Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b60ac08b66f0884bde2d9f677b34754cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla hodně malá (tak do šesti), tak jsem byla ostříhaná skoro na krátko a strašně jsem záviděla kamarádce cop pod zadek Smile Pak jsem měla asi do 14 let vlasy tak různě mezi mikádem a do půli zad a ve 14 jsem se nechala ostříhat na krátko. Tehdy se mi to líbilo, dneska bych si, kdybych toužila po krátkých vlasech, určitě vybrala jinej střih. Krátký vlasy mi vydržely jen pár měsíců a pak jsem celou střední měla vlasy zase tak různě mezi mikádem a do půli zad. Co jsem na VŠ, nechávám si vlasy růst, ale nebylo to plánované, spíš jsem zjistila, že je to strašně pohodlný Smile Plánované je to až od té doby, co jsem se vloni seznámila se svojí kamarádkou, která má vlasy skoro po zadek, to jsem si řekla, že bych to taky mohla zkusit Smile Tak zkouším... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na jednu stranu ráda, že mě maminka v dětství ušetřila různých nelichotivých krátkých sestřihů, ale zase mít vlasy po pás proti své vůli byl docela extrém. Po ramena by úplně stačily. Teď si na ty delší postupně zvykám. Nejvíc mi vadí mytí. To vždycky odkládám, až jsou úplně mastné. Naopak je to praktické v tom, že jdou zčesat do drdolu, takže vůbec nezavazí a nemusí se tak často stříhat. Všechno má svoje pro a proti. Každopádně dlouhé vlasy vyžadují úplně jiný životní styl než krátké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
Každopádně dlouhé vlasy vyžadují úplně jiný životní styl než krátké.


Eh, životní styl? Asi nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:24 pm    Předmět: Citovat

Tak dřív, když jsem měla někam jít, tak stačilo umýt si palici půl hodiny před odchodem a věděla jsem, že to stihnu vyfoukat skoro dosucha, než vyrazím. Teď sušení trvá několik hodin, ať už s fénem nebo bez fénu, takže umývám hned po příchodu ze školy v den, kdy vím, že už nikam nepůjdu. Nemluvě o tom, že mi od té doby, co jsem se rozhodla pro dlouhé vlasy, není jedno, co na ně dávám, protože si je nechci zničit. Přibyla další práce v podobě zábalů, protože vlasy se nedomastí až ke konečkům, a ty jsou děsně suché. A k vlasové kosmetice přibyl ještě kondicionér, protože bez toho už to nerozčešu ani náhodou. Taky musím ráno vždycky vymyslet, jak se učesat, podle toho, co ten den plánuju dělat, aby mi vlasy nepřekážely. Dřív jsem nemusela hledat v kabelce gumičky. Ty někdo snad žere. Taky mě začaly hodně trápit lupy, které jsem s krátkými vlasy prakticky neznala. Až jsem si palici rozškrábala do krve, tak mi naštěstí někdo poradil, že by mohla pomoct vlasová voda...Ale zas krom toho umývání se to celkem dá a až bude v létě teplo, bude to lepšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:33 pm    Předmět: Citovat

medunko, já s tebou teda nesouhlasím. Pro mě žádná extrémní změna nenastala. Vlasy mám suchý asi za hodinu... ikdyž teď se o ně starám o něco líp než dřív, ale to jsem neznala hennu, češu třeba víc, sem tam dám masku, ale nic zvláštního...ale myslím si, že je to hlavně o jedinci a jeho struktuře vlasů...a přístupu - já to s tou pěčí zase nějak moc nepřeháním a výsledek není tak špatnej (z mýho pohledu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:42 pm    Předmět: Citovat

Tak hennování na téhle délce si už nedokážu představit. Hennovala jsem kdysi mikádo a jak postupně rostlo, bylo to s tou hennou čímdál náročnější. Když dorostly po ramena, tak jsem s hennou skončila a dala se ostříhat, abych se jí zbavila. Za ty roky se toho spousta neosvědčila. Barvení čímkoli bylo pro dlouhé vlasy zabiják.
Jinak moje spolubydlící to má se sušením vlasů podobně. Též chodí s mokrou hlavou půl dne a musí plánovat mytí vlasů dopředu.
Umyvání před spaním je nemyslitelné. To je mám ráno úplně mokré.
Mně teda dlouhé vlasy kompletně změnily život. Ale za ty pozitivní reakce lidí okolo to stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:52 pm    Předmět: Citovat

Já s medunkou souhlasím, celý život jsem mívala více či méně dlouhé vlasy, a když jsem se nechala ostříhat na krátko, tak to byla pohoda. Když jsem vlasy umyla, stačilo je vytřít ručníkem a mohla jsem jít... Akorát se to muselo tužit a lakovat, ale to teď s ofinou musím taky. S dlouhýma vlasama se pořád musím rozmýšlet, jestli můžu jít večer ven, nebo jestli si musím umýt vlasy a popravdě mě to celkem otravuje Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 12:19 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Já s medunkou souhlasím, celý život jsem mívala více či méně dlouhé vlasy, a když jsem se nechala ostříhat na krátko, tak to byla pohoda. Když jsem vlasy umyla, stačilo je vytřít ručníkem a mohla jsem jít... Akorát se to muselo tužit a lakovat, ale to teď s ofinou musím taky. S dlouhýma vlasama se pořád musím rozmýšlet, jestli můžu jít večer ven, nebo jestli si musím umýt vlasy a popravdě mě to celkem otravuje Twisted Evil


Jj, afinu mám taky vyzkoušenou a patří mezi ty neosvědčené věci. Sice je slušivá, ale zas je na ní poznat, že vlasy nejsou umyté. Bez afči se to dá nějak ulíznout do culíku a zkamuflovat. Horší, když se mi někdo ozve, jestli půjdu ven, zrovna když mám mokrou hlavu:) Taky jsem musela přečísnout pěšinku naprostředek. Na boku mi ta hustější strana padala do obličeje. To mikádko bylo prostě takové šmrncovnější. Ale když koukám kolem sebe, tak přirozených dlouhovlásek moc není. V kruhu jsme měli jednu a ta se před měsícem obarvila. Takže hodně dlouhé, přírodní, zdravé vlasy jsou dnes něco zvláštního, co každý nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 12:25 am    Předmět: Citovat

Souhlas s medunkou a egle - taky mě to otravuje, vlasy mi schnou několik hodin, plácá se mi to mokré a nerozčesatelné po zádech, je to dost otrava. A taky je oproti krátkým otrava rozčesávání Sad
Na druhou stranu, když jsou hnusné, tak se prostě jen stáhnou do drdolu a je klid - to u krátkých moc nejde, ty jsou hnusné tak, že se musí jít umýt.

K tématu: krátké (nebo něco mezi krátkými a polodlouhými) jsem nosila do pěti let, pak jsem si vydupala nestříhání (protože moje nejlepší kamarádka vypadala jako princezna a já ne), pak od patnácti do asi 22.
Dlouhé se mi líbily (ale ne tak moc jako teď a ne delší než do půl zad), ale nebyla jsem schopná se donutit nestříhat, protože mě jednou za čas chytla nepřekonatelná chuť po vlasové změně a muselo to být hned - a protože barvení by byla příliš razantní a trvalá změna, tak došlo vždy na stříhání. Od té doby, co jsem tady registrovaná mě tyhle chutě už ale nechytají Wink Taky se mi líbí dlouhé teď líbí mnohem víc a mnohem větší délky než dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 2:14 am    Předmět: Citovat

medunka napsal:
Tak hennování na téhle délce si už nedokážu představit. Hennovala jsem kdysi mikádo a jak postupně rostlo, bylo to s tou hennou čímdál náročnější. Když dorostly po ramena, tak jsem s hennou skončila a dala se ostříhat, abych se jí zbavila. Za ty roky se toho spousta neosvědčila. Barvení čímkoli bylo pro dlouhé vlasy zabiják.
Jinak moje spolubydlící to má se sušením vlasů podobně. Též chodí s mokrou hlavou půl dne a musí plánovat mytí vlasů dopředu.
Umyvání před spaním je nemyslitelné. To je mám ráno úplně mokré.
Mně teda dlouhé vlasy kompletně změnily život. Ale za ty pozitivní reakce lidí okolo to stojí.


Tak já hennuju co pět týdnů a furt to trvá stejně dlouho i se smýváním. Henna harošu celkem prospívá. Vlasy myju zásadně před spaním a ráno mám suchou hlavu. Případně, když myju přes den - do dvou hodin suché komplet.
je to o tym, jak si to každý udělá - já jsem měla naposled fest krátké (na hrnec) vlasy v sedmé třídě (chytnul mě rapl a chtěla jsem změnu) a od té doby nikdy. Nešlo s tím nic dělat, vypadala jsem jak škaredý synek. Jediná výhoda byla možná právě ta nemožnost se jakkoli učesat - prostě jsem vlasy ignorovala, dokud nedorostly.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.