Značky aromaterapeutické kosmetiky a jejich kvalita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83fdb4fb359a63ff32fec2058fbda3f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Titanie má s Pegem pravdu, je to emulgátor, zrovna v hydrofilním oleji nejspíš proto aby zemulgoval olej s vodou Smile

Čtu tady o Hádkovi, růžovém oleji a jeho ceně, a myslím že obstojně poslouží i jiné levnější růžové oleje Smile věřím že Hádek je kvalitní, ale zase o tolik lepší účinky než normální bio růžový olej to mít nebude podle mě...tři tisíce za 5 ml...bože...co v tom je, tekuté zlato Very Happy

Navnazená diskusí jsem si řekla, že bych mohla zase zkusit nějaké bambucké máslo od Saloosu, tentokrát jsem koupila to s limetkou a lemongrass a je skvělé, takové lehké, nedělá "vrstvu" na obličeji, rychle se vsakuje, přijde mi jako nejlepší. Růžové a vanilkové byly oproti němu dost těžké a mastné, toto citronové je báječné a krásně se vsakuje Smile


já mám od saloosu nejradši balzám granátové jablko Exclamation luxusní věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

A ještě k NOBILISU
měla jsem vlastně ještě oleje, úplně jsem na ně zapomněla, meruňkový a dýňový, oba byly hodně dobré, meruňkový krásně voněl po jadérkách a byl úplně sametový, jeden z nejlepších olejů jaké jsem kdy měla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 2:05 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Navnazená diskusí jsem si řekla, že bych mohla zase zkusit nějaké bambucké máslo od Saloosu, tentokrát jsem koupila to s limetkou a lemongrass a je skvělé, takové lehké, nedělá "vrstvu" na obličeji, rychle se vsakuje, přijde mi jako nejlepší. Růžové a vanilkové byly oproti němu dost těžké a mastné, toto citronové je báječné a krásně se vsakuje Smile


Já jsem si nově pořídila levandulové. Zdá se mi fajn, dost špatně se sním ale pracuje. Když se namažu včer tak je ráno pokožka taková jakoby navoskovaná, zdá se mi to pozitivní..nebo tohle je ta "vrstva" a znak těžkosti a mastnoty? (s jinými ještě zkušenost nemám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

A.S. napsal:
Já jsem si nově pořídila levandulové. Zdá se mi fajn, dost špatně se sním ale pracuje. Když se namažu včer tak je ráno pokožka taková jakoby navoskovaná, zdá se mi to pozitivní..nebo tohle je ta "vrstva" a znak těžkosti a mastnoty? (s jinými ještě zkušenost nemám)


a mažeš si ho na mokrou kůži? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

A.S. mělo by se to vsáknout, rozhodně by ti na obličeji neměla zbýt taková vrstva, abys ráno cítila obličej jako navoskovaný.
Určitě je dobré když se večer mažeš tak vzít toho másla menší množství, pořádně rozehřát a rozpustit v dlaních a namazat na vlhký obličej, nejlíp po sprše - takové mastné věci jako je karité na suchý obličej nebo vůbec suchou kůži nedávám, špatně se to vsakuje a dělá to nepříjemný film Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

mažu na morkou kůži (jinakto ani nejde pořádně) celé tělo večer, ne kažkdý den. Ten film cítím hlavně na obličeji, ale nemůžu říct že by mi o nějak vadilo, spíš naopak mi přijde taková chráněná jakoby ta pokožka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

No ale spíš mě zajímá co psala Déscantes, jestli ten film dělala i ta růže a vanilka jak říkáš ("těžké a mastne"), že ti nepřišly tak dobré jako limeta?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 5:18 pm    Předmět: Citovat

Já mám zatím zkušenosti jen se Saloosem (od včerejška mám nově meruňkový olej a zdá se mi naprosto úžasný a luxusní!) Je fajn, že je prostě dostupný skoro všude a člověk nemusí platit poštovné. Neznám prodejní místa Nobilisu, Hádka, možná tu někde taky jsou...
Mám koupený i lněný olej a jen mě překvapilo, co o něm píšou na Saloos a u Hádka:
Saloos:
Jeho účinky byly známy již ve starém Řecku, např. Hippokrates jej předepisoval při potížích se sliznicemi. Má vynikající regenerační účinky, kůži zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetření suché a ztvrdlé kůže. Lněný olej je výborným prostředkem pro péči o pokožku postiženou ekzémy a lupénkou, pomáhá regeneraci kůže po ozařování.
Karel Hádek:
Uklidňuje podrážděnou a zánětlivou pokožku. Přidává se do masážních a regeneračních preparátů. Při dlouhodobém použití může vysušovat pokožku, protože snižuje tvorbu vlastních kožních tuků. Je vhodný do kosmetických preparátů na mastnou pleť.
O vysušování na Saloosu není řeč, přitom se mi to zdá dost podstatné... No, jen mě to zaujalo...
Ještě bych si ráda pořídila nějaký karité balzám nebo masážní olejík, chtěla bych něco krásně voňavého Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 6:48 pm    Předmět: Citovat

Novinka od Saloosu - u nás jsem na tenhle kokosák ještě nenarazila, ale určitě si ho pořídím:

http://www.saloos-shop.cz/zbozi/635/bio-kokos-orange-250ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 6:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Novinka od Saloosu - u nás jsem na tenhle kokosák ještě nenarazila, ale určitě si ho pořídím:

http://www.saloos-shop.cz/zbozi/635/bio-kokos-orange-250ml/


tenhle byl spolu s čokoládovým a ještě jednou vůní novinka někdy na vánoce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.