Po dlouhé době musím něco udělat s vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce8f702ee8d490e7563355619f7b0531Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Vlarisa: Sníst denně hrst, dobře rozkousat (nebo si koupit drcená). Jinak gel ze lněných semínek zde
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

Ten barvící šampon není moc dobrý nápad. To už raději našetřit a zajít co dva měsíce na barvu ke kadeřnici. Nebo je ještě docela dobrá volba henna. Henné color Paris, myslím, dělá nějaký odstín jakože bordó. Nebarvit ničím je ale asi nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:06 pm    Předmět: Citovat

niekomu henna sadne, niekomu zas vobec a tiez to neni lacna zalezitost. ked niekto chce farbit, pripadne ma pocit, ze musi, tak nech farbi, dolezite je, ale sa potom spravne o farbene vlasy postarat.
vlasata.kometa, neviem aky farbiaci sampon presne mas na mysli : tie male vrecuska bez peroxidu a amoniaku , co vydrzia cca 6 umyti alebo pallete farbiaci sampon co je na 24umyti, ale aj tak zvykne drzat ako normalna farba?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

Moje vlastní zkušenost s barvením doma je špatná. Používala jsem Palette Schampoo něco přes půl roku a vlasy jsem si tím zničila tak, že jsem se musela dát ostříhat na ježka. Když barvit chemicky, tak u kadeřnice. Tady ty experimenty se nevyplácí.
Pak jsem za čas začala barvit hennou. Vlasy neničila, ale neslušela mi. Byla jsem oranžová jako mrkev. Takže to nakonec taky spravily nůžky.
Pak už jsem barvila jedině u kadeřnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

To, že barvení u kadeřnice neničí vlasy je nechutný mýtus. Já si nechala dát jednou přeliv a bylo to x-krát horší, než když jsme si barvila vlasy sama. takže na tohle pozor. Používá defacto ty samé barvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:59 pm    Předmět: Citovat

Každé barvení kromě přírodního vlasy ničí. Bohužel. Na moji kadeřnici nadávat nemůžu. Nikdy mě nezklamala. Fakt jsem si vlasy vždycky spíš zničila sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

no mozno to je aj vyberom farby. z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze palletky su tie najhorsie farby...niekedy ich pouzivaju aj v kadernictvach. s domacim farbenim tiez nemam problem Smile. niektore vlasy farbenie znesu ine nie...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

Tanka má pravdu, paletka není zrovna nej barva. Tu si nemůžu napatlat ani já. I do barvy je třeba zainvestovat a vysypat z peněženky víc jak 90kč. Já když barvila, tak mě jedno domácí barvení nešlo po 250kč....ale dát 950kč za to, že mi kadeřnice dá tmavě hnědý přeliv, který se mi vymyje do blond barvy...už nikdy více.
Každému vyhovuje něco jiného Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:14 pm    Předmět: Citovat

hm, tak ja si kupujem profesionalnu farbu a stoji ma 3,5 eura. jedna tuba mi vydrzi na dve farbenia. a peroxid mam tiez profesionalny, litrovy za 4e. takze v celku ma to vide omnoho lacnejsie ako paletka alebo ina drogerkova farba
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

Tolik peněz bych za kadeřnici nedala. Ta moje si za melír, stříhání a foukání nevezme víc než 500Kč. Holt malé město. Myslím, že taky používá barvy Schwarzkopf, ale už ty dražší. Před rokem jsem byla naposledy na melíru (černém) a dodnes se mi nevymyl. Je furt stejný. Zato při domácím barvení se mi všechno vymývalo dozrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.