Na fejsu jsme se dostali do první tisícovky českých stránek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=497895ffe3defd59b46bbafabcd46a8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Řekl bych, že na DV byla lepší atmosféra v době, kdy ještě FB, respektive FB odnož DV, neexistoval. Přeci jen se sem dostali jen lidi, co stránky nějak aktivně hledali nebo jim o nich někdo řekl. Teď se sem valí i lidé, kteří si prostě jen na FB všimnou DV. A chovají se tu jinak, už to tu není, co to bylo a může za to FB. Sad


Taky souhlasím.
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

též.. akorát jsem to sama nechtěla napsat tak natvrdo.. přecejen občas jsou tu z něj i normální lidi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:

Co se týče DV na FB, čím více lidí o DV ví, tím lépe. Je to takový marketing... Wink


I agree with this. I didn't notice anyone coming to DV from facebook and then behaving badly, or even in any strange way. Facebook, DV and the dlouhe vlasy forum on www.lide.cz each offer something unique. That is my way of seeing it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Margueritte napsal:

Co se týče DV na FB, čím více lidí o DV ví, tím lépe. Je to takový marketing... Wink


I agree with this. I didn't notice anyone coming to DV from facebook and then behaving badly, or even in any strange way. Facebook, DV and the dlouhe vlasy forum on www.lide.cz each offer something unique. That is my way of seeing it.


Přesně... Mně se líbí, když se to určitým způsobem propojí. Možná proto má u mně FB, který propojuje spoustu věcí, takovou oblíbenost. Asociace je důležitá a nebojím se jí používat. Například v pracovních vztazích - kdy ste naposled byli se svým šéfem na pivě? Very Happy

Nemyslím si, že když propojíte sociální síť s fórem tak je to katastrofa, ale taky nemůžu soudit jaké to tady bylo před FB - já jsem tady nebyla. Ale jak už jsem to někde psala - Dlouhé vlasy mají jedinečnou atmosféru. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

Já si nevšimla nějaké velké změny před a po FB... Co se tu děje tak nekalého kvůli FB?
Ani nevím, jak to propojení s facebookem vlastně funguje, ale oblíbenost DV přisuzuju hlavně tomu, že se tu sdružují různá zvláštní individua, nenapadá mě žádné podobné fórum (které není úzce zaměřené na určité téma), kde by se tohle dělo a přece jen, oněch podivných individuí je naštěstí docela dost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Woky napsal:
Řekl bych, že na DV byla lepší atmosféra v době, kdy ještě FB, respektive FB odnož DV, neexistoval. Přeci jen se sem dostali jen lidi, co stránky nějak aktivně hledali nebo jim o nich někdo řekl. Teď se sem valí i lidé, kteří si prostě jen na FB všimnou DV. A chovají se tu jinak, už to tu není, co to bylo a může za to FB. Sad


Taky souhlasím.


Velmi přesně pojmenováno a naprosto souhlasím Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 11:00 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
MrE napsal:
Margueritte napsal:

Co se týče DV na FB, čím více lidí o DV ví, tím lépe. Je to takový marketing... Wink


I agree with this. I didn't notice anyone coming to DV from facebook and then behaving badly, or even in any strange way. Facebook, DV and the dlouhe vlasy forum on www.lide.cz each offer something unique. That is my way of seeing it.


Přesně... Mně se líbí, když se to určitým způsobem propojí. Možná proto má u mně FB, který propojuje spoustu věcí, takovou oblíbenost. Asociace je důležitá a nebojím se jí používat. Například v pracovních vztazích - kdy ste naposled byli se svým šéfem na pivě? Very Happy

Nemyslím si, že když propojíte sociální síť s fórem tak je to katastrofa, ale taky nemůžu soudit jaké to tady bylo před FB - já jsem tady nebyla. Ale jak už jsem to někde psala - Dlouhé vlasy mají jedinečnou atmosféru. Wink


Velmi přesně pojmenováno a naprosto souhlasím Twisted Evil
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 11:02 pm    Předmět: Citovat

Tak to gratuluju, a jinak musím říct, že je mi úplně jedno, jak se sem kdo dostane, beztak tu ne všichni vydrží Very Happy
Facebook nefacebook, je to tu fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 7:00 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Tak to gratuluju, a jinak musím říct, že je mi úplně jedno, jak se sem kdo dostane, beztak tu ne všichni vydrží Very Happy
Facebook nefacebook, je to tu fajn Wink


S tímhle zase souhlasím já Laughing

Před fejsbukem jsem tu nebyla, tak nemůžu porovnat, ale atmosféra na DV je daleko lepší a přátelštější než na jakémkoliv jiném fóru, které jsem měla tu čest navštívit. A jsem ráda, když se sem dostane hodně lidí, protože aspoň tak šíříme jakési povědomí o správné péči o vlasy a s trochou štěstí tak budeme na ulicích potkávat méně okudlaných a zničených hlav Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:

Před fejsbukem jsem tu nebyla, tak nemůžu porovnat, ale atmosféra na DV je daleko lepší a přátelštější než na jakémkoliv jiném fóru, které jsem měla tu čest navštívit. A jsem ráda, když se sem dostane hodně lidí, protože aspoň tak šíříme jakési povědomí o správné péči o vlasy a s trochou štěstí tak budeme na ulicích potkávat méně okudlaných a zničených hlav Smile


souhlas Wink myslím, že opravdu můžeme "pomoct" ostatním, že vlasy mohou být i dlouhé a ne chodit pořád ke kadeřnici na stříhání Wink stejně tak fetišista, zaměřený na vlasy, nepotřebuje fejsbuk, aby si nás našel, dá si prostě dlouhé vlasy do vyhledávače Rolling Eyes nevím, možná jsem tu krátký čas, ale nějaké změny k horšímu jsem si nevšimla, jak asi poznáte, že je tu někdo z FB nebo si nás někdo našel? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.