Nízký krevní tlak, omdlévání a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4dc93e959e857d4bc70cea95d4c56feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Brácha mi říkal, že u nich před Albertem nějaký mladý kluk (asi 20 let) omdlel a zapadl mu jazyk. Stalo se to pozdě odpoledne a lidi ho překračovali s tím, že je ožralý a nechali ho ležet. Kluk tam byl celou noc a až ráno nějaký důchodce zavolal sanitku. Samozřejmě, že už byl mrtvý, udusil se. Ale kdyby mu někdo pomohl už když se mu to stalo, mohl žít. Lidi jsou strašné sobecké svině a když se někomu něco takového stane, mají z toho ještě srandu.
Taky jsem zachraňovala jednu dívčinu ráno na autobusovém nádraží, předtím, než jsem šla do školy. Skácela se na zastávce, zase se postavila, znovu se skácela a tak se to stalo několikrát, než jsem tam doběhla a všechny kolem jsem seřvala a nadala jim do čuráků. Holčina měla epileptický záchvat, padala tam, práskala se o beton do hlavy a oni ještě před ní uhýbali a dívali se na ni a smáli se. Položila jsem ji na lavičku a snažila se ji nějak zbrchat, mezitím tam přiběhla ještě jedna starší paní, která taky strašně řvala na ty puberťáky okolo, jestli se nestydí a zavolala sanitku. I když nemocnice byla kousek, sanitka přijela až za 15 minut, hrůza. Holka už byla skoro mrtvá. Ale naštěstí ji z toho dostali. Já pak měla takový vztek... bylo mi z těch šmejdů okolo na zvracení.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

To teda dneska jsou ty lidi tak neohleduplný ulně ubohý..taky u nás jedna paní v prci trpěla na epilepsii..kolikrát jsme jí zbýrali ze země nebo schodu..no hruza..ale spousta lidí o téhle nemoci neví..a lidi si pak o nich myslí že jsou na mol..ale to ten člověk snad pozná ne že z nej není nic citit a že potřebuje pomoct..sakra hruza..nebo dneska jsemv autobuse poštěla starou paní o holy sednout..a jedná ženská c stála kouek ode mě tak na mě to je drzost co..že takhle ty starý lidi otravujou..normálně se Evil or Very Mad Rolling Eyes začala vě mě vařit krev..a řekla jsem ji že až bude v jejích letech bude taky ráda když jí někdo pustí sednout..ještě že sem pak vystupovala na metro..asi bych už tu ženskou neustála...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

Ono to někdy je těžký, třeba v noci, když je město plný ožralů, tak kdyby někdo omdlel v rozjezdu, budu si taky myslet, že je ožralej. Confused Confused

Jak někdo může nepomoct normálně střízlivě vypadajícímu člověku, navíc třeba i za bílého dne, který by mohl i umřít, to ale nepochopím. A ti co se tomu smějí nejsou nic jiného než svině. Rolling Eyes Naštěstí jsem se s nikým takový nesetkala a doufám, že ani nesetkám.

Moje sestra má epilepsii, naštěstí jen nějakou mírnou formu, záchvat u ní vypadá tak, že se prostě zasekne a třeba minutu nic nevnímá, tak se jen můžu modlit, aby se jí to nezhoršilo, protože by jí pak nikdo nepomohl. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Zrovna tuhle středu jsme jeli spřítelem metrem na stanici anděl a už v metru jak tam bylo narváno jse mě začalo dělat nějak nevolno člověk ještě jak je ted v zimě nabalenej..tak kór..ale abych se dostala k věci..když jsme vystoupili z metra a jeli sme po těch dlouhej eskalátorech..tak jse mě v polovině pěkně zatočila hlava a padala jsem do zadu..ještě že za mnou stál přítel jinak nevím jak by to dopadlo..ale jak jsme vyšli ven tak už to bylo v pohodě,asi nějak slabá chvilko nebo co..tohle se mě jinak nestává Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Ono to někdy je těžký, třeba v noci, když je město plný ožralů, tak kdyby někdo omdlel v rozjezdu, budu si taky myslet, že je ožralej. Confused Confused

Jak někdo může nepomoct normálně střízlivě vypadajícímu člověku, navíc třeba i za bílého dne, který by mohl i umřít, to ale nepochopím. A ti co se tomu smějí nejsou nic jiného než svině. Rolling Eyes Naštěstí jsem se s nikým takový nesetkala a doufám, že ani nesetkám.

Moje sestra má epilepsii, naštěstí jen nějakou mírnou formu, záchvat u ní vypadá tak, že se prostě zasekne a třeba minutu nic nevnímá, tak se jen můžu modlit, aby se jí to nezhoršilo, protože by jí pak nikdo nepomohl. Confused


v noci bych táke měla strach..to člověk nikdy neví..ale za bílého dne..je to trochu jinačí Confused
Jinak ta epilepsiie je to hrozný..mamčin přítel jí má taky..záchvaty naštěstí nemívá často,ale když už nějaký má tak se musí většinou volat rychlá,takže tahle nemoc je děs..samozřejmě nejen tahle Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 5:30 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli to je jiné ve dne. Strýc prodělal infarkt, je mu asi 45, a zkolaboval odpoledne na náměstí malého města, kde se všichni znají. Nikdo mu nepomohl a ještě se mu smáli, jak je opilý. Navíc on opravdu není člověk, který chodí do hospody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

Moderátoři, nechtělo by to téma o omdlévání a podobných radostech? Mám dojem, že se zdravým životním stylem to moc společného nemá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Moderátoři, nechtělo by to téma o omdlévání a podobných radostech? Mám dojem, že se zdravým životním stylem to moc společného nemá Rolling Eyes


To si říkám už docela dlouho(konečně to někoho napadlo), omdlívá se tu už hezkých pár řádek dozadu...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 8:05 am    Předmět: Citovat

nízký krevní tlak je největší hnůj..

a teď nekamenovat..Smile

já už jsem se tak nějak smířila vím, co mám dělat, když se mi dělá mdlo... ale zkuste to vysvětlit takovému tomu "typickému" chlapovi, co umírá na rýmičku...

stalo se nám někdy po závodech.. šli jsme na jídlo.. muži už nějak nebylo dobře.. objednal si a jako první česnekovou polévku.. snědl ji a zbledl.. prostě to horké a česnek udělali své.. klesl mu tlak.. navíc on je typ. co strašně zmatkuje... tak jsem ho několikrát poslala na chodbičku, aby si lehl a nohy dal nahoru.. no nebudu to rozvádět dál.. objednala jsem mu extra silné kafe.. to ho jakžtakž postavilo na nohy.. měli jsme to 3 kiláky na ubytko.. a jídlo jsem nechala zabalit... no co myslíte.. muž není na kafe zvyklý... zpíval do tří ráno a svou porci zbouchl v rekordním čase.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Brácha mi říkal, že u nich před Albertem nějaký mladý kluk (asi 20 let) omdlel a zapadl mu jazyk. Stalo se to pozdě odpoledne a lidi ho překračovali s tím, že je ožralý a nechali ho ležet. Kluk tam byl celou noc a až ráno nějaký důchodce zavolal sanitku. Samozřejmě, že už byl mrtvý, udusil se. Ale kdyby mu někdo pomohl už když se mu to stalo, mohl žít. Lidi jsou strašné sobecké svině a když se někomu něco takového stane, mají z toho ještě srandu.
Taky jsem zachraňovala jednu dívčinu ráno na autobusovém nádraží, předtím, než jsem šla do školy. Skácela se na zastávce, zase se postavila, znovu se skácela a tak se to stalo několikrát, než jsem tam doběhla a všechny kolem jsem seřvala a nadala jim do čuráků. Holčina měla epileptický záchvat, padala tam, práskala se o beton do hlavy a oni ještě před ní uhýbali a dívali se na ni a smáli se. Položila jsem ji na lavičku a snažila se ji nějak zbrchat, mezitím tam přiběhla ještě jedna starší paní, která taky strašně řvala na ty puberťáky okolo, jestli se nestydí a zavolala sanitku. I když nemocnice byla kousek, sanitka přijela až za 15 minut, hrůza. Holka už byla skoro mrtvá. Ale naštěstí ji z toho dostali. Já pak měla takový vztek... bylo mi z těch šmejdů okolo na zvracení.


To víš, lidi, co chceš? Že by zachránili někoho? Hoď po nich bankovkou, a sami budou skákat z útesů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.