Váš najlepší šampón na blond vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed027dec31854c0c209a2d35e0eeba7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:30 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Paola dne st červenec 06, 2011 12:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 8:19 am    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
A HairyGirl, nemáš ty náhodou obarvené vlasy na blond? Surprised
V galerii máš hnědé i blond vlasy, tuším.

hej mam odfarbene Smile ja mam najradcsej niveu na blond vlasy..neviem preco ale vyhovuje mi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

já mám teda s heřmánkovým garnierem špatnou zkušenost Sad ze začátku dobrý ale po pár umytí katastrofa vlasy byli vysušený, neučesatelný a nerozčesatelný takže ten už nikdy :-l ted mám baleu profesional na blond aj s kondišem a zatím maximální spokojenost ikdyž asi zesvětlovat nebude ale naštěstí je léto tak to jde samo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 9:33 am    Předmět: Citovat

Za mě je úplně nejlepší Alverdí šampon pro blond vlasy...a kdysi, už je to fakt dávno, jsem používala blond řadu od Andrew Collinge, a taky jsem byla spokojená...hlavně jsem zbožňovala tu vůni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 11:24 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší nevím, ale jednoznačně nejhorší byl Loréal Expert Silver
http://www.nejlepsiceny.cz/sediveni-vlasu/loreal-expert-silver-sampon-pro-oziveni-bilych-a-sedivych-vlasu-250-ml.html
Žádný efekt odstranění žlutého nádechu se nekonal, o avizovaném lesku nemůže být řeč a rozhodně nebyly ani "hebké a poddajné", jak uvádějí, ale délky naopak hnusné, suché, trčící do všech stran! Mad A stál mě tenkrát hříšných 329 Kč. Sad

Kolegyně z práce měla najednou moc hezké, lesklé (své promelírované) vlasy, ptala jsem se, jestli byla na nějakém novém přelivu, ale říkala, že začala používat Elseve na melírované vlasy (šampon + kondicioner), opravdu byl ten rozdíl znát, jenže tuhle kombinaci jsem už předtím sama měla a žádnou změnu nepozorovala. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

balea z profesionální řady na blond vlasy za mě nic moc,možná tak cena a je bez silikonů.
a měla jsem i pufíka pro děti,ten je podobný jak takové ty obyčejné březové a tak,za mě v pohodě.
klorane jsem si chtěla pořídit,ale nejradši bych měla přírodní heřmánkový šampon,kde ten heřmánek opravdu je. možná tak urtekram.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

sedmikráska napsal:
Nejlepší nevím, ale jednoznačně nejhorší byl Loréal Expert Silver
http://www.nejlepsiceny.cz/sediveni-vlasu/loreal-expert-silver-sampon-pro-oziveni-bilych-a-sedivych-vlasu-250-ml.html
Žádný efekt odstranění žlutého nádechu se nekonal, o avizovaném lesku nemůže být řeč a rozhodně nebyly ani "hebké a poddajné", jak uvádějí, ale délky naopak hnusné, suché, trčící do všech stran! Mad A stál mě tenkrát hříšných 329 Kč. Sad

Kolegyně z práce měla najednou moc hezké, lesklé (své promelírované) vlasy, ptala jsem se, jestli byla na nějakém novém přelivu, ale říkala, že začala používat Elseve na melírované vlasy (šampon + kondicioner), opravdu byl ten rozdíl znát, jenže tuhle kombinaci jsem už předtím sama měla a žádnou změnu nepozorovala. Confused


No vidíš a já na ten Loreal Silver (i když teď mám Matrix Silver a je taky skvělý) nedám dopustit a komu jsem ho doporučil, tak byl taky spokojený.
Naproti tomu, ten Elseve mi dělal žlutý nádech, ale segra si ho na hnědý vlasy pochvalovala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 1:16 am    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
sedmikráska napsal:
Nejlepší nevím, ale jednoznačně nejhorší byl Loréal Expert Silver...


No vidíš a já na ten Loreal Silver (i když teď mám Matrix Silver a je taky skvělý) nedám dopustit a komu jsem ho doporučil, tak byl taky spokojený.
Naproti tomu, ten Elseve mi dělal žlutý nádech, ale segra si ho na hnědý vlasy pochvalovala Wink


To je zvláštní, jak ten samý výrobek sedne někomu úplně jinak (přesně opačně Wink), pro mě to byl jeden z nejdražších šamponů jaké jsem kdy měla a jednoznačně ten úplně nejhorší. Sad

A který Ti ještě na odstranění žlutého nádechu/rozzáření pomohl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Jelikož jsem velmi brzy objevil ten od Loreal, tak jsem moc nehledal, ale jak píšu, teď mám Matrix a taky spokojenost. Měl jsem Matušku, ten taky fungoval, ale zase mi dělal lupy, tak ho dostala kolegyně.
Jinak dobrý na oživení (ne vybělení) je Loreal prof. na melírované a Johny Frieda. Mám pocit, že už jsem to tu někde psal.
Teď mi má úžasná kadeřnice dává na melír ještě přeliv, je to kombinace clear+silver+fialový, výsledek je ten, že 2 měsíce jsem Silver šampon nepoužil a mám pořád platinu, dokonce těsně po aplikaci to bylo až bílé, což zase nechci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 7:09 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
...Teď mi má úžasná kadeřnice dává na melír ještě přeliv, je to kombinace clear+silver+fialový, výsledek je ten, že 2 měsíce jsem Silver šampon nepoužil a mám pořád platinu, dokonce těsně po aplikaci to bylo až bílé, což zase nechci Very Happy


s tím přelivem to zní krásně! máš šikovnou kadeřnici.
já měla přeliv jen 1x (jinak mám jemné melírování) a měla jsem úplně hnědé vlasy! Shocked Evil or Very Mad tak to říkám té kadeřnici, přiběhla i kolegyně a začaly mě přesvědčovat, že to není hnědý, že se mi to jen zdá (?!), což mě trochu naštvalo (kdyby řekly: joj, každé vlasy jsou jiné, reagují jinak a prostě to chytlo takhle, nebojte, ono se to vymeje... ale ne, ony ze mě budou dělat barvoslepýho debila Rolling Eyes), prý to dělá to světlo tam, tak jsem se nehádala a řekla si, že změna je život a je to jen přeliv.
když jsem přišla domů, tak na mě muž (který si jinak není schopen nikdy ničeho všimnout) hned vybalil: "ježiš, vždyť ty to máš úplně hnědý!" Laughing
alespoň jsem se na vlastní oči přesvědčila, že tmavší mi fakt nesluší a bez melírů to nepůjde (k téhle změně bych se sama asi dobrovolně neodhodlala Wink, takže všechno zlé pro něco dobré)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.