vlasove pripravky NEXXUS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5995ea8d28b12b73371411f1de8e7e2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

zrejme to nevydrzim a rano si ty vlasy urcite umyji ..ten prirodni sampon je urcite ozdravil, ale mam na koncich cca10cm zbytky meliru a barvy, ty konce jsou samozrejme sussi a nechci to ted radikalne strihat protoze to opet budu mit delku ke krku a to se s tim moc neda delat..takze musim vydrzet..olejicky moc ani zabaly nepomahaji, promasti se mi po tom cele vlasy po delce a jeste vice splihnou..no a kdyz pouziji prirodni kondicioner po prirodnim samponu, nebo jakykoliv kondicioner, tak ty vlasy jsou jemne bez objemu..takze jsem opet tam kde jsem byla..booze ta moje kombinace jemne, rovne, mastici se u korenu, suche na koncich, to je des, trefit se do pripravku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 10:32 pm    Předmět: Citovat

takze rano jsem si vlasy ymyla, nanesla kondicioner a musim uznat ze vlasy jsou o hodne lepsi..nepotrebuji zadne tuzidlo, vypadaji velice zdrave, leskle, pritom nejsou splihle a jsou takove lehke, nemyslim jemne, slabe, ani rozlitane, takove volne uz od korinku..sampon je hutny, takze staci male mnozstvi a ten kondicioer mi urcite vydrzi rok
uvidime jak se to bude vyvijet, ale vypada to ze nebudou potrebovat zadnou jinou peci..co mne velice prekvapilo je fakt, ze jsem dnes temer nepouzila hreben, nemela jsem cas se nejak v prubehu dne na sebe ani podivat a kdyz jsem dosla domu, mile jsem byla prekvapena ti, ze vlasy vubec nepraminkuji,jestli rozumite co tim myslim..bezne po umyti za par hodin musim precisnou, jinak se z toho delaji ocasky, ted jsou ty vlasy jako nazehlene..hm..velice prijemne prekvapeni..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 8:48 am    Předmět: Citovat

no lépe bych to nenapsala Very Happy , přesně takový pocit z toho šamponu mám i já. A ten kondiš (jestli myslíš to Babassu), je fakt dobrej a hodně hustej, a stačí ho malilinko, takže ho taky budu mít dlouho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.