Topvet konopný šampon - novinka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c18746608e9d6460dd3b78fc6f20139Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:28 pm    Předmět: Citovat

SLS - sodium lauryl sulfate - levný čístící prostředek používaný v přípravcích růstného typu (šampony, sprchové gely, čističe na podlahu, saponáty atd.). Více v tomto vláknu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lululinka013
81-160
81-160


Založen: 25.3.2011
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:21 pm    Předmět: Re: Topvet konopný šampon - novinka Citovat

Maeghan napsal:
Ahoj,

objevila jsem novou konopnou řadu od Topvetu a mají i šampon a kondicionér.
Já jsem zatím koupila ten šampon a jsem nadšená a to je skoro zázrak, protože mi skoro žádnej šampon nesedí.
Buď mám sice lesklé a hladké vlasy, ale moc splihlé a zjemnělé a nebo mám objem, ale jsou suché a neupravené. Jinak pro doplnění mám jemné, rychle se mastící vlasy, ale také lámavé a poškozené.
Jo a abych nezapomněla, skoro po každém šamponu mám lupy, protože bojuju se seboreou.
No a tenhle šampon mi dělá pevné, lesklé, poddajné, ale ne splihlé ani vysušené vlasy a ještě je přímo pro citlivou pokožku s lupy s čímž mohu zatím jen souhlasit, uvidím ještě, co to udělá po delší době.

Sice nemá přírodní složení, ale obsahuje samé pěkné věci jako konopný olej, panthenol, keratin, šalvěj atd.

Ještě jsem zvědavá, jaké budou vlasy druhý den a za jak dlouho se začnou mastit (myju obden).
Po nějaké době podám další zprávy, ale teď jsem se musela podělit o svou radost Very Happy

Jo a stojí kolem 130,- a prodává se v lékárně.

Doufám, že budete také nadšené jako já.


Povedala by som, že mám tiež rovnaký problém s vlasmi a lupinami, ako ty a tiež hľadám nejaký vhodný šampón. Nedávno som sa na internete "zakopla" o informácie o konopnom šampóne... Len neviem, či sa mi to oplatí za takéto ceny Embarassed , viď link: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=4857&sid=a99a89538cb7a99b58baeefee3958bc7
Ďakujem za pomoc a informácie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peace.newyork
8-20
8-20


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 11:01 am    Předmět: Citovat

Já sem si ho koupila minulý týden, ale ještě nebyl čas ho vyzkoušet, ale voní hezky, tak snad to nebudou vyhozené penízky Rolling Eyes ale taky trochu pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.