Váš najlepší šampón na blond vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=41731a4e205d6daacbdb0d8f5667f5b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atherlian
21-40
21-40


Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:14 pm    Předmět: Citovat

Doufám že to není moc hloupá otázka nebo tak. Ale zajímalo by mě, jaká látka dělá na blond vlasech ten žlutý nádech? O heřmánku to například vím.. Ale ten přece není ve všech šamponech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 6:17 pm    Předmět: Citovat

Osobně si myslím, že to dělá kožní maz a svou roli hraje jistě i čistota ovzduší. Třeba když jdu do hospody, kde se hodně hulí, tak mám úplně žlutou hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atherlian
21-40
21-40


Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle mě nikdy nenapadlo, s tím kožním mazem si myslím že u mě sotva. A když jdu do hospody tak mám vlasy tak hnusné a to nemyslím nažloutlé ale smradlavé a vysušené, že si je co nejdřív stejně myju Very Happy Ale já spíš myslela, že to dělá nějaká látka co obsahuje nějaká vlasová kosmetika. I když to je asi hodně individuální. Je pravda, že já můžu používat například elséve na melírované vlasy a mám je krásné a kamarádce jen pár melírů žloutne... Já mám teda teď platinu až do bíla, řeším to silver šamponem a je to dobrý, jen je to spíš zvědavost. Vždycky to je totiž trochu risk koupit si šampon abych po něm nebyla žlutá, když nevím čím to je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

Atherlian napsal:
Tak tohle mě nikdy nenapadlo, s tím kožním mazem si myslím že u mě sotva. A když jdu do hospody tak mám vlasy tak hnusné a to nemyslím nažloutlé ale smradlavé a vysušené, že si je co nejdřív stejně myju Very Happy Ale já spíš myslela, že to dělá nějaká látka co obsahuje nějaká vlasová kosmetika. I když to je asi hodně individuální. Je pravda, že já můžu používat například elséve na melírované vlasy a mám je krásné a kamarádce jen pár melírů žloutne... Já mám teda teď platinu až do bíla, řeším to silver šamponem a je to dobrý, jen je to spíš zvědavost. Vždycky to je totiž trochu risk koupit si šampon abych po něm nebyla žlutá, když nevím čím to je Very Happy

Nejspíš to budou dělat ty přídavné barvící látky, ve složení se píšou jako "CI", např. Gliss Kur pro hnědé vlasy jich má hned 5, viz. http://zkracovatko.cz/FYCXVJ (jsou úplně na konci složení). Nevím jistě o jakou látku se jedná, ale mělo by to být prostě barvivo. Když se dívám na složení šamponu Balea pro blond vlasy http://zkracovatko.cz/CKxyRH, tam jsou ve složení nějaké látky Basic Yellow 57 a Basic Brown 17. Taky je tam výtažek z heřmánku, ale z hlediska zvýraznění barvy bych věřil spíš těm dvěma chemikáliím Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atherlian
21-40
21-40


Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Aaaa pravda, pravda. Nejspíš to bude opravdu tím. včera jsem udělala malý průzkum Very Happy Je pravda, že ve většině případů mi dělali žluté vlasy opravdu přípravky s nějakými barvivy, jak tady píše Stue. Smile Předtím sem neměla ani ponětí co to je za chemikálie ty CI něco Very Happy Děkuji! Smile Zase jsem o něco chytřejší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 10:54 am    Předmět: Citovat

Atherlian napsal:
Aaaa pravda, pravda. Nejspíš to bude opravdu tím. včera jsem udělala malý průzkum Very Happy Je pravda, že ve většině případů mi dělali žluté vlasy opravdu přípravky s nějakými barvivy, jak tady píše Stue. Smile Předtím sem neměla ani ponětí co to je za chemikálie ty CI něco Very Happy Děkuji! Smile Zase jsem o něco chytřejší

Není zač Wink. Člověk holt musí pořád zkoumat Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu,tak jsem se tady na DV.cz dočetla ze žloutnutí vlasů způsobují silikony obsahující se v samponech.Koncovka ve složení zní -Cone a tak podobně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

Opravdu silikony? To slyším poprvé. Navíc většina hodně odbarvených blondýn je používá ( silikonové přípravky) a na žloutnutí si nestěžuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

To jsem tady četla,tak nevím.Ale je pravda, že používám šampony co obsahují zřejmě silikon ( podle DV.cz co jsem se dočetla, tak jsem hned začala zkoumat své přípravky) a je fakt, že když jdu po 4 týdnech na dobarvení, tak je mám tmavší - nažloutlé, než když jdu čerstvě krásná blondýna od kadeřnice Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

A neobsahují tvé šampony jiné složky? -Třeba extrakt z kopřivy, ten ztmavuje světlé vlasy. Nebo jiná barviva. I některé šampony určené pro blond vlasy napomáhají žloutnutí ( heřmánek).
Jinak barvená blond bohužel žloutne většinou tak jako tak, zrovna na tohle nepomůže zbavit se silikonů - mnohem účinnější je třeba použít občas Silver šampon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.