Váš najlepší šampón na blond vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dad37aadb54ba1c1f44bfc127569d533Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Nekde jsem cetla (mozna kdesi tu na foru?) ze genciana rozpustena ve vode (pomer uvedeny nebyl), funguje jako ten silver sampon ... stahuje zluty podton nejen u blond vlasu, ale i u sedivych. Po umyti prelit a nechat uschnout ... aspon pokud si vzpominam, nejak takhle to tam bylo napsano ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werunka
8-20
8-20


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 11:33 am    Předmět: Citovat

čauky Smile , já myslím že parádní šampon na blond vlasy je od Dusy Silver šampon . je fialový a zamezuje žlutým nádechům na vlasech. Podobný šampon vyrábí i firma Matrix Smile vřele doporučuji Smile cena se pohybuje okolo 100 - 150 korun .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atherlian
21-40
21-40


Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 12:04 pm    Předmět: Citovat

Tak musím říct, že silikony mi s barvou vlasů nic nedělají. Naopak silikony používám, jsou po nich vlásky lepší. Ale teď jsem začala používat loreal casting barvy odstíny glossy blondes a nepozoruji nějaké žloutnutí ani když nepoužívám silver šampon. Jsou to barvy skvělé, nicméně na odrosty mi chytají trochu do zrzava a to nemám svoje vlasy nijak tmavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 2:47 pm    Předmět: Citovat

Werunka napsal:
čauky Smile , já myslím že parádní šampon na blond vlasy je od Dusy Silver šampon . je fialový a zamezuje žlutým nádechům na vlasech. Podobný šampon vyrábí i firma Matrix Smile vřele doporučuji Smile cena se pohybuje okolo 100 - 150 korun .


Nechápu jak někdo může mít žludé nádechy ve vlasech, a kdyby měl, nechápu proč by mu to mělo vadit Very Happy je to spíš hezčí ne? Smile Slyším to tady docela často a vždycky mi to přošlo divné..jsem blondýna a asi to nechápu Very Happy ..není to spíš u blond žádoucí? Nebo blond znamená být "nabělo"? Poučtě mě prosím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:08 pm    Předmět: Citovat

Žlutý nádech se ve vlasech dělá blondýnám-platinářkám, které odbarvují na velmi světlou blond. V jejich případě to opravdu žádoucí není, protože nechtějí žlutou, ale bílou blond Smile proto se používá silver šampon, který tu žlutost eliminuje.
Nedá se to srovnávat s přírodními blondýnami, které vypadají hezky a přirozeně, ty takovou žlutou ve vlasech nemají ( je rozdíl blond a žlutá).

Ta žlutá se často dělá vlasům, které mají silnější pigment, třeba tmavá odbarvená bruneta bude mít pravděpodobně problém se žloutnutím odbarvených vlasů, protože i když je vybělí do bíla ( a neupadnou!) Smile tak tam nějaké barvivo zůstane a pak působí to žloutnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

taky záleží v jakém prostředí se člověk pohybuje... mě stačí jeden večer v zakouřeném prostředí a hned mám vlasy žlutější ale po dvou umytí to zmizí Smile nevíte jestli je nějaký šampon který by pomáhal zesvětlit vlasy? přes léto je mám hezky blond ale přes zimu myšinu a vypadá to pak všelijak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

aaahaaa Very Happy děkuju za vyčerpávající odpověď Smile

Marti s myšinou to mám stejně (jsem přírodní blond). A dost pochybuju o tom, že se to dá nějak moc ovlivnit..chce to prostě sluníčko. Ale kdo ví, třeba někdo s něčím přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:20 pm    Předmět: Citovat

vím že sem tu našla že od Lush byl šampon který po delším používání trošku vlasy zesvětlil jenže se přestal už prodávat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:35 pm    Předmět: Citovat

Kdysi se tu psalo, že na prosvětlení ( aspoň optické) pomáhala Balea na blond vlasy, jak šampon tak maska v pytlíčku, ale ta už se myslím neprodává Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

Jj, byl to ten obyč a ten už nikde není. Jenom z řady professional, ten sice není tak dobrý, ale funguje taky. Akorát je zase spíš zlatavý než stříbrný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.