Váš najlepší šampón na blond vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10e19a5f1d28a7a50436c7435074bfafZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

ještě když jsem byla blond, tak jsem měla ráda heřmánkový pro malé děti, hezky voněly vlásky a byl fajn pro jemný blond vlásky. ale ani nevim proč jsem s ním přestala.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Střelenka
0-7
0-7


Založen: 22.12.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nejraději používám jemný dětský šampon s obilnými klíčky, panthenolem a výtažkem z heřmánku od manufaktury. Vyzkoušejte, nebudete litovat! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

To vypadá zajímavě Smile navíc je s krtečkem!! Cool

Jinak jdu pochválit Daddy O od Lushe, je taky určené pro světlé vlasy a zatím se mi zdál hodně v pohodě (použito 2x), pěkně voní, vůně drží i po umytí (což jsem jinak kromě drogerkových šamponů nepozoroala) a je z něho docela objem, žádné splihliny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

A.S. napsal:
To vypadá zajímavě Smile navíc je s krtečkem!! Cool

Jinak jdu pochválit Daddy O od Lushe, je taky určené pro světlé vlasy a zatím se mi zdál hodně v pohodě (použito 2x), pěkně voní, vůně drží i po umytí (což jsem jinak kromě drogerkových šamponů nepozoroala) a je z něho docela objem, žádné splihliny Smile



Jojo, Daddy O je báječný! Smile) Ta vůně mi vydržela snad 4 dny. I když je pravda, že někomu třeba ta vůně nesedne. A díky citrónku tam jsou vlásky pěkně lesklé. Můžu jen doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Moj oblubeny je Alverde na blond vlasy. Je perfektny. Vyzivuje, nemam po nom lupiny a blond vrch mojej hlavy sa az tak rozziari, nie je taky sivy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Tak Alverde šampon na blond vlasy je fajn, jo? Tak to ho musím někdy vyzkoušet, zatím mám jen ten kondiš. Balea mi nevyhovovala parfemací, momentálně mám z Rossmanna pro blond vlasy a taky je docela dobrý.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Paola napsal:
Moj oblubeny je Alverde na blond vlasy. Je perfektny. Vyzivuje, nemam po nom lupiny a blond vrch mojej hlavy sa az tak rozziari, nie je taky sivy Smile


jj ten je dobrý. mě seděl i z oriflamu, i ten balea obyčejný, ale ten už jsem dlouho nikde neviděla:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Dřív jsem jeden čas používala od Johnsona ten dětský s heřmánkem a přišel mi fajn, nedávno jsem si ho zase pořídila a vůbec mi nevyhovoval. Nevím, jestli ho nějak změnili, nebo jestli už prostě mým vláskům nechutnal. Velmi dobrou zkušenost mám s heřmánkovým Garnierem, a včera jsem zkorumpovala vlastní svědomí, doslova jsem ho utloukla argumenty, že to prostě POTŘEBUJU! (nevím, jestli to znáte.... Laughing), a koupila jsem si heřmánkový šampon od Klorane, večer jsem si s tím umyla vlasy a jsem z něj hrozně nadšená! Vlasy šly krásně rozčesat (nepoužila jsem kondiš), byly (a jsou i po uschnutí) hebké, voňavé, prostě paráda. A taky mi připadá, že jsou drobet světlejší, ale to nemůžu objektivně přisoudit šamponu, jelikož jsem letní blondýnka, a protože se pohybuju dost venku a jak sluníčko v posledních dnech tak parádně svítí, myslím, že už mi zase světlají od něj (víc než od šamponu)... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 8:40 pm    Předmět: Citovat

ja som po odskúšaní mnohých šampónov zakotvila u harmančekového Garnier Naturals a úplne mi vyhovuje Smile vlasy mám po ňom nejaké ľahšie a vzdušnejšie ako po iných šampónoch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Používám chemku, takže budu hovořit úplně o jiných šamponech, než o kterých tu teď píšete.
Nejlepší je pro mě Loreal Profesionel na melírované vlasy, potom Johny Frieda na platinovou blond a samozřejmě modrý šampon od Matrix.
Jelikož se mi nelíbí žluté nádechy, tak cokoli s heřmánkem jde mimo mě.
Také používám červený Elseve na barvené, jinak ostatní na barvené vlasy mají efekt, že mi to začne žloutnout.
Výborná věc proti žlutým tónům je i toto: http://www.a-vlasy.cz/vitalotys-espresso-barevny-tonovaci-balzam-stribrny-p-2690.html

V přírodní kosmetice jsem ještě nenašel nic, po čem by mi to nežloutlo, pokud někdo o něčem víte, budu velmi rád za doporučení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.