Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd981f380783dfd134426b04a5bddbf4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

Pamatuju a docela živě, nosila jsem do svých 14 vlasy s úctyhodnou délkou 1 cm Razz dodneška když naši ukazují moje fotky někomu cizímu tak se setkávám s odpověďma typu "Já myslel že máte 2 holky a ne kluka...." Rolling Eyes Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Pamätám sa, keď ma mama asi v 4. triede ostrihala krajčírskymi nožnicami z vlasov skoro po pás na vlasy po krk kvôli všiam zo školy Mad Bolo to dosť frustrujúce, aj bez toho som bola škaredé káčatko s divnými okuliarmi, tieto krátke vlasy ma už úplne odpísali a tí, čo ma nepoznali a niektorí starší žiaci z našej školy sa medzi sebou za chrbtom rozprávali, či som dievča alebo chlapec Evil or Very Mad Dosť blbé obdobie, krátke vlasy sa už nikdy opakovať nebudú Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

Nosila jsem od čtyř let vlasy po pás a mamča mě odmítala nechat ostříhat. Ke konci devítiletky jsem šla na kluka a byla jsem strašně šťastná. Nastalo krásné období, kdy jsem nemusela stále řešit, co s vlasy. Od té doby jsem dlouho neměla vlasy delší než po ramena. Většinou jsem je nosila na krátké mikádo. Před maturitou jsem šla úplně na ježka. Teď jsem v páťáku na VŠ, vlasy už dva roky nechávám růst. Mám je zhruba po zapínání od podprsenky. Původně jsem to neplánovala, ale nebyl čas se stříhat, a když už tak narostly, rozhodla jsem se, že je ještě nechám. Když se dívám na starší fotky, mám pocit, že jsem nakrátko vypadala líp. Taky si pořád nemůžu zvyknout, že musím myslet na to, že mám cop, když se třeba oblékám, nebo když se chci někde opřít. Jinak líbí se mi krátké i dlouhé vlasy. Ty dlouhé akorát dají strašně moc práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 7:05 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Pamatuju a docela živě, nosila jsem do svých 14 vlasy s úctyhodnou délkou 1 cm Razz dodneška když naši ukazují moje fotky někomu cizímu tak se setkávám s odpověďma typu "Já myslel že máte 2 holky a ne kluka...." Rolling Eyes Smile

To si nedovedu představit ? Byla to tvoje volba ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:

To si nedovedu představit ? Byla to tvoje volba ?

Moje rozhodně ne Smile naopak jsem si musela vydupat aspoň mikádo...a pak už to našim bylo jedno Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

Pamatuju, do 4 let oranžový ježek. Mám úžasnou fotku: Weasleyovic zrzek v noční košili až na zem stojí na pískovišti Laughing
Pak jsem si "polepšila" na hrnec Confused Na tom mě máti za vydatné pomoci své kamarádky kadeřnice udržovala asi do 12ti let. Hrnec s brejličkama. Nebyly mi vidět naušnice a pletli si mě s klukem. (Ne, že by mi to vadilo).
Živě si pamatuju každý okamžik, kdy šel slib o douhých vlasech do kytek. Přišla kadeřnice, ohryzala mě opět na hrnec a já pak seděla ve vaně a sledovala, jak můj dlouhovlasý sen odtéká do výlevky. Na ten strašný pocit bezmoci nikdy nezapomenu Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Pamatuju, do 4 let oranžový ježek. Mám úžasnou fotku: Weasleyovic zrzek v noční košili až na zem stojí na pískovišti Laughing
Pak jsem si "polepšila" na hrnec Confused Na tom mě máti za vydatné pomoci své kamarádky kadeřnice udržovala asi do 12ti let. Hrnec s brejličkama. Nebyly mi vidět naušnice a pletli si mě s klukem. (Ne, že by mi to vadilo).
Živě si pamatuju každý okamžik, kdy šel slib o douhých vlasech do kytek. Přišla kadeřnice, ohryzala mě opět na hrnec a já pak seděla ve vaně a sledovala, jak můj dlouhovlasý sen odtéká do výlevky. Na ten strašný pocit bezmoci nikdy nezapomenu Evil or Very Mad


Noo,lepsi hrnec nez takovej ten ohryz vepredu kratky a vzadu nechany tri chlupy delsich..A ta bezmoc-vim presne jak se citis..Ja mam doted obcas desivy sny o tom jak me strihaji na kluka a brecim..Pak se vzbudim a brecim vetsinou i ve skutecnosti.
Pamatuju si jake to bylo s kratkyma a ne,opravdu ne,nikdy vic,pokud budu mit moznost volby.
Nenapadlo me,ze bych nekdy mohla i ja mit delsi vlasy nez kratkej ohlod,kdyz jsem potkala dlouhovlasku nevnimala jsem ji jako beznou osobu,ale jako krasnou princeznu.Bohuzel mi rodice v detstvi delsi vlasy nedovolily-kdo by se o to staral? a tak jsem svuj sen neresila...Rodicum by mely tohle blaznive strihani zakazat!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

uprimne nechapem preco rodicia takto strihaju vlasy detom, hlavne vo veku, ked uz dieta ma nejaky nazor alebo tuzbu po ucese. ved to zas tolko prace neda...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 8:32 pm    Předmět: Citovat

ja si pamatuju, jak jsem byla v prvni tride na hriba..ale pozor! mne se to libilo! dokonce jsem mamce rekla, at me tak ostriha.. Rolling Eyes Very Happy no a pak jsem vlasy nechavala tak po ruznu rust, ale nikdy jsem nemela tu trpelivost,abych cekala na dlouhy, tak jsem to nevydrzela a nechala se vzdycky ostrihat.. asi muj nejhorsi uces byla podkova, fakt hruza. a nez jsem si nechala strihnout ofinu, tak ty ulizly vlasy u cela a malou vlnkou (jsem totiz na cele jak se lidove rika "lizla"). no a dlouhy vlasy jsem si vlastne nechala rust asi ve 13 (coz byl des) a pak az asi v 18. pak jsem to zas strihla nakratko a od ty doby nechavam rust, pak strihnu..ted jsem ve fazi, kdy nechavam rust-uz mi chybi tak 15 cm do pasu- ale stejne mam zas chut to zkratit, treba na mikado Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

to já si to pamatuju celkem živě, když jsem byla malá, tak to bylo většinou na hříbka, pak sem tam na základce mikádo max po ramena, potom přišlo punkový obdobý, co jsem nosila krátkej rozdrb (v galerce) a asi v druháku nechala mírně růst tak po ramena a tak nějak udržovala a až po 18ti jsem se rozhodla, že nechám růst víc, teď to mám do půl zad a jsem nejspokojenější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.