Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d675a091b54d88951a67c5d2250dc7e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 10:41 am    Předmět: Citovat

Doteraz si živo pamätám, ako som sa nechala ostrihať po plecia (moje najkratšie vlasy) pred rastom dlhých vlasov, aby som sa zbavila zničených farbených odrastov. Mám hlavu veľkú ako borsuk, šialene mi to nepristalo, vlasy sa nechutne vlnili a vyzerali ešte kratšie.Tak som si to tri mesiace viazala do copa, v ktorom to vyzeralo na stupnici od 1 do 10 o jeden bod lepšie Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:30 pm    Předmět: Citovat

ja som sa asi pred piatim rokmi strihala skončilo to tak, že som si vlasy nemohla dať ani do gumičky...nechápem ako som mohla byť taká hlúpa...chvíľu sa mi to páčilo, no potom som váhala, či si vlasy zostrihať úplne nakrátko alebo nechať narásť na nejakú slušnú dĺžku. našťastie som sa vtedy rozhodla pre dlhé vlasy. len škoda toho strihania, lebo keby som to vtedy nešmykla, tak by som mala teraz vlasy pod zadok Sad vtedy sa mi to zdalo ako fajn zmena, no teraz to ľutujem Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
wolfishness napsal:
Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


heej já to taky tak nosila Very Happy Very Happy ale už nikdy více Very Happy


To není možný, já též Laughing A to jsem prosím byla jediná daleko široko, kdo měl takový účes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

Leilla napsal:
porcelainswan napsal:
wolfishness napsal:
Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


heej já to taky tak nosila Very Happy Very Happy ale už nikdy více Very Happy


To není možný, já též Laughing A to jsem prosím byla jediná daleko široko, kdo měl takový účes Very Happy


Taky jsem to nosila! A líbilo se mi to! Very Happy (Nojo, bylo mi 14...)

Akorát babička vždycky říkala "zepředu je to dobrý, ale zezadu to vypadá jako kačeří p*del"! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Vždycky jsem si pěstovala dlouhé vlasy, ale na přelomu ZŠ a SŠ jsem je měla krátké, protože už byly nějaké zničené a krepaté a nedalo se s nimi nic dělat tak šly dolů. Nebyla jsem ráda, navíc jsem měla na ZŠ dementní spolužáky, kteří mi k dalším přezdívkám založených na vzhledu přidali Ovci apod. Rolling Eyes Zřejmě jsem se tehdy i odmítala fotit, protože žádnou fotku z té doby nemám, akorát nedávno jsem při generálním úklidu našla jakousi pasovku a mám tam dobrou ránu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 7:58 am    Předmět: Citovat

ako dieťa som musela nosiť krátke vlasy, až na prelome základnej a strednej školy som si nechala rásť dlhé, sprostá, som sa nechala ostrihať tesne pred stužkovou a potom v 20 kvôli stávke na 5 cm a to sa ešte zopakovalo, tentoraz absolútne dobrovoľne, nad čím sa mi aj dnes rozum zastavuje. kratučké vlasy sa mi totiž točili a moja hlava vyzerala ako melón Laughing , proste "des a hruza", dobrovoľne nikdy více... som mohla mať vlasy dlhéééééééééééééééééééééé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Mně se po krátkých vlasech občas trochu stýská... Například na výletech jsem mohla nosit rozpuštěné vlasy, teď už to nejde, protože si je akorát přicvakávám do batohu a při chůzi mi překáží, takže letošní léto jsem jakékoliv turistické akce odchodila v culíku či v copu Sad Culík sice dříve vypadal nevalně a o copu jsem si mohla nechat leda zdát, zato takové dva culíčky byly moc pěkné - od jisté délky už vypadají fakt infantilně (alespoň na mně). No a pak mi chybí ten objem kolem hlavy, když končily někde mezi ušima a rameny, bývaly kolem obličeje takové nadýchané... teď by to asi zpravilo nějaké sestříhání kolem obličeje, ale do toho se mi moc nechce, že bych si akorát ubrala hustotu v délkách.
Na druhou stranu těch pozitivních přínosů dlouhých vlasů je mnohem víc (proto je taky pěstuju, že jo Very Happy ), ať už to jsou různé účesy, anebo že je to taková přirozená ozdoba. Takže lituju jen trošičku Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:10 pm    Předmět: Citovat

ja som mala krátke vlasy (tak po plecia) naposledy keď som mala tak 7 rokov... ani sa na to poriadne nepamätám, len keď si pozerám staré albumy tak mi napadne, že to ani nevyzeralo tak zle Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:22 pm    Předmět: Citovat

coctopusmaka napsal:
Leilla napsal:
porcelainswan napsal:
wolfishness napsal:
Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


heej já to taky tak nosila Very Happy Very Happy ale už nikdy více Very Happy


To není možný, já též Laughing A to jsem prosím byla jediná daleko široko, kdo měl takový účes Very Happy


Taky jsem to nosila! A líbilo se mi to! Very Happy (Nojo, bylo mi 14...)

Akorát babička vždycky říkala "zepředu je to dobrý, ale zezadu to vypadá jako kačeří p*del"! Very Happy


Tak tuhle věc taky důvěrně poznávám, bylo mi rovněž 14 a musela jsem to mít, takže jsem si nechala ostřihat své vlasy do pasu a vytvořit tohle, chytrá hlavička, vypadala jsem strašlivě, zrovna dneska ráno jsem se dívala na fotky ze základky a připomněla si to....jinak babiččin postřeh mě moc pobavil Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 5:45 am    Předmět: Citovat

Měla jsem krátké vlasy, když jsem se vdávala a to je už 9 let do toho melíry a nagelovanou patku. Máma mi říká, že to mi slušelo nejvíc, ale to si nemyslím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.