Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d7c7b2b8096bd63702d5d06c4ab3a0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 6:58 am    Předmět: Citovat

coctopusmaka napsal:
Leilla napsal:
porcelainswan napsal:
wolfishness napsal:
Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


heej já to taky tak nosila Very Happy Very Happy ale už nikdy více Very Happy


To není možný, já též Laughing A to jsem prosím byla jediná daleko široko, kdo měl takový účes Very Happy


Taky jsem to nosila! A líbilo se mi to! Very Happy (Nojo, bylo mi 14...)

Akorát babička vždycky říkala "zepředu je to dobrý, ale zezadu to vypadá jako kačeří p*del"! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Kamarátka to v 14tich tiež nosila, ale pod originálnym názvom Púštna búrka.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

Koukám že maminky jsou všechny stejné, mně ta moje taky dodnes tvrdí, že mi to s tímhle účesem slušelo nejvíc Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 11:55 am    Předmět: Citovat

Áno pamätám a veľmi dobre, mala som asi 10 rokov..uff to je ako dávno...bola som tak hlúpučká , moje spolužiačky mi závideli dlhé vlasy tak mi povedali že sú strašne dlhé a nie je to moderné a ja hlúpučká jasné že som poslúchla a hneď sa aj ostrihala na krátko, na hríbika sa to volalo ako to mala fantaghiro ked bola prezlečená za princa... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

Jasně, že pamatuju Very Happy ! A kdykoliv se na ty fotky podívám, říkám si UŽ NIKDY!!! Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 7:47 am    Předmět: Citovat

Svoje kratke vlasy si pamatam, stale som to bola ja, kto povedal: kludne strihaj, este mozes. 2x som mala vlasy len ku krku a 2x som bola iniciatorkou. Embarassed Evil or Very Mad
Poznat tak tento server pred par rokmi, tak sa dnes s vlasmi chvalim aj ja... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

na ta období se moc dobře pamatuju - ve školce jsem měla ještě vlasy asi pod lopatky, ale pak mamka na nátlak babičky mě něchala ostříhat na "hříbka" - prý bych to měla cápaté, mamka mi chtěla nechat dlouhé, ale babička se usmyslela... achjo, pak asi ve 3. třídě jsem měla vlasy delší, pak nějaká ta mikáda atd. - pak nastal zlom asi v osmé třídě - měla jsem vlasy vepředu asi po uši a vzadu nagelovaného ježoura, pak jsem měla i celovlasového ježka na 12 mm, pak jsem to už tak nějak nechala odrůstat... samozřejmě jsem se nevyhnula ani barvení a odbarvování, no děs... na konci střední jsem měla sestříhané vrstvy a od té doby vlasy nějak nestříhám a už je mám do pasu...
jejda, tak je tu celá má vlasová historie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ano, maminky (nechápu proč) mají rády okudlaný dcerunky...jako malá jsem byla furt nakrátko, jakmile jsem si pak vydupala delší vlasy, bylo mi řečeno, že je mám moc jemný, že mi to nesluší, že v nich mám hubu jako meloun...několikrát mě u kadeřnice přemlouvali ať se nechám ostříhat nakrátko...několikrát jsem to udělala i dobrovolně, protože jsem nevydržela kritický dorůstací období, kdy vlasy padají do očí, nejde s nima nic dělat a na sepnutí jsou ještě krátké, všude trčí... když jsem si naposled usmyslela, že je nechám narůst dlouhý, byla jsem z nich tolikrát rozčarovaná - připadalo mi, že jich mám moc málo...aby ne, když mi je kadeřnice sestříhala tak, že vpředu jsem je měla krátké a vzadu pár dlouhejch ocásků - prej že to udělá objem (tyhle kecy by měly bejt normálně trestný!!) Rolling Eyes větší objem se dostavil až když mi vlasy dorostly - vpředu jsou ještě o 10cm kratší než zbytek, ale kritický období je za mnou a přestože se rodičům mý dlouhý hennově zrzavý jemňuchy očividně nelíbí, jsem už dospělá a nemaj mi do toho co mluvit - když to srovnám s tím, jak jsem byla vždycky okudlaná (ať už dobrovolně nebo ne), cejtím se takhle líp, víc jako ženská...ono když máte metr osmdesát, na hrudi dva angrešty, tak si v krátkejch vlasech připadáte jako chlap Very Happy Krátký vlasy jsou pro mě definitivní minulost, když už by mi ruplo v bedně, tak maximálně delší mikádo, ale vzhledem k tomu, že mi rostou pomalu, tak ani to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aranell
0-7
0-7


Založen: 13.2.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

Já měla jako malá klasiku ''na hřiba''. Very Happy Pak jsem měla hezky dlouhé vlasy nad zadek, to bylo asi ve třetí třídě. Very Happy Vždycky když jsem byla u kadeřnice, tak ta mi nikdy nechtěla ustřihnout víc vlasů, protože se jí mé vlasy líbily. Ale já jsem právě chtěla mít ještě kratší a kratší vlasy. Very Happy Pak jsem nosila délku tak pod ramena, ale jednou jsem měla jít k jiné kadeřnici na stříhání. Máma mi tak nějak říkala jestli bych nechtěla vyzkoušet ofinku sestříhanou na stranu.. Ruplo mi v bedně a tak sem to odkejvla jako že ano. Very Happy Pak jsem těžce litovala..Very Happy Vypadala jsem jako absolutní idiot, vlasy asi tak na ramena a příliš krátká ofina. No, brečela jsem asi dva dny a všemu vypadala jako kluk. Cestou domů jsem se modlila abych nepotkala žádné mé kamarátky, protože by se mi asi tutově vysmály (byla jsem v 5 třídě). Radši bych chodila kanálama -_-.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 9:58 am    Předmět: Citovat

ano, na krátké vlasy si pamatuju stále živě.... protože teď je mám vůbec nejdelší, jaké sem kdy měla, a ještě budou delší! od malička sem žila ve vlasostínu své starší sestry, která se narodila se spoustou vlásků a už od malička prostě tím pádem měla krásné vlasy. já se narodila plešatá, tudíž sem byla automaticky zařazena do kategorie "nikdy nebudeš mít tak krásné vlasy jako tvá sestra" a z toho vyplývající sestřih afina + za ušima vystříhané + cancourky vzadu. přičemž sestra měla samozřejmě dlouhé a krásné vlasy po zadek.... takže mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohla mít vůbec dlouhé vlasy, vždyť je nemám tak hezké a husté. až spolužáci asi v 8. třídě mi vnukli to, že bych mohla zkusit mít delší vlasy (ano, protože můj účes byl vskutku otřesný). no a tak se snažím dodnes o delší a delší Smile a dokonce je mám delší než sestra, protože ta několikrát podlehla změně a ostříhala se. jednou dokonce i na velmi krátký účes. a teď se snaží zase o delší taky.
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 10:09 am    Předmět: Citovat

Mívala jsem takové nijaké jemné vlasy po lopatky. V páté třídě mi kamarádka řekla, že se mi s bráchou smějou, protože vypadám s těma vlasama jak vodník. Šup a už jsem měla mikádo pod uši. To by ještě šlo. Jenže pak mamka nadhodila, že jestli bych se nechtěla nechat ostříhat ještě víc. A já, maminčino sluníčko, jsem jí to odkývala. IDIOT JSEM BYLA! Ostříhali mě na Arabelu, když měla potom krátké vlasy (tudíž úplně stejně, jak to nosí moje mamka) a vypadala jsem jak kluk, kterému začínají růst prsa. Do dneška se z toho oklepávám a odmítám příteli ukázat z té doby fotky (asi proto, že mi přijde, že s krátkáma vlasama jsem podobná jeho bývalce).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.