CO nahradí tupírování?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8cef6d5e31f3211cb2f33a7c025c8b92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 12:36 pm    Předmět: CO nahradí tupírování? Citovat

Ráda bych si trochu natupírovala vlasy, což občas dělám, ale v diskuzi jsem zjistila že to není vůbec zdravé, což mě neudivuje.Nevíte co by nahradilo tupírování a nepoškodilo by to vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

Nevím co by to nahradilo, ale tupírování opravdu není zdravé. Hrozně to poškozuje vlasovou strukturu a vlasy se mohou dost lámat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

ja misto tupirovani pouzivam lak na vlasy..vzdycky si vlasy prestrikam v predklonu a pak vezmu jedlotlivy praminky (uz v narovnana) a strikam je zespodu lakem..docela se s tim da udelat dobrej objem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

hajula napsal:
ja misto tupirovani pouzivam lak na vlasy..vzdycky si vlasy prestrikam v predklonu a pak vezmu jedlotlivy praminky (uz v narovnana) a strikam je zespodu lakem..docela se s tim da udelat dobrej objem Wink


to vlastně dělám taky, převážně ve dnech kdy už jsou vlasy mastnější, zvednu pramen a podstříkám to lakem na vlasy - přesně jak píšeš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
hajula napsal:
ja misto tupirovani pouzivam lak na vlasy..vzdycky si vlasy prestrikam v predklonu a pak vezmu jedlotlivy praminky (uz v narovnana) a strikam je zespodu lakem..docela se s tim da udelat dobrej objem Wink


to vlastně dělám taky, převážně ve dnech kdy už jsou vlasy mastnější, zvednu pramen a podstříkám to lakem na vlasy - přesně jak píšeš. Wink

jojo, to je fakt, já jsem tupírovala a pak ještě lakovala, děs běs Shocked , ale lak udělá to samé i bez tupírování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

tak tohle by mě taky zajímalo. Já tupíruju jen občas, ale vždycky u toho slzím, protože je jasné, jak to ničí Crying or Very sad Smile tak vyzkouším to vaše lakování, je fakt, že nějaký efekt by to mít mohlo. Ale nejsou ty vlasy moc obalené lakem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

jj, na tom laku něco bude:)... pamatuji si,že za mých punkerských let jsme si vlasy nejprve tupírovali do čír a bodlin a pak jsem někdo přivlekl americký způsob stavění vlasů,při kterém se nepoužívá tupírákSmile-prostě se vlasy pročešou,jak je chcete mít,nalakují a nechají přes fén(slabší proud vzduchu) rychle uschnout-vypadají rozčesaně a drží to jak přibitéSmile...když to šlo na punkové účesy,určitě to půjde i na normálnější varianty úprav vlasůWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluey
8-20
8-20


Založen: 2.11.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 12:43 pm    Předmět: Citovat

ja sa snažím vyhýbať aj laku,nemám rada pocit zlepených vlasov. celkom dobrý objem sa mi podarilo urobiť ked som si vecer tesne pred spaním do vlasov votrela k pokožke hlavy gel z lnených seminek domacej vyroby, prečesala vsetky vlasy v predklone kančakom a ked som si lahla prehodila som ich za postel ponad hlavu. rano to celkom dobre stalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.