Víc štěstí než rozumu :D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
faddyfairy
21-40
21-40


Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 6:53 pm    Předmět: Víc štěstí než rozumu :D Citovat

Jsem sice tak trochu divný nováček, vzhledem k tomu, že jsem tu už rok, ale moje cesta za dlouhými vlasy taky začla vcelku divně. Po pravidelném zástřihu vlasů lehce pod ramena v červnu 2009 žádný další nenásledoval, prostě nějak nebyl čas a já zjistila, že mi všichni lhali a že i ty jemné vlasy vypadají dlouhé vcelku dobře. Pak jsem se teda v zimě zaregistrovala, přečetla několik moudrých článků, ale v zásadě mě to tu nechalo docela nedotčenou a dál jsem pokračovala v zaběhlé rutině péče o vlasy. Jenže potom se nám odstěhovala rodinná kadeřnice do USA a neměla jsem to srdce, po zkušenosti s jinými, vlézt pod nůžky cizímu, máma tady objevila recept na samozastřihování a jelikož se povedlo, tak se mi tu docela zalíbilo a rozhodla jsem se, že když už mám vlasy docela dlouhý (po zapínání od podprsenky), tak bych to mohla začít dělat správně. Důkladnějsem prostudovala složení všechny svých vlasových výrobků, a ejhle! Měla jsem víc štěstí než rozumu, neboť jsem od jinak silikonového L'Oréalu vychytala ten jediný nesilikonový šampon Very Happy

Jen teď mi přestal Avon vyrábět oblíbený kondicionér, takže kdybyste někdo měli tip na kondicionér na jemné, husté, sušší vlasy, uvítala bych ho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 4:54 pm    Předmět: Re: Víc štěstí než rozumu :D Citovat

No nech narastu co najdlsie Smile A co sa tyka kondicionera - je ich tak vela, ze podla mna staci, aby si sa rozhodla, ci chces chemiu so silikonmi, chemiu bez silikonov alebo prirodu a jednoducho si nieco vyberies a odskusanim zistis co sedi. Ja mam jemne suchsie vlasy a teraz pouzivam kondicioner Alverde na blond vlasy - blond nie som ani nahodu (vid galeria) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ráda slyším, že samozastřihování u tebe funguje, já ho považuju za tu nejúžasnější věc o vlasech, které jsem se díky DV domákla.

Ať se ti i vlasům daří! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faddyfairy
21-40
21-40


Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:22 pm    Předmět: Citovat

já jsem nadšením skoro lítala, když se mi ten zástřih povedl. a ty jsi ten zázrak přeložila! děkuji ti mnohokrát! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:42 pm    Předmět: Citovat

Rádo se stalo. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.