Leonor Greyl
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 6:04 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
Mě se vlasy po přírodnim šamponu velice zlepšili,už se mi ani skoro vůbec netřepí...silikony jsou fakt svinstvo.Akorát vlasy zjemňují.Konečně mam pevnější vlasy...a je to opravdu kosmetikou kterou používam.


no jo, ale on není přírodní jako přírodní. Třeba zrovna Greyl se účinkem od ostatních přírodních šamponů docela liší, zpevňuje. Ale to co používám teď spíše zjemňuje
Ale mě se právě taky netřepí, jsou lesklý, to jo.....ale prostě strašlivě jemný, a splihlý, vypadám jak zmoklá rusalka Crying or Very sad


Naposledy upravil Alka dne čt leden 06, 2011 6:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 7:14 pm    Předmět: Citovat

Greyla používam rok, mezi tim když mi došel tak Kerastase.Ale už chci jen Greyla.Vlasy mam fakt pevnější.Nejsou tak splihlí a jemný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

jj přesně to jsem měla na mysli Very Happy , hned jak jsem greyla zkusila, tak jsem cítila rozdíl od ostatních přírodních šamponů. Greyl dělá vlasy fakt pevný Very Happy

edit: musím být trpělivá a i Greyla se dočkám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

Naprosto úžasný Leonor Greyl mole de Bambou...šampon z bambusu,bez silikonů,parabenů...krásně vyživuje a zároveň dodává objem.Nejlepší Kosmetika co jsem kdy měla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
Naprosto úžasný Leonor Greyl mole de Bambou...šampon z bambusu,bez silikonů,parabenů...krásně vyživuje a zároveň dodává objem.Nejlepší Kosmetika co jsem kdy měla.

Už jsem o něm slyšela... je někde v čechách k sehnání?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:45 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
goldhelen napsal:
Naprosto úžasný Leonor Greyl mole de Bambou...šampon z bambusu,bez silikonů,parabenů...krásně vyživuje a zároveň dodává objem.Nejlepší Kosmetika co jsem kdy měla.

Už jsem o něm slyšela... je někde v čechách k sehnání?
Já jsem našla nějaký e-shop a je tam, asi ho ale dováží z USA nebo něco, i když je e-shop česky http://www.nakupovani.net/Beauty-11057241-Leonor+Greyl-Brand-sr-1.html Taky jsem o tom šamponu četla, že je dobrý...
EDIT. Tak jsem si začla něco víc zjišťovat o Leonor Greyl, ten bambusový šampon je prý nejlepší na světě. Ale vyžaduje jiný způsob mytí vlasů, trvá to dýl, a je potřeba k němu mít i palmový olej, který se dává před mytím atd atd. Jen tak zběžně, co jsem zjistila. Hodně se o něm mluví tadyhttp://na-kopretince.cz/viewtopic.php?f=26&t=122&sid=bd4a12e642da934d95f0edd2e6711f7f je o Leonor Greyl veeeelmi obsáhlá diskuze Smile Mi se to líbí, kdyby to bylo dostupné i v Čechách, asi bych ho zkusila, i když není zrovna levný. Ze zahraničí jsem nikdy nic neobjednávala, tak je možná ten shop nakupovani.net dobra alternativa, jestli je mozno platit cesky, ze se to vsechno prepocita s postovnym atd. na koruny...musim to prostudovat jeste


Naposledy upravil Sim dne ne leden 09, 2011 12:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:52 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:

Já jsem našla nějaký e-shop a je tam, asi ho ale dováží z USA nebo něco, i když je e-shop česky http://www.nakupovani.net/Beauty-11057241-Leonor+Greyl-Brand-sr-1.html Taky jsem o tom šamponu četla, že je dobrý...

teda při pohledu na cenu sem se chvíli musela smát Twisted Evil tohle je vážně mimo mojí cenovou kategorii...(škoda klidně bych ho zkusila Smile )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 10:03 am    Předmět: Citovat

Leonor Greyl se dá sehnat trochu levněji,ale i tak šampon vyjde na 615kč..a pak plus to poštovné.Což je 750kč...teď mam objednáno...a nejlepší je si proto zaletět třeba do Francie... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
Leonor Greyl se dá sehnat trochu levněji,ale i tak šampon vyjde na 615kč..a pak plus to poštovné.Což je 750kč...teď mam objednáno...a nejlepší je si proto zaletět třeba do Francie... Very Happy
Jen tak ze zajímavosti, kde ho tedy objednáváte? Ze zahraničních stránek? Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 4:05 pm    Předmět: Citovat

Dam sem odkaz..poštovné by mělo být míň,jelikož mě to nešlo poslat tim druhym způsobem..tohle je to dražší a bude to tady v úterý...snad

http://www.michaeljohn.co.uk/shop/brands/leonor-greyl?shop=true

Ale momentálně nemají babusový šampon měli poslední dva a ty jsem koupila já. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.