Staronovy clen taky zdravi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=edffe9189ad088a429705e6dbc9a59a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 1:47 am    Předmět: Staronovy clen taky zdravi Citovat

Ahoj vsem clenum a clenkam DV! Profil jsem si vytvorila sice uz pred vic nez pul rokem, ale az ted jsem to tady zacala skutecne pouzivat, tak si rikam, ze je nacase se taky predstavit a vsechny pozdravit. Prisla jsem vlastne jenom kvuli henne, sice sama hennim vlasy 10 let, takze jsem na hlave mela uz snad vsechny odstiny lisci rezave, cervene az fialove a konecne i vytouzene tmave hnede, zkratka snad vsechno co henna nabizi, ale stejne jsem tu objevila spoustu zajimavosti, novinek a rad, uz se tesim, az to vsechno vyzkousim. Akorat mam obavu, ze mi castejsi navstevy fora DV definitivne zruinuji penezenku, mam akutni potrebu si vsechno zakoupit a OKAMZITE ozkouset Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 8:23 am    Předmět: Citovat

Vítej u nás Exclamation A jojo, touhle "všechno-musím-ozkoušet" fází jsme si +- všechny prošly Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 4:08 pm    Předmět: Citovat

Jo, je to krásná fáze...taková prvotní zamilovanost, posedlost a šílenství, prostě bomba Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojky a vítej! A jasně, fází šílenýho zkoušení a ruinování bankovního konta jsme si tu asi prošli víceméně všichni... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

A tahle faze nekdy skonci? Laughing zamilovanost vzdycky opadne, ale v tomhle pripade si tim nejsem tak uplne jista Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:27 pm    Předmět: Citovat

Ehm, no, jak u koho. Embarassed Ale řekněme, že už to později není tak hrozně překotný. Very Happy Holt zvídavý povahy to mají těžký (a drahý). Laughing Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 2:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě tady Smile

No holky, u mě už je to docela v klidu s tím šílenstvím Very Happy nemám peníze a nějak ani čas... Confused Laughing Very Happy nu, musím to napravit...
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Dekuju vsem za uvitani Smile taky to tak vidim...jediny zpusob, jak tohle silenstvi muze skoncit, je dopad na dno...na dno penezenky a pak i bankovniho konta Laughing ale coz, mlady jsme jen jednou, tak to roztocime Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.