Domáci pleťové vody na problematickou pleť

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aae5a6741f1e419bd8d91c7d07e930dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Richenza
21-40
21-40


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 1:41 pm    Předmět: Domáci pleťové vody na problematickou pleť Citovat

Ahojky rozhodla jsem se pro svou pleť něco udělat je problematická . Začalo mi to asi v 15 a drží se mě to až do teď do 2O. let. Ikdyž teď už je to mnohem lepší . POmáhá mi kosmetika , kde mi pleť krásně pročistí, ale chtěla bych tomu ještě víc pomoci a to přírodní cestou a domácími recepty , jelikož věci z drgerie a ak moc nepomáhají a příroda bude jistě nejlepší. Proto bych uvítala nějáke recepty na domácí pleťové vody , které by aknózní pleti pomohli a jestli nemáte i další domácí recepty třeba na krémy či masky , které pomáhají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

Podľa mňa je to s výrobou domácich pleťových vôd zaťažko. Aby vydržala, treba ju niečim konzervovať. Zväčša sa to robí alkoholom a ten podľa mojho názoru a skúsenosti nepatrí na problematickú a mastnú pleť, lebo priveľa vysušuje, následkom čoho sa pleť ešte viac mastí.

Skôr by som skúsila vytlačenú uhorkovú šťavu alebo harmančekový čaj, poprípade čaj z materinej dúšky. Myslím, že by nebola zlá ani kvetinová voda od Saloosu- sú prírodné a majú široký výber, aj na problematickú pleť.

A masku používam domácu z citronu, medu a kvasníc. S vyrážkami zatočí, ale strašne smrdí Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

Hřebíčkový olej. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richenza
21-40
21-40


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za radu , je mi jasné , že s pleťovou vodou to asi nebude tak jednoduché , od saloosu mám balzám konopný a levandulový olejíček , snad časem seženu i tonikum dyžtak. Ale díky za recept na tu masku ta by mohla být dobrý určitě vyzkouším. Ale našla jsem také jednu masku , která by prý měla mít dobré účinky tak vám to sem dávám Smile

Místo na chleba na obličej, aneb maska z arašídového másla s limetkovou šťávou

Arašídového másla mi bylo líto, ale co bych neudělala, pro hezčí pleť Smile Podle receptu jsem smíchala lžíci limetové šťávy a lžíci másla, vznikla tak krémová pasta. Tu jsem pak za pomoci vatových tampónů aplikovala pouze na t-zónu, kde se mi pleť výrazně mastí. Pasta se neaplikovala lehce, asi jsem měla použít více limetky, ale výsledek byl perfektní.
Výsledek: Po smytí za pomoci vlažné vody byla pleť hladká a neleskla se. Navíc mi nepřišlo, že by kůže byla příliš vysušená. Byla prostě tak akorát.

Zní to skvěle takže myslím, že tohle taky vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Richenza
21-40
21-40


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Hřebíčkový olej. Wink


vážně? a kdepak ho seženu? a jak přesně na pleť působí ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

Richenza napsal:
vážně? a kdepak ho seženu? a jak přesně na pleť působí ?


Já ho koupila ve zdravé výživě od MedinTerra za 54 korun. Brala jsem ho na zuby, ale měla jsem problémy s beďarama a na obalu bylo napsané, že je vhodný i na akné. Cituju: "Hřebíčkový olej má dezinfekční, antiseptické a lokálně znecitlivující účinky, využívá se k léčbě zánětlivých procesů na kůži,..." Tak jsem si řekla, že tím nic nezkazím a začla jsem ho aplikovat na boláky. Stačí kápnout trošku na takové to vatové šťourátko, co se používá do uší a potírat to místo aspoň třikrát denně. A za dva dny nebylo na mém obličeji po beďarech ani stopy. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richenza
21-40
21-40


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Richenza napsal:
vážně? a kdepak ho seženu? a jak přesně na pleť působí ?


Já ho koupila ve zdravé výživě od MedinTerra za 54 korun. Brala jsem ho na zuby, ale měla jsem problémy s beďarama a na obalu bylo napsané, že je vhodný i na akné. Cituju: "Hřebíčkový olej má dezinfekční, antiseptické a lokálně znecitlivující účinky, využívá se k léčbě zánětlivých procesů na kůži,..." Tak jsem si řekla, že tím nic nezkazím a začla jsem ho aplikovat na boláky. Stačí kápnout trošku na takové to vatové šťourátko, co se používá do uší a potírat to místo aspoň třikrát denně. A za dva dny nebylo na mém obličeji po beďarech ani stopy. Wink


Páni tak to si ho rychle musím sehnat a zkusit pokud to opravdu tak skvěle pomáhá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

Richenza napsal:
Páni tak to si ho rychle musím sehnat a zkusit pokud to opravdu tak skvěle pomáhá Smile


Mně to ty beďary opravdu sežralo hodně rychle. A i když to u tebe nebude mít úžasný účinek, vždycky se hodí na zuby, na ty pomáhá stoprocentně. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richenza
21-40
21-40


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:27 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Richenza napsal:
Páni tak to si ho rychle musím sehnat a zkusit pokud to opravdu tak skvěle pomáhá Smile


Mně to ty beďary opravdu sežralo hodně rychle. A i když to u tebe nebude mít úžasný účinek, vždycky se hodí na zuby, na ty pomáhá stoprocentně. Smile


Jo jo . Už už ho sháním , kde bych ho koupila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.