Ked oni, tak aj ja ! =)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1c73fcd25b1d86cdc20c35c3347688fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 2:28 pm    Předmět: Ked oni, tak aj ja ! =) Citovat

Ked oni, iní sa dokážu predstavit, skúsim aj ja čo-to o sebe napísat. Nie je tu žiadnou novinkou, ze najskor clovek len tak bludi, nasava nove informaci a potom po dlhsej dobe sa nejak zapoji do konverzacii, do fora. Som dalsim prikladom Smile

No.. čím začať.. Laughing Do 6 rokov strihana na dubacika, potom mám fotografiu s vlasmi po krk tusim v prvej triede. Od vtedy mi vlasky rástli, huste, tmavé, niekto by povedal ze cierne, ale ja nemam rada ciernu, a ani ukazovanie nou na moje vlasy , lebo cierna vo mne vyvolava chemicku farbu a jej zobrazenie a take ja nemam..preto ju volam straaaasne tmavo hnedou Smile) Logicky uz si nepamatam aka bola starostlivost, ale myslim ze "hédenšoudrs", ten mi aj pomohol zbavit sa lupin... Lesklé krasne dlhé vlasy ma po par rokoch opustili, nepamatam si uz s akeho dovodu a preco som sa tak rozhodla.. tusim v 12tich rokoch... isli az na dlzku zaciatku ramien a hned som to zaklincovala blond melirom.. rozumej dvoma páskami peroxidu pozdlz tvare, ktorý chytil na oranzovo, lebo mne jaksi bledy melir nechyta..asi silny pigment Smile potom nastalo obdobie experimentovania, ale vzdy len po tie ramena. v 16tich rokoch som si dala urobit strih, ktorý mam v mensich obmenach a dlzkach dodnes..zozaciatku mal podobu vlasy priblizne pod ramena, no hore asi 5 cm, vhodne na tupirovanie... proste zostrihane, kazda dlzka ina.. na temeni kratucke, relativna hustota tupirovanim dosiahnuta..vlasky postupne rastli, potom cvak, ta ista dlzka zas a opat.
Aktualne mi vlasky narástli o nieco dlhsie ako som bol za tie roky kratkeho zvyknuta, hore uz nemaju 5 cm ale snazim sa ich nechat dorást a opat mam svoju tmavu farbu. Nestrihala som sa od apríla, potlačila som do úzadia myslienky ze vlasky sa maju zastrihavat kazde 4 tyzdne ccca. Tot tak na zaciatok, opisala by som aj viac veci ale kto to bude citat v tak markantnom mnozstve na zaciatok, vsakze... takze o vplyvu DV na moje vlasky neskor... howk Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Vítej kaaayko Smile
Ať se ti tu líbí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Vítej kaaayko Smile
Ať se ti tu líbí!


Dakujem Dé, o opak sa nebojim =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:37 pm    Předmět: Citovat

Pravda, je to tu návykové Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 11:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Přeji příjemné počtení na foru. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě tady. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

vdaka baby Smile

takze co som tu na DV, mám slusnu zasobu ALVERDE výrobkov, koopu vodiciek a olejickov,sem-tam nieco z lavery a samozrejme ze sa mi nevyhla ani HENNA.

Aktualne mám Panthenol od vcera, snád mi pomoze odstranit padanie..zacalo sa to par dni dozadu, tak snad cim rychlejsie podchytim tym lepsie.. Hoci som prekvapena ze zacali padat, musim vychytat ze preco. Snad nie DM hennou.

Mám objednané tmavohnede indigo spolu s ciernou hennou tak som zvedava ked dorazi...

chi, natych fotkach vyzera ze mam cierne vlasy, s bleskom aj s fialovym nadychom..too by sa mi celkom pacilo v reale... inak sa mi zdaju hnedsie a rysavy nadych v nich tiez vidim na umelom svetle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.