Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75b400fd093faded251d39cb28bac95bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 6:47 am    Předmět: Citovat

Ad henna - už mám na vlasech hodně vrstev, takže většinou jen dobarvuju odrosty, což moc práce nedá (rozhodně ne víc než barvení mikáda). Na celé vlasy dávám jen jednou za čas a tu chvilku a trochu henny navíc tomu klidně obětuju Smile

Ad pohodlnost krátkých vlasů - tak s tím musím zásadně nesouhlasit Smile Když jsem měla krátké, tak jsem si je v noci vždycky přeležela do nějakého podivného tvaru, takže jsem je stejně musela každé ráno mýt nebo aspoň namočit, aby to nějak vypadalo. K tomu všechno to lakování, tužení, nutnost chodit ke kadeřnici každý měsíc nebo maximálně dva... brr Smile U dlouhých vlasů je výhoda, že když člověk nemá náladu na nějakou úpravu, stačí stáhnout do jednoduchého drdolu a jít. Kadeřnici jsem neviděla rok a půl a nějak mi nechybí (a mojí peněžence taky ne Laughing )
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 12:57 pm    Předmět: Citovat

Já si teda na moje krátké vlasy nepamatuji, protože to jsem byla miminko Very Happy Já mám za celý svuj život dlouhé vlasy, takže vážně nevím jaké to je Smile Nedokážu si představit pocit, že bych vlasy měla krátké, prostě ne! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 2:29 pm    Předmět: Citovat

Krátké vlasy jsem měla po celé dětství. Po delších jsem nijak zvlášť netoužila. Na základce jsem nosila krátké mikádo. Pak jsem se nechala ostříhat skoro na ježka - vypadala jsem příšerně. Na gymplu jsem měla vlasy po lopatky. Ve druháku jsem se zas nechala okudlat a splnila si sen o červené barvě. Vlasy mi postupně dorostly na ramena, ale o dlouhých vlasech jsem pořád neuvažovala. Čas ani chuť jít ke kadeřnici jsem neměla a tak vlásky rostly dál. A mě se to začalo líbit Embarassed Teď mám vlasy do pasu a můj další cíl je mít vlasy na zadek. Tak snad se dočkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Jo, matně si na své krátké vlasy vzpomínám... Smile

Nejdelší vlasy jsem měla ve školce, maminka mě každý den ráno česala a dělala mi copánky a culíčky... tahalo to, navíc mám odstáté uši, takže seknutí hřebenem přes uši také nebylo příjemné, občas jsem plakala a když jsem si večer před spaním culíčky rozpletla a položila hlavu na polštář, tak mě vlasy u kořínku dost bolely, jak byly celý den nahnuté na jednu stranu... au!

I proto, když jsem šla do první třídy a vymýšlela jsem nový účes, jsem se rozhodla pro mikádo no a mikádo mi tak nějak zůstalo, nepočítám-li období mezi 14 a 16 rokem, kdy jsem měla vlasy téměř na ježka, rudé vlasy, vlasy vínové barvy a tak dále (naštěstí nic z toho nebyla barva, ale pouze přelivy).

Takže žiju s mikádem a ofinou... ofinu jsem nosívala střiženou docela vysoko nad obočím, ale u obočí se mi líbí nejvíc (nevypadá to, jako když má člověk na hlavě příliš malou paruku) a co se týče délky ostatních vlasů, to záviselo na počtu peněz a vůli jít ke kadeřníkovi, obyčejně ale délka nepřesáhla nijak závratně pod ramena...

No a teď jsem si řekla, že by nebylo špatné nechat si narůst dlouhé vlasy, přeci jen se s nimi dá mazlit líp, než s mikádem... navíc mám vlasy dost husté, tak by to nemuselo vypadat špatně. Smile Jen asi nebudu zrovna copánkový a culíčkový typ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

Ano, na krátké vlasy si pamatuju velmi dobře... Protože je ještě (zatím) krátké mám. Crying or Very sad Rozhodně je ale teď mám nejdelší, co jsem kdy měla.
Rodiče mi nikdy nepřikazovali co musím mít na hlavě, nechávali to tak nějak na mně. Do svých 10-ti let jsem měla vlasy kousíček pod bradu. Už mi to přišlo tak nějak...přirozené. Jasně že se mi dlouhé vlasy líbili, a asi jsem je i chtěla, ovšem nikdy jsem to nezrealizovala. Přišlo mi, že ke mně krátké vlasy už prostě patří. Potom přišlo ,,divoké" období, kdy jsem vlasy žehlila a za tu dobu jsem vystřídala mnoho střihů. Hodně krátkých střihů. Měla jsem třeba podkovu a nekratší vlásky jsem tankrát měla asi 5 mm. No a pak sem narazila na DV a od té doby nechávám růst. Moc se jim ale mrškám nechce, a pořád jsou krátké... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

Alionia napsal:
Krátké vlasy jsem měla po celé dětství. Po delších jsem nijak zvlášť netoužila. Na základce jsem nosila krátké mikádo. Pak jsem se nechala ostříhat skoro na ježka - vypadala jsem příšerně. Na gymplu jsem měla vlasy po lopatky. Ve druháku jsem se zas nechala okudlat a splnila si sen o červené barvě. Vlasy mi postupně dorostly na ramena, ale o dlouhých vlasech jsem pořád neuvažovala. Čas ani chuť jít ke kadeřnici jsem neměla a tak vlásky rostly dál. A mě se to začalo líbit Embarassed Teď mám vlasy do pasu a můj další cíl je mít vlasy na zadek. Tak snad se dočkám Smile


docela hezkej příběh, já nic takovýho nezažila Smile tak ať hezky rostou, až na zadek! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 11:53 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala odjakživa dlhé... ale zhruba v desiatich som prišla na to, že nie sú najdlhšie z triedy (a u vonkoncom nie najhustejšie Very Happy ), tak som chcela zmenu a strihnúť to. To sa mi podarilo vydupať si asi až v pätnástich, kedy šli na dĺžku po plecia (dovtedy boli najkratšie tak asi do pol chrbta, nanajvýš po koniec lopatiek), takto som to mala asi rok a potom som si povedala, že chcem predsa len dlhé. A tak si zas rastú Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 1:12 am    Předmět: Citovat

Tak tato diskusia ma donutila vytiahnut stare fotoalbumy a rozpomenut sa. Very Happy
Do svojich 5 rokov som nosila kratke neidentifikovatelne cca 10-centimetrove "cosi", nasledne sa dlzka zavratne zdvojnasobila. Potom na striedacku kratsie-dlhsie, ale nikdy nie viac ako po ramena, az kym mi neodbilo 12. To som to nechala rast po lopatky - hlavne kvoli gymnastike (a nutnosti drdolov) a po seknuti s tymto sportom prislo aj seknutie vlasov cca po bradu (aj napriek metalo- a pocinajucodlhovlaso-filii... asi nadmerny pocit volnosti ci co Rolling Eyes ).
Cize ano, pamatam si ake je to mat kratke vlasy, v detstve sa mi to dokonca aj pacilo, lebo mojou oblubenou hrdinkou bola "hribikova" Fantaghiro. Dnes si uz viem vsak len tazko predstavit byt ich majitelkou, a to aj kvoli tomuto uzasnemu serveru. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 7:51 am    Předmět: Citovat

Tiež si to veľmi dobre pamätám, nielen preto že to bolo moje dlho vznikajúce rozhodnutie , ale aj preto že tým začali všetky možné vlasové experimenty. Vtedy to bol šok skoro pre celé okolie, lebo som z vlasov do polky chrbta (cca - nepamatám si to presne) došla tak ku 5 cm vlasom. Vtedajšia úprava ma nijako neobťažovala, aspoň krátky čas, lebo heslo bolo: čím strapatejšie tým lepšie. Potom som nosila také mikádo, a to zažalo odrastať a skončilo kdesi pri páse Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

coctopusmaka napsal:
... navíc mám vlasy dost husté, tak by to nemuselo vypadat špatně. Smile


Lucky you that your hair is so thick Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.