Cau

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83152efdeb9e0691d5693e4ce585b64cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bublinka856
0-7
0-7


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 4:58 pm    Předmět: Cau Citovat

Zdravim a umyvam si vlasy iba raz do tyzna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlarisa
81-160
81-160


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

vitam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 2:00 pm    Předmět: Citovat

Zdravím a zároveň vítej, ať se ti tu líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bublinka856
0-7
0-7


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 7:44 pm    Předmět: Vypadavanie vlasov Citovat

Mam taky maly problem. Vypadavaju mi vlasy. Nemam plesinky ani nic take lebo mi zaroven aj rastu nove a mam ich aj huste len mi vadi ze mi vypadavaju az moc. Trva to od malicka zatial je to len problem s upratovanim ale i tak bojim sa ze ked zostarnem tak mi nove vlasy nenarastu. Co mam robyt aby ich tolko nevypadavalo. Dakujem za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:25 am    Předmět: Re: Vypadavanie vlasov Citovat

Bublinka856 napsal:
Mam taky maly problem. Vypadavaju mi vlasy. Nemam plesinky ani nic take lebo mi zaroven aj rastu nove a mam ich aj huste len mi vadi ze mi vypadavaju az moc. Trva to od malicka zatial je to len problem s upratovanim ale i tak bojim sa ze ked zostarnem tak mi nove vlasy nenarastu. Co mam robyt aby ich tolko nevypadavalo. Dakujem za odpoved.

Zkus si koupit vlasovou vodu (např. Biohar) a vmasírovávat ji do hlavy. Nejenže by to mělo zmírnit vypadávání, ale také by to mělo urychlit růst, tím jak budeš stimulovat vlasové kořínky Smile Jinak když to trvá takhle dlouhodobě, nechybí ti nějaký vitamín? Zkus se podivat do TOP TÉMAT především na "Strava a její vliv" a popřemýšlej jestli más všechny vitamínky Smile Ale jistě mě ještě někdo doplní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marye
81-160
81-160


Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

ahoj, dle mého to bude opravdu v těch vitamínech... každopádně kromě bioharu bys mohla zkusit sehnat takové ty ampulky proti vypadávání vlasů ( omlouvám se ale vypadlo mi jejich jméno z hlavy... Embarassed každopádně někde na fóru se tu o nich píše, tak stačí trošku hledat Smile) jsou k dostání buď v drogerii nebo můžeš zkusit kadeřnictví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 7:17 am    Předmět: Citovat

Marye napsal:
ahoj, dle mého to bude opravdu v těch vitamínech... každopádně kromě bioharu bys mohla zkusit sehnat takové ty ampulky proti vypadávání vlasů ( omlouvám se ale vypadlo mi jejich jméno z hlavy... Embarassed každopádně někde na fóru se tu o nich píše, tak stačí trošku hledat Smile) jsou k dostání buď v drogerii nebo můžeš zkusit kadeřnictví Smile

Ano anooo ampulky jsou moc fajn věcička Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marye
81-160
81-160


Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Marye napsal:
ahoj, dle mého to bude opravdu v těch vitamínech... každopádně kromě bioharu bys mohla zkusit sehnat takové ty ampulky proti vypadávání vlasů ( omlouvám se ale vypadlo mi jejich jméno z hlavy... Embarassed každopádně někde na fóru se tu o nich píše, tak stačí trošku hledat Smile) jsou k dostání buď v drogerii nebo můžeš zkusit kadeřnictví Smile

Ano anooo ampulky jsou moc fajn věcička Smile

Taky na ně slyším samou chválu, ale ještě jsem neměla tolik peněz na to, abych si je pořídila Embarassed Very Happy ale pamatuju si, jak mamina jeden čas používala nějaké ampulky proti vypadávání s přídavkem aloe a že potom měla krásný vlasy, nejenže jí přestaly padat, ale díky aloe je měla takové krásně hydratované... asi do toho taky půjdu, ale nejdřív až po prázdninách, to snad budu mít nějaké peníze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.