Leonor Greyl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f192fe69d357faf51d5b900765c2bccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Janickaxy napsal:
Mohl byste sem někdo napsat složení palmového oleje? Docela mě láká si podle toho namíchat vlastní směsku Embarassed Smile

Tak to tě asi nepotěším protože složení je: huiles naturelles 97%, parfum ...


Aha Laughing Tak nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

No nic, tak po půl roce experimentování s LG. Měla jsem mánii ozkoušet toho co nejvíc, protože nemají SLS a je to na pomezí přírody a chemie, což mi vyhovuje. Dobrala jsem se ke třem věcem, kterým zůstanu věrná.

Šampon s propolisem - životní jednička a už nikdy mi nesmí chybět v koupelně. Dodá objem, lesk, vlasy se po měsíci přestaly mastit a mytí se mi prodloužilo cca na 4-5 dnů, přitom nevysušuje. Kdo má citlivou a lupoidní pokožku doporučuju. Zachraňuje mě při všelijakých vlasových pokusech.

Bain TS - není tak jemný, aby léčil, ale pokožku nedráždí a přispívá objemu a lehkým vlnám. Navíc se ho nemusí používat tolik, líp se nanáší než propolisák a vydrží mi déle.

jasmínová maska - dávám jen občas, ale pak vysloveně cítím, že nemusím česat vlasy za mokra a uschnou do pěkného tvaru a nezacuchají se. Nevím nakolik je výjimečná, ale je to takové voňavé rozmazlovátko Smile

Co jsem zavrhla je banán - pro mě hrůza. Bambusák - vlasy dobrý, ale je na mě takový slizký, jak je tam kondicionér. Musela jsem vlasy sprchovat vždycky snad půl hodiny a nikdy jsem neměla pocit, že by se to vymylo (ale vypotřebovala jsem ho celý). Měla jsem vzorek reviviscence - něco mezi banánem a bambusák, neoslovilo mě to.

Serum na konečky mi je cuchalo, ale vonělo nádherně jako něco z dětsví a dávných časů. Olej jsem ztratila během stěhování na jaře
Embarassed ale moc mi nesedl ani na mokro ani na sucho - zjistila jsem, že celkově mi sedí spíš krémoidní věci než olejové.

Ještě jsem měla pokus s Concentré Energetique - je to trochu kořeněná maska, která mi lehce dráždí pokožku. Vlasy dobré, ale nic pro mě.
Bain vitalisant B - je vidět, že je to spíš na kudrnaté vlasy, ale vypotřebovala jsem ho bez problémů. Nemám potřebu se vracet.

Uf, koukám, že jsem teda na jaře v Anglii byla při penězích a hlavně jsem neplatila poštovné. Třeba někomu tenhle report pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

došel mi můj milovaný propolisák, tak budu objednávat z Michaela Johna, pokud by se někdo chtěl přidat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já Very Happy Poštovné podělíme.. Mám zájem o bambusák a palmový olej;))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tak snad nám tentokrát druhý pokus vyjde Smile počítám s tebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ok:) Super, děkujíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 1:35 pm    Předmět: Citovat

No tak moje experimenty s Greylem moc dobře nedopadly.... Bambusák časem strašně zatěžoval vlasy tak sem ho darovala sestře na ten její chemlon a pochvaluje si ho Smile palmový olej mi poslední dobou nejde pořádně vymýt z vlasů... takže jediné co si už budu objednávat je to hedvábné sérum Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

pochopila jsem správně, že se tyhle výrobky nedají sehnat nikde v čr? Sad .. na tuhle diskuzi jsem narazila náhodou a doost jste mě nalákaly Very Happy ale nevím, přeci jen je to vážně už docela dost drahé.
Už jste objednávaly? jak jste se dohadovaly tady spolu? Smile přidala bych se možná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:00 am    Předmět: Citovat

ahoj, nikde v čr není. Objednávku jsem na podzim už posílala. Jinak objednávám z Michael John. Teď mají poštovný 13 liber, takže proto se vyplatí objednávat ve víc lidech. Už tak je to dost drahé.
U mě to na další várku vidím až tak z jara, určitě bych sem pak napsala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Ok, já se zase na jaře přidám, jestli můžuSmile)) Chtěla jsem si nechat dovézt pár věcí o vánocích z Francie, ale v žádné paralékárně či kde to prodávají zrovna nebyl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.