Na fejsu jsme se dostali do první tisícovky českých stránek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e749edc50be02de8124a9b9a99425ec6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 9:21 pm    Předmět: Citovat

Souhlas a Kataskou!
On bude taky problém v tom, že někteří lidé jsou schopní na FB napsat pomalu i číslo bot a někdy i dost intimní info a pak se diví..... Rolling Eyes
Ono totiž kolikrát nebude chyba v FB ale v nich....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.

Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by DV.cz byly zrušeny, naformátovány, nenávratně zničeny, a tak dále. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 10:22 pm    Předmět: Citovat

šmejdbuk jsem dříve ignorovala, teď to beru jako skvělé sdílení fotek či odkazů na písničky.. soukromí mám nastavené jen pro přátele, které si vybírám a rozhodně tam nesděluji závratné informace ani na něm nejsem závislá.. opravdu se to hodí na sdílení školních věcí se spolužáky, to jako fakt Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 10:37 pm    Předmět: Citovat

Taky bych to neřešila. My přes fb řešili maturiták, věci do školy a mám tam kontakt na bývalé spolužáky a dokonce se mi ozvala sestřenka, se kterou jsem neměla kontakt. A má to tu výhodu, že si člověk nastaví soukromí a je jasné, že si z toho nebude dělat deníček. Horší je podle mě, teda je to čistě můj názor, lidé.cz a xchat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 11:01 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
šmejdbuk jsem dříve ignorovala, teď to beru jako skvělé sdílení fotek či odkazů na písničky.. soukromí mám nastavené jen pro přátele, které si vybírám a rozhodně tam nesděluji závratné informace ani na něm nejsem závislá.. opravdu se to hodí na sdílení školních věcí se spolužáky, to jako fakt Wink


Presne tak to mam. Nemam tam napsany mobil, adresu, zamestnavatele. Email takovy, ze kdyby se neco podelalo, tu schranku ozelim.

Je fajn, ze jsem diky nemu nasla lidi, na ktere jsem nemela dlouho kontakt. Ale zaroven me dost vytaci, jak xychtbuk cloveka postupem casu nuti a tlaci k tomu, uverejnovat soukroma data. A ze se bohuzel neda kompletne smaznout. Mor na Zuckerberga Twisted Evil Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.

Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by DV.cz byly zrušeny, naformátovány, nenávratně zničeny, a tak dále. Laughing


Smile))

(a tou vraždou mooooc dobře vím, koho tím myslíte, a dám si na _vás_ pěknýho bacha Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 11:24 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A ze se bohuzel neda kompletne smaznout. Mor na Zuckerberga Twisted Evil Smile


Zrovna nedavno sem slysela v radiu ze pry to jde, taky jsem mela za to, ze jde jen deaktivovat ... Ale pry se k tomu da proklikat pres slozitejsi osobni nastaveni a nasledne asi po deseti ujistujicich otazka ucet opravdu smaznout...ale priznam se, ze sem to nehledala, nebo zatim jsem ostrazity, lec spokojeny uzivatel:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 11:57 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Morganna napsal:
A ze se bohuzel neda kompletne smaznout. Mor na Zuckerberga Twisted Evil Smile


Zrovna nedavno sem slysela v radiu ze pry to jde, taky jsem mela za to, ze jde jen deaktivovat ... Ale pry se k tomu da proklikat pres slozitejsi osobni nastaveni a nasledne asi po deseti ujistujicich otazka ucet opravdu smaznout...ale priznam se, ze sem to nehledala, nebo zatim jsem ostrazity, lec spokojeny uzivatel:)


Jasně že to jde smazat, jak píše Meritka, je to složitější. Když jsem FB zkoušel, někdy v květnu léta páně 2009, šlo to v pohodě. Pro informaci, vydržel jsem tam hodinu, a polovinu z toho času jsem věděl, že FB mi k ničemu nebude.
Zuckerberg ale není špatný. Prostě přišel s trhákem. Jednoduše působí na lidi, dává jim to, co chtějí. A navíc velmi jednoduchá psychologie stáda dělá svoje (všichni tam jsou, tak tam přeci musím jít taky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 12:00 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Spíš celkově na netu bylo líp bez FB. A vlastně i v reálu.
Zajímalo by mě, kolik sebevražd (a vražd) by se stalo, pokud by FB byl zrušen, naformátován, nenávratně zničen, a tak dále.
Prečo toľký odpor voči FB?

Proč? Prostě ho nemám rád. Very Happy Rozhodující argument. Smile Jak všichni FB tohle, Fb támhleto… OMG! Zachvíli začnou z něj slintat. Už jen to, jak vždycky ve škole na přednáškách týpek vytáhne ntb, a 1., co udělá, že jde na FB. Jasně, měl bych být nad věcí, ale proboha…někteří by se měli probrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 12:06 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
SilkyJane napsal:
šmejdbuk jsem dříve ignorovala, teď to beru jako skvělé sdílení fotek či odkazů na písničky.. soukromí mám nastavené jen pro přátele, které si vybírám a rozhodně tam nesděluji závratné informace ani na něm nejsem závislá.. opravdu se to hodí na sdílení školních věcí se spolužáky, to jako fakt Wink


Presne tak to mam. Nemam tam napsany mobil, adresu, zamestnavatele. Email takovy, ze kdyby se neco podelalo, tu schranku ozelim.

Je fajn, ze jsem diky nemu nasla lidi, na ktere jsem nemela dlouho kontakt. Ale zaroven me dost vytaci, jak xychtbuk cloveka postupem casu nuti a tlaci k tomu, uverejnovat soukroma data. A ze se bohuzel neda kompletne smaznout. Mor na Zuckerberga Twisted Evil Smile


Odpovídám oběma:
FB je jen taková pohodlná blbůstka. Komunikovat by šlo i přes maily, pak by to mělo možná i nějakou úroveň. Na FB sice nejsem, ale viděl jsem dost, abych si mohl udělat obrázek o tom, jaká úroveň tam obecně panuje. A klidně si mě ukamenujte, ale lidi, někteří, se tam chovají jak primitivové inteligence zbavení (formátovaný mozek, jako to, co by rády reklamy).
Všechno to sdílení je sice fajn, to nepopírám, ale cena mi přijde příliš drahá.
A nezabíjejte toho, co to vyvinul. Je to taky jen člověk. Smile Spíš…FB není nic, než hromada dat, ani to nemá hmotnou podobu. Sranda by byla naformátovat všechny servery. Všechno smazat. To bych se fakt smál.
Btw, doporučuji film The Social Network. O začátcích FB. Na ulož.to se to dá v pohodě stáhnout, ještě to nikdo nenadaboval, takže poctivě v originálu, titulky tam taky jsou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.