Přírodní kosmetika Kawar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1d9b312d2ff4b2f54d62919a3c0cbc9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 5:34 pm    Předmět: Citovat

Denynko, tak ho používej, když ti vyhovuje, a užívej si ho!!! Wink Já nebrojím proti nepřírodní kosmetice apriori, ač přírodní celkem používám. Jsem schopná používat i spoustu chemický kosmetiky - nejsem citlivá, nevadí mi (jenom vlasový přípravky nesmí mít silikony neb mi zatěžujou vlasy, ale i tak si jsem schopná z chemický vlasový kosmetiky dost vybrat). Akorát že to označení přírodní je v tomhle případě zlehka zavádějící - holky, co kupujou v podstatě jenom přírodní kosmetiku (míněno opravdu přírodní, obvykle tedy certifikovanou), tak činí obvykle z toho důvodu (krom případných důvodů ideových), že nemá SL(E)Sy, parabeny a podobný složky, protože ty jim dělají zle... a těchhle složek tady v tom šamponu máme celkem hojně, tak jsem neodolala, sorry za rýpanec...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Denynko, tak ho používej, když ti vyhovuje, a užívej si ho!!! Wink Já nebrojím proti nepřírodní kosmetice apriori, ač přírodní celkem používám. Jsem schopná používat i spoustu chemický kosmetiky - nejsem citlivá, nevadí mi (jenom vlasový přípravky nesmí mít silikony neb mi zatěžujou vlasy, ale i tak si jsem schopná z chemický vlasový kosmetiky dost vybrat). Akorát že to označení přírodní je v tomhle případě zlehka zavádějící - holky, co kupujou v podstatě jenom přírodní kosmetiku (míněno opravdu přírodní, obvykle tedy certifikovanou), tak činí obvykle z toho důvodu (krom případných důvodů ideových), že nemá SL(E)Sy, parabeny a podobný složky, protože ty jim dělají zle... a těchhle složek tady v tom šamponu máme celkem hojně, tak jsem neodolala, sorry za rýpanec...

To se nic neděje, jen jsem byla trošku zklamaná, ale budu ho používat, sice nemá přírodní látky, ale zase s přírodními šampony myju vlasy každý den, tak nevím, co je lepší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Od firmy Kawar mám sůl do koupele. Přijde mi docela dobrá na zklidnění pokožky. Ale asi půjdu ještě jednou omrknout složení... Wink
Jinak - co je špatného na Sodium Laureth Sulfate ? Někde jsem četla, že to je ta složka, co dělá pěnu, či co. A že je rakovinotvorná. Co je na tom pravdy? (Když už jsou na to takové reakce Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
Od firmy Kawar mám sůl do koupele. Přijde mi docela dobrá na zklidnění pokožky. Ale asi půjdu ještě jednou omrknout složení... Wink
Jinak - co je špatného na Sodium Laureth Sulfate ? Někde jsem četla, že to je ta složka, co dělá pěnu, či co. A že je rakovinotvorná. Co je na tom pravdy? (Když už jsou na to takové reakce Very Happy )


kdyby mě po něm nesvědila hlava, tak ho v pohodě používám Wink zas takové zlo to není Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Aha, takže je to jen další dráždivá látka.
Já si snad vyvinu nějakou vlastní řadu úplně bez všech hnusů (to by to vydrželo pár dní Very Happy i když přírodní konzervanty taky jsou). Anebo si budu na hlavu lít jen výluhy Very Happy

Moje babička má taky citlivou hlavu pokožky a tyhle šampóny jí vysloveně vadí. Takže má nějaký speciální od doktorky. No "speciální"... Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.