Vlasy prostříhané/sestříhané
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff0b46b478480bbf7487f23cc3a0092dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:25 pm    Předmět: Vlasy prostříhané/sestříhané Citovat

Po několika měsících "pasivního" čtení zdejšího fóra jsem se konečně rozhodla začít účastnit aktivně a zaregistrovala se. Pro začátek mám otázku: Je nějaký rozdíl mezi sestříhanými a prostříhanými vlasy? Obrázky na Googlu mi moc nepomohly, tak se zkouším ptát tady. Díky za případné odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nota.Brevis
81-160
81-160


Založen: 19.9.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

Tak nevim jestli ti to vysvětlím dobře, ale je to asi tak že u sestříhaných vlasů (na postupku, jinak mi to nikdy nedělali) to vypadá tak, že máš vrchní vlasy nejkratší, vlasy pod nimi o něco delší, další vrstvu vlasů zase o něco delší a úplně nejdelší ti zůstanou spodní vlasy jako urousaný řídký pramen :// tak nějak jsem chodila asi tři roky.
Prostříhané vlasy můžou mít celkem jakýkoliv střih s tím, že se to dělá u hustých vlasů aby nebyly příliš těžké. Vezmeš pramen vlasů a speciálníma nůžkama, které vypadají jako mučící nástroj, několikrát jakoby do toho pramenu střihneš a ty styčné plochy odstřihnou jenom pár vnitřních vlasů Very Happy já vim vysvětluju to jak hotentot. U prostříhávání prostě zkracuješ délku jen některých vlasů a to tak, aby ty zkrácené vlasy nebyly v jedné rovině.
Vzdávám to.
Prostříhání vlasy odlehčí, sestříhání podělá na 4 roky. Po obojím vypadáš jako po leukémii. Nesnášim kadeřníky, jsou pro vlasy to největší zlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Napsalas to hezky a srozumitelně, určitě ne jako hotentot Very Happy Díky za vysvětlení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:08 pm    Předmět: Citovat

Nota.Brevis napsal:
Tak nevim jestli ti to vysvětlím dobře, ale je to asi tak že u sestříhaných vlasů (na postupku, jinak mi to nikdy nedělali) to vypadá tak, že máš vrchní vlasy nejkratší, vlasy pod nimi o něco delší, další vrstvu vlasů zase o něco delší a úplně nejdelší ti zůstanou spodní vlasy jako urousaný řídký pramen :// tak nějak jsem chodila asi tři roky.
Prostříhané vlasy můžou mít celkem jakýkoliv střih s tím, že se to dělá u hustých vlasů aby nebyly příliš těžké. Vezmeš pramen vlasů a speciálníma nůžkama, které vypadají jako mučící nástroj, několikrát jakoby do toho pramenu střihneš a ty styčné plochy odstřihnou jenom pár vnitřních vlasů Very Happy já vim vysvětluju to jak hotentot. U prostříhávání prostě zkracuješ délku jen některých vlasů a to tak, aby ty zkrácené vlasy nebyly v jedné rovině.
Vzdávám to.
Prostříhání vlasy odlehčí, sestříhání podělá na 4 roky. Po obojím vypadáš jako po leukémii. Nesnášim kadeřníky, jsou pro vlasy to největší zlo


mužu se zeptat, v čem ti sestříhání vlasů zniční vlasy na dlší čtyři roky? Smile to mě docela i zajímá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nota.Brevis
81-160
81-160


Založen: 19.9.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:17 pm    Předmět: Citovat

mužu se zeptat, v čem ti sestříhání vlasů zniční vlasy na dlší čtyři roky? Smile to mě docela i zajímá[/quote]

Very Happy mluvila jsem o sobě. po sestříhání jsem vypadala jak kuře a dávala to dohromady no.. 4 roky Very Happy a pak mi je pro zichr ustřihli u ramen, a je po problémech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

ach taak.. já myslela jakože to má vliv na kvalitu, nebo tak něco .. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nota.Brevis
81-160
81-160


Založen: 19.9.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:28 pm    Předmět: Citovat

na kvalitu určitě ne, jen na vzhled
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

Nota.Brevis napsal:

Prostříhání vlasy odlehčí, sestříhání podělá na 4 roky. Po obojím vypadáš jako po leukémii. Nesnášim kadeřníky, jsou pro vlasy to největší zlo


Tak tohle mě vážně pobavilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baruuuska
8-20
8-20


Založen: 8.2.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 7:32 am    Předmět: prostříhání Citovat

Naprosto souhlasím. Při prostříhání ti to dělají "efilačkama" a je to to nejhorší, co ti můžou udělat. Protože vlas se pak třepí po celé délce, ne jenom u konečků. Já s tím bojuju už rok a půl a jsem tak v polovině boje. Je to děsné. Ale je mi líto si hodit mikádo, když už to mám celkem dlouhé, tak pravidelně stříhat a třeba se toho zbavíš Smile Hlavně si u kadeřnice říct, co chceš a co ne. Do detailů, přesně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Jak bylo psáno výš. Prostříhání se dělá efilačníma nůžkama pro "odlehčení/provzdušnění", aby ty vlasy prořídly a protenčily se. Sestříhání může být jak postupkou, ale i taky prostě sešmiknutí vrchnějších vrstev vlasů. To se může dělat jak seřezávačem, který je na dlouhé vlasy fakt hrozné zlo, vlasy se pak strašně třepí, anebo nůžkama, což je o dost lepší, protože pokud se to s nimi udělá jemně a rozumně, tak ty vlasy o tolik nepřijdou a vypadá ten účes živěji a tvárněji. Ale bohužel s rozumem to skoro žádná kadeřnice udělat neumí...
Každopádně obojí se strašně špatně udržuje a ještě hůře vzdává, protože se to dost blbě zastřihuje. A většinou se to kombinuje, že se dělá sestříhání i prostříhání naráz...
Ale třeba mě ještě někdo znalejší opraví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.