Nízký krevní tlak, omdlévání a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Týjo já jsem ještě nikdy neomdlela, ale je fakt, že jednou na střední jsme stáli kolem učitelky a ona něco ukazovala a mě najednou začlo hučet v hlavě a upe takový rosolovitý nohy jsem měla, že jsem se fakt lekla, co se děje, ale sedla jsem si a bylo to lepší...
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
... mě najednou začlo hučet v hlavě a upe takový rosolovitý nohy jsem měla, že jsem se fakt lekla, co se děje, ale sedla jsem si a bylo to lepší...

Jo, tak něco podobného jsem zažila předevčírem, zrovna jsem dělala přednášku pro středoškoláky, tak jsem si říkala, že pokud omdlím, aspoň něco si z toho zapamatují Laughing Naštěstí mi taky pomohlo si sednout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Spolužačka jednou omdlela v hodině, spadla ze židle, naštěstí ne na bok, ale dopředu... Občas člověk omdlívá v zajímavých situacích Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

U nás omdlela spolužačka při pitvě myši. Naštěstí nepadla dopředu na lavici na myš, skalpel, jehly, nůžky..., ale sesunula se pod lavici. Dostat jí odsud byla docela sranda, ale pořád lepší, než mít bodnutou znečištěnou jehlu v obličeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loilin
8-20
8-20


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

jojo, nízkej tlak je hnus a omdlívání taky Very Happy přidávám se do klubu Very Happy

jinak o zdravé stravě a životním stylu- je to důležité.
měla jsem v životě dva extrémy- naprosto nezdravou stravu, chlastání, kouření, jen fastfoody a jídlo v noci, za půl roku jsem byla v depresích, deset kilo nahoře, strašná pleť i vlasy no děs... a pak zas extrém šíleně zdravé období- jedla jsem vlastně jen makrobioticky, protože jsem měla rok alergii na lepek (ted už je to v pohodě)- a to bylo taky děsivý, anorexie z toho byla a špatné vlasy a nehty taky.. od mých zkušeností už vím, že zlatá střední cesta Smile pravidelné jídlo, dostatek zeleniny a ovoce, tuků a kvalitních bílkovin, snažit se omazovat sladký ale ne moc, to pak jsou depky Very Happy pravidelný pohyb a mít své malé radosti Smile vychutnávat si život, žít tady a teď.. Smile
(jinak, po těch mých extrémech mám samozžejmě děsivě rozhozenej metabolismus Very Happy kdo by neměl... ale snad se to dává dohromady)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:31 pm    Předmět: Citovat

O přetopeném autobusu nemluvit, to mě polévá studený pot, zavírám oči a dýchám zhluboka, soustavně klepu nohou, většinou mi to pomůže přežít cestu a pak dlouho vydýchávám nevolnost.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
O přetopeném autobusu nemluvit, to mě polévá studený pot, zavírám oči a dýchám zhluboka, soustavně klepu nohou, většinou mi to pomůže přežít cestu a pak dlouho vydýchávám nevolnost.

Výstižný popis, ještě bych přidala křečovité zavěšení na držadlo, v případě, že si nemůžu sednout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Výstižný popis, ještě bych přidala křečovité zavěšení na držadlo, v případě, že si nemůžu sednout.


A když jsi průhledná, spocená a kymácíš se, lidi se na tebe čumí (s prominutím) jako píče. Už se mi stalo, že jsem omdlela na autobusovém nádraží kvůli horku a nízkému tlaku, lidi mě překračovali a říkali, že jsem ožralá. Naštěstí mě zachránila sestřenka a paní z trafiky, která mě znala od vidění.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:

A když jsi průhledná, spocená a kymácíš se, lidi se na tebe čumí (s prominutím) jako píče. Už se mi stalo, že jsem omdlela na autobusovém nádraží kvůli horku a nízkému tlaku, lidi mě překračovali a říkali, že jsem ožralá. Naštěstí mě zachránila sestřenka a paní z trafiky, která mě znala od vidění.


Jj, něco podobného se mi stalo, akorát že z druhé strany - jela jsem v autobuse a nějaká slečna tam omdlela. Lidi na ni koukali jak na idiota, jediný kdo se zvedl a šel jí pomoct jsem byla já Rolling Eyes A pak když jsem nějakého puberťáka vyhazovala ze sedadla, aby si slečna mohla sednout, tak měl ještě blbý řeči... Lidi jsou dneska fakt divný Rolling Eyes
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 9:48 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Jj, něco podobného se mi stalo, akorát že z druhé strany - jela jsem v autobuse a nějaká slečna tam omdlela. Lidi na ni koukali jak na idiota, jediný kdo se zvedl a šel jí pomoct jsem byla já Rolling Eyes A pak když jsem nějakého puberťáka vyhazovala ze sedadla, aby si slečna mohla sednout, tak měl ještě blbý řeči... Lidi jsou dneska fakt divný Rolling Eyes

To je skoro jako můj případ. Taky jsem jela autobusem, bylo mi trochu divně, ale na sedačkách bylo obsazeno, tak jsem musela stát. Začly se mi zavírat oči a dělat mžitky a najednou černo, probrala jsem se na zemi autobusu, všichni se dívali a jediná starší paní, která se ještě k tomu opírala o holi (jinak tam byli vesměs mladé děcka) se ke mně ohnula a pomáhala mi vstát, přenechala mi svoje místo a pak mi pomáhala jít i domů Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.