Glisskur vs. Elseve..co je lepší na vlasy?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86fc6e2b8ee4c071adab3a71657a950bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 10:57 pm    Předmět: Glisskur vs. Elseve..co je lepší na vlasy? Citovat

šampony, balzámy atd..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 10:05 am    Předmět: Re: Glisskur vs. Elseve..co je lepší na vlasy? Citovat

jeanka.k napsal:
šampony, balzámy atd..
Myslim si,ze obydvaja sampony maju podobne ucinky...Gliss kur je dobry na poskodene a suche vlasy,ale niekedy dokaze prilis mastit vlasy...Elseve sa mi najviac osvedcil ten zlty na lamave vlasy...Podla mna su si dost podobne,ale keby som si mala vybrat tak Elseve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 10:25 am    Předmět: Re: Glisskur vs. Elseve..co je lepší na vlasy? Citovat

jeanka.k napsal:
šampony, balzámy atd..


Samozřejmě, že se to nedá jednoznačně říci, to by pak bylo moc jednoduché Smile, ale mně osobně vyhovující od Gliss Kur spreje do vlasů, ale od Elseve bych si raději koupila šampony (teď mám žlutý na lámavost).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baruuuska
8-20
8-20


Založen: 8.2.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 10:28 am    Předmět: Glisskur - no fuj :D Citovat

Gliss kur jsou asi nejhorší šampony, jaké jsem měla. Snad jediný, ten růžový - ten aspon krásně voněl, jinak děs běs. Elseve by v tomto případě byla jednoznačná volba, už jenom proto, že tam není tolik silikonů jak v glisskuru. Smile Ta nová řada - total repair 5 je úžasná Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 1:31 pm    Předmět: glisskur Citovat

mě právě gliss kur docela vyhovuje, z elséve mám vyzkoušenej jen ten na objem a to bylo příšerný, vlasy upláclý, jemný ...tak nevím chtěla bych zjistit co víc vyhovuje lidem..a s jakým šamponem jsou vlasy pěstěnější
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 8:16 pm    Předmět: Re: Glisskur vs. Elseve..co je lepší na vlasy? Citovat

fructia napsal:
jeanka.k napsal:
šampony, balzámy atd..


Samozřejmě, že se to nedá jednoznačně říci, to by pak bylo moc jednoduché Smile, ale mně osobně vyhovující od Gliss Kur spreje do vlasů, ale od Elseve bych si raději koupila šampony (teď mám žlutý na lámavost).


tak to je pravda,ten zlty je super,mam aj nezmyvatelne mliecko,to zlte a je super Smile po case pouzivania krasne zaceli a zregeneruje vlasy...u mna aspon potvrdene Smile ked minem vsetko co mam doma kupujem celu radu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 8:20 pm    Předmět: Re: Glisskur - no fuj :D Citovat

Baruuuska napsal:
Gliss kur jsou asi nejhorší šampony, jaké jsem měla. Snad jediný, ten růžový - ten aspon krásně voněl, jinak děs běs. Elseve by v tomto případě byla jednoznačná volba, už jenom proto, že tam není tolik silikonů jak v glisskuru. Smile Ta nová řada - total repair 5 je úžasná Razz


veru gliss kur nieje bohvieco to mas pravdu,ale niekedy ho pouzivam..ale nie casto,lebo ako vravis ma vela silikonov,a to moze vlasom skodit..ja mam doma ten ruzovy aj sampon aj kondicioner,a celkom v poho..este je dobry aj ten repair 19 ale s ostatnymi nemam dobre moc skusenosti....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baruuuska
8-20
8-20


Založen: 8.2.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 9:56 pm    Předmět: Něco nové :) Citovat

Zkus tu novou sadu od Dove nebo Niveu Smile Tím nic nezkazíš Smile Popř. Alverde v Dmku (70,-) ale to mi moc nesedlo, ale je to 100% přírodní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.