Kocka nebo pes?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chovam/choval/a jsem
spis kocky
47%
 47%  [ 45 ]
spis psy
50%
 50%  [ 48 ]
plazy, nemaj chlupy zadny
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

Rybičky bych taky chtěla Smile ty bych snad ještě někam vtěsnala Smile Mám moc ráda pejsky,ale zatím si ho nemůžu dovolit,protože bych na něj neměla moc času a vlastně ani místa,ale jednou až budu mít nějaký větší domov,to si ho určitě pořídím... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:13 pm    Předmět: Citovat

No já měla vždycky raši psy, a tak si budeme v lednu kupovat kočku Wink
(Teď mám pocit deja vu, že už jsem to tu psala, ale nikde to není, tak to napíšu znova). Ale toho psa si určitě jednou pořídím, až budu mít pro něj prostor.
Btw, Wolande, sem s tou teorií, proč mají podle tebe dlouhovlasí radši kočky? To mě zajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:21 pm    Předmět: Citovat

Malá zvířátka- jako dítě jsem bydlela na bytovce a jediné,rodiči povolené zvíře, byl křeček. Měli jsme jich nepočítaně. Obvykle nám v noci zdrhnul z akvárka(zakrytého) a my ho pak 2-3 dny hledali. Maminka se jich hrozně štítila, takže před spaním důkladně prohlížela postel, jestli se tam náhodou neusídlil- a taky že jo, usídlil Laughing A ten poslední křeček byl angorský, růžový a toho sestra hrozně milovala a když umřel, nechala si ho vycpat Exclamation Exclamation Exclamation Fakt!!!Ale nebylo to provedeno kvalitně a časem se rozpadl.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 8:12 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing to si mě rozesmála Laughing a ouplně si mi připomněla brášku, když nám umřel asi třetí křeček tak si pořídil tu bílou myšku - koupil jí v pátek a tak moc se o ní celý víkend staral - nenechal jí snad ani deset minut v klidu, že mu v pondělí ráno natáhla nožičky, pak celý týden chodil a měl jí v tom akvárku zamotanou v toaletním papíře a vůbec jí nechtěl zahrabat, mamka z něho málem měla infarkt Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 10:45 am    Předmět: Citovat

Very Happy ona sestra toho křečka taky pořád vozila sebou, autobusem k babičce, v krabičce na zahradu, no všude-a umřel tak,že si sestra na pískovišti sedla na placatý kámen a nevšimla si, že její miláček je zalezlej pod tím kamenem- takže ho vlastně zasedla. Byl kolem toho strašný pláč, děděček ho pak zabalil do novin a dal babičce do mražáku k masu(tak, aby si toho nevšimla).Zmrzlého na kost jsme ho autobusem vezli domů a pak následovalo to vycpání.... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 11:39 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing šmankote, až jsem se málem udusila smíchy - ale křečka je mi samozřejmě líto Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 12:49 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing šmankote, až jsem se málem udusila smíchy - ale křečka je mi samozřejmě líto Embarassed

kočko, kočko, že se nestydíš smát se neštěstí druhých... Crying or Very sad Wink
počkej, až Tebe vycpou... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 1:21 pm    Předmět: Citovat

Jéje, to snad raději ne, to by dopadlo Shocked leda jako dáreček pro někoho, kdo mě nemá rád Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Very Happy ona sestra toho křečka taky pořád vozila sebou, autobusem k babičce, v krabičce na zahradu, no všude-a umřel tak,že si sestra na pískovišti sedla na placatý kámen a nevšimla si, že její miláček je zalezlej pod tím kamenem- takže ho vlastně zasedla. Byl kolem toho strašný pláč, děděček ho pak zabalil do novin a dal babičce do mražáku k masu(tak, aby si toho nevšimla).Zmrzlého na kost jsme ho autobusem vezli domů a pak následovalo to vycpání.... Twisted Evil


To je drsna historka! Very Happy

boze, ja mit v mrazaku mrtvyho krecka , tak se asi zblaznim:-)
Jinak oni krecci (chudinky) obecne malo vydrzi... Nam se jeden treba obesil v kleci. To bylo uplne straslivy,... Normalne jakoby spachal sebevrazdu...Myslite, ze krecek muze mit deprese?A pak nesel z te klece vymotat, jak byl uz ztuhlej.... Ehm... mozna Vas tyhle detaily az tak nezajimaji!?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 4:19 pm    Předmět: Citovat

Takových historek už jsem ze svého okolí slyšela docela dost (křeček upečený za sporákem, želva vynesená v odpadkovém koši apod.) takže jsem vážně ráda, že jsme nikdy taková zvířátka doma neměli, já bych to asi jako dítě nerozdýchala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.