Značky aromaterapeutické kosmetiky a jejich kvalita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

Já se ještě vrátím k tomu drahýmu růžovýmu oleji - ony jsou to sice děsný pálky, ale na druhou stranu tenhle olej v čistý formě nejde používat, to by člověku pravděpodobně urazilo nos, jaká je to síla. Takže podobně jako jasmínovej olej se růžovej olej přidává po kapkách do jinýho olejovýho základu - třeba jako to má ten Tautropfen. A podle mě to tak bude u většiny cenově alespoń trochu dostupnejch "růžovejch olejů". Ony totiž růže mají strašně maličkou "výtěžnost"(nebo jak se tomu říká),na výrobu jednoho mililitru oleje je jich potřeba děsně moc - a od toho se taky odvíjí cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:19 am    Předmět: Citovat

možná jsem hledala blbě, ale už jsem nikde nenašla to malé balení růžového oleje od tautropfenu Confused ani na německýchc stránkách. mají nové balení, a obávám se, že to malé už nevyrábí Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 11:17 am    Předmět: Citovat

A.S. napsal:
No ale spíš mě zajímá co psala Déscantes, jestli ten film dělala i ta růže a vanilka jak říkáš ("těžké a mastne"), že ti nepřišly tak dobré jako limeta?

Růže mi přišla suveréně nejtěžší a nejmastnější Smile ale zase hezky vyživovala, to rozhodně. To limetkové karité co mám teď je taky mastné, všechny karité budou mastné, ale přece jen mi limeta přijde o fous lehčí než třeba zmíněná růže, za tím si stojím - pro mě zatím nejlepší máslo od Saloosu Smile a na rty taky dobré.

Jinak ty ovoněné kokosové oleje (čokoláda, pomeranč a vanilka) jsem okukovala taky, ale brzdí mě to že je to kokosák, který mě vysušuje, takže nic nebude...
Ale Titanie tady zmínila jasmínový olej - měla jsem jasmínový regenerační olejíček na obličej od Saloosu a krásně voněl, i když to byla jen pidilahvička, chtělo by to něco většího...Jdu prohledat net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 12:29 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se jen zeptat - znáte někdo nějakou hodně dobrou knížku o aromaterapii? (ale hodně dobrou ve smyslu seriózní, ověřenou... opět trpím paranoiou, že se určitě vydala spousta knížek, ve kterých jsou spíš bludy, takové ty pseudo odborné...) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, slyšela jsem nadšené ohlasy na Tekuté slunce (o olejích, i o aromaterapii) a teď i o Vůních života - jsou dole vedle sebe obě, podle mě to budou báječné knihy, chtěla jsem je jednu dobu hodně sehnat, teď už na ně nemám čas, ale prý jsou skutečně dobréSmile
http://www.kosmas.cz/knihy/126647/tekute-slunce/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miinka
0-7
0-7


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 10:03 am    Předmět: levandule hádek Citovat

Tak včera jsem koupila levanduli od Hádka a docela zklamání, je mnohem horší než od Nobilisu a je o něco málo lepší než od Saloosu (cena je samozřejmě mnohem vyšší)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 10:18 am    Předmět: Citovat

Ja mám levanduľu, rozmarín a citrón od Primavery, boli dosť drahé, ale neľutujem... nespôsobujú mi bolehlav aj moja pokožka ich dobre prijíma... môžem to porovnať iba so Saloosom, iné značky som neskúšala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 11:49 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem těch značek moc nevyzkoušela, jen Saloos olejíčky (nejsou špatné), Hadek sprchové oleje (ty jsou vynikající, krásně voní, hydratují), a od Primavery arganový olej ...ten je asi nejůžasnější co jsem kdy měla, pleť nezatěžuje, moc nemastí, a když se dá na mokrou pleť tak perfektně hydratuje, a i na vlasy je moc fajn Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Tak já jsem těch značek moc nevyzkoušela, jen Saloos olejíčky (nejsou špatné), Hadek sprchové oleje (ty jsou vynikající, krásně voní, hydratují), a od Primavery arganový olej ...ten je asi nejůžasnější co jsem kdy měla, pleť nezatěžuje, moc nemastí, a když se dá na mokrou pleť tak perfektně hydratuje, a i na vlasy je moc fajn Very Happy


Alka, po tom arganovom oleji už dávnejšie pokukujem, na aký typ pleti je vhodný? Ja mám pokožku dosť suchú, ale T-zónu mám mastnejšiu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:31 pm    Předmět: Citovat

arganový olej je malý zázrak, je totiž vhodný pro všechny typy pleti. Mám pleť podobnou jako ty (a navíc velmi citlivou), sušší (dělají se mi po make-upu šupiny) na tvářích a čele, a ktomu mastnější na bradě a pupínky i v té suché zóně na čele.
A ten agran nezamastí tu mastnější bradu, pupínky krásně hojí, a pokud mažeš na vlhkou pokožku, tak krásně hydratuje tu suchou kůži. A celkově stačí 5 minut a krásně se vstřebá, a pleť nezůstává mastná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.