Na fejsu jsme se dostali do první tisícovky českých stránek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=848dabb0432640508dfab132f187226aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 12:04 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Já si nevšimla nějaké velké změny před a po FB... Co se tu děje tak nekalého kvůli FB?
Ani nevím, jak to propojení s facebookem vlastně funguje, ale oblíbenost DV přisuzuju hlavně tomu, že se tu sdružují různá zvláštní individua, nenapadá mě žádné podobné fórum (které není úzce zaměřené na určité téma), kde by se tohle dělo a přece jen, oněch podivných individuí je naštěstí docela dost Wink

FB nemám a taky žádnou zásadní změnu nevidím ... ( možná proto, že mám 4 dioptrie? Laughing ) ... otázka pro ty, kteří změnu vidí - v čem ta změna spočívá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 7:53 am    Předmět: Citovat

zajímalo by mě, jak velké přírůstky tady jsou od založení na fb., pokud se to teda dá nějak zjistit. vzhledem k tomu, že do googlu stačí napsat "dlouhé vlasy" (tak přesně jsem se tady dostala já) a jako první na vás vyskočí fórum...opravdu není to tady těžké najít..

já teda jako zlo FB nevidím. zprvu jsem taky byla proti němu, založila jsem si ho hodně pozdě narozdíl od ostatních v mém okolí, ale teˇ´d jsem ráda , že ho mám...výborné místo na komunikaci mezi novými spolužáky na vš a zjišťování věcí do školy. to vše na jednom místě! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

Nemyslím si, že by to spojení s FB bylo tak horké (i když je fakt, že jsem tu nováček). Ale pokud někdo na FB klikne na "To se mi líbí", neznamená to přece nic jiného než to, že se mu líbí dlouhé vlasy. Nemyslím, že by to ty lidi vnímali jako napojení na tenhle server. To je aspoň moje zkušenost.

A souhlasím s tím, že je to užitečná věc při VŠ studiu. Dá se sehnat dost informací v krátkém čase Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

U mnoha lidí zájem končí stránkou DV na Facebooku a sem stejně nepřijdou - to bych řekla že je u většiny. A ti, co to našli přes facebook a mají dlouhé vlasy rádi a zajímají se o ně, by se sem pravděpodobně dostali i jinak, nebýt FB Smile Anebo taky ne. Ale důležitý je zájem o téma Smile

A nezapomínejme na jiné diskuse, kde jsou odkazy sem, třeba lide.cz dlouhe vlasy - tam píše taky dost členů co je i tu, nějaké odkazy na forum byly i na doktorce, na omlazeni.cz a jinde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Řekl bych, že na DV byla lepší atmosféra v době, kdy ještě FB, respektive FB odnož DV, neexistoval. …


Spíš celkově na netu bylo líp bez FB. A vlastně i v reálu.
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Woky napsal:
Řekl bych, že na DV byla lepší atmosféra v době, kdy ještě FB, respektive FB odnož DV, neexistoval. …


Spíš celkově na netu bylo líp bez FB. A vlastně i v reálu.
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.


Where is the evidence to show that facebook caused 'so many' suicides and murders? Sorry, but you are generalising. It is a social networking website, like so many others, and it has problems, but also many advantages.

People are in control of how they use a website. You can't blame the website.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:

Where is the evidence to show that facebook caused 'so many' suicides and murders? Sorry, but you are generalising. It is a social networking website, like so many others, and it has problems, but also many advantages.

People are in control of how they use a website. You can't blame the website.


I think you got it wrong. He was just (hypothetically) saying that if FB were to be cancelled, there would be many suicides from addicted people suffering from withdrawal Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Spíš celkově na netu bylo líp bez FB. A vlastně i v reálu.
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.
Prečo toľký odpor voči FB?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
MrE napsal:

Where is the evidence to show that facebook caused 'so many' suicides and murders? Sorry, but you are generalising. It is a social networking website, like so many others, and it has problems, but also many advantages.

People are in control of how they use a website. You can't blame the website.


I think you got it wrong. He was just (hypothetically) saying that if FB were to be cancelled, there would be many suicides from addicted people suffering from withdrawal Smile


Ah, ok, my mistake. Sorry! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Spíš celkově na netu bylo líp bez FB. A vlastně i v reálu.
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.
Prečo toľký odpor voči FB?

Taky nechápu. FB má svá velká pozitiva, kdo chce najde si je a využívá je, kdo nechce, FB ignoruje, třeba já Wink
To, že se stane někdo obětí FB, to není chyba FB, ale toho člověka, pravděpodobně by se stal obětí klidně něčeho jiného. To platí o mnoha dalších velmi užitečných věcech aneb "dobrý sluha, zlý pán" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.