas na sebe a oddychni si - vlasům to možná pomůže víc než to nějak složitě zkoušet dohánět vitamínama a tak... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

viem o com hovoris, tiez som zo zaciatku haro zanedbavala. dobre je ich nosti zapletene v cope. nezavadzaju a uces je to slusivy. asi sa treba aj trosku premoct, ked si rano v kupelni, nechat si tu minutu na ucesanie sa a vecer pred spanim tiez Wink

pomoct by ti mohlo napr aj male podstrihnutie, budes mat lepsi pocit, tu na stranke je cely clanok s prehladnymi fotkami na samozastrihnutie. ked uz farbis, tak nejaka maska raz za cas a tak podobne Smile. na lesk je dobre jest lanove semienka, cely sacok stoji len euro a mne to vydrzi par mesiacov stale Smile drzim palce
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlarisa
81-160
81-160


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:13 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tanka kde kupujes ty seminka? Smile chtela bych je vyzkouset, ale nenapada me kde bych je sehnala..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

Vlarisa napsal:
ahoj, tanka kde kupujes ty seminka? Smile chtela bych je vyzkouset, ale nenapada me kde bych je sehnala..


Zkus obchůdky se zdravou výživou Wink Možná jdou sehnat i v dm, nebo v supermerketech, kde mají bio koutek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:19 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Vlarisa napsal:
ahoj, tanka kde kupujes ty seminka? Smile chtela bych je vyzkouset, ale nenapada me kde bych je sehnala..


Zkus obchůdky se zdravou výživou Wink Možná jdou sehnat i v dm, nebo v supermerketech, kde mají bio koutek.


Já ho teď v pátek koupila v Albertu. Je tam takový ten koutek se sušeným ovocem a oříšky. Někdy na něj jde narazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlarisa
81-160
81-160


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
wensdy napsal:
Zkus obchůdky se zdravou výživou Wink Možná jdou sehnat i v dm, nebo v supermerketech, kde mají bio koutek.


Já ho teď v pátek koupila v Albertu. Je tam takový ten koutek se sušeným ovocem a oříšky. Někdy na něj jde narazit.


děkuji, určo se mrknu Wink (ehm pro upresneni, na obalu je navod na pouziti? mam dojem ze sem to tu nekde videla, ale nevim kde :X Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:27 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
wensdy napsal:
Vlarisa napsal:
ahoj, tanka kde kupujes ty seminka? Smile chtela bych je vyzkouset, ale nenapada me kde bych je sehnala..


Zkus obchůdky se zdravou výživou Wink Možná jdou sehnat i v dm, nebo v supermerketech, kde mají bio koutek.


Já ho teď v pátek koupila v Albertu. Je tam takový ten koutek se sušeným ovocem a oříšky. Někdy na něj jde narazit.


Já je občas kupuju v Globusu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.