Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de948607ec0a69687f2be56e95b6eb02Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
To, co popsala Nika (džíny, tričko, sako), to jo, k tomu třeba ještě nějaké "žebradlo" a delší vlasy - a jsme na filozofické fakultě (popř. na sociálních studiích) - já věděla, že si vybírám tu správnou školu Wink


Tak onz asi budou ovlivňovat to, co se nám líbí a naopak, konotace, které máme s tím kterým oblečením spojené. Různý styl oblékání odráží životní styl lidí a pak je to spíš o tom, jak je nám sympatický/nesympatický jejich životní způsob, než o tom oblečení.


Naposledy upravil Nika dne so březen 10, 2007 5:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Nika napsal:
KKK! Tos teda nepochopil Smile Smradlavce neeeee!!!!!

Laughing Laughing Já jen žertovala Ivánku. Tovižese meju. Teďka jsem zrovinka čestvě vykoupanej, oholenej a navoněnej. Wink Wink Laughing Laughing

Hele ho, jak hned otočil, když si přečetl, že má být vykoupanej a navoněnej! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Jak se teď údajně vrací móda 80. let, to je strašný! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
To už byla lepší ta z 60. let (zvonáče - hippies)
Výhoda ale je, že teď se opravdu dá nosit skoro všechno včetně mých oblíbených dlouhých sukníSmile

Klarusa napsal:
Velké a neforemné hadry, to je prokletí současné pánské módy...

Hmm, nedávno jsem šla s patnáctiletým synovcem kupovat džíny, bylo to horší, než nakupovat s ženskou. Nic mu nebylo dost dobré a hlavně ty kalhoty chtěl aspoň o dvě čísla větší, aby mu pořádně plandaly. Nakonec jsme udělali kompromis, koupili jsme "jen" o číslo větší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Hele ho, jak hned otočil, když si přečetl, že má být vykoupanej a navoněnej! Laughing


Laughing Laughing Laughing
Mě by zajímalo, jaké vůně vám na mužích jsou nejvoňavější z voňavých??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
tak to já du taky se svou troškou do mlý....fóra:-)
Ve zkratce: Nika neocowboye nee, lampasy a šusťáky taky nee, kravaty taky nee a motýlky už vůbec nee...
Mě se třeba líbí kombinace rifle-tričko-sako (třeba manšestrové), to mám pocit sluší každému a je to takový kompromis mezi ležérností a seriózností, přičemž ke každému extrému se dá přiklonit jenom malou obměnou. Sako navíc sluší každému, cause v něm mají muži široká ramena a široká ramena...no to je přeci hezké Smile
taky - nevím proč - mám od mládí takovou lehkou úchylku na bavlněné mikiny s kapucí a klokaní kapsou Smile To se mi taky líbí na každém Smile
Celkově se ale nejvíc líbí, když muž své oblečení nijak zvlášť neřeší a místo toho se věnuje nějaké jiné, obdivuhodnější činnosti. Muž, který by před zrcadlem trávil více času než já (a já tam věru netrávím své dny), by na mě působil maximálně asexuálně....Tak na mě působí i ti chlapečci, co mají namelírkované a nagelované vlásky, oblečení a doplňky podle poslední módy, růžová trička (sem si všimla, že jsou teď nějak populární) atp.
Fakt, tohle já nemusím, ale každý má jiný vkus, že jo....


Tak to jsi 100% vystihla - naprosto s tebou souhlasím! Jsem přímo alergická, když vidím nějakého kluka s melírem ve vlasech, růžovým tričkem a uplou bundou s kožíškem, a že jich je ted dost! Ale PRÝ je to ted v modě Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ale tohle to není chlap, ale babochlap nebo jak bych to nazvala, jsou to takové holčičky Very Happy Ale na druhou stranu je to každého věc, a tohle je jen můj názor, tak bych se zase nerada někoho dotkla Sad

Jo a k těm mikinám s kapucí, taky se mi moc líbí! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Nic mu nebylo dost dobré a hlavně ty kalhoty chtěl aspoň o dvě čísla větší, aby mu pořádně plandaly.


Uááá...! Plandavé džíny, které vypadají, že majitel sháněl současně kalhoty a spacák a nakonec se rozhodl ušetřit a zvolil kompromis... To je hrůůůza!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
Jsem přímo alergická, když vidím nějakého kluka s melírem ve vlasech, růžovým tričkem a uplou bundou s kožíškem, a že jich je ted dost!
Jo tuhle bundu nosí kámoš.Vždycky mu říkám,že není nad teplou,ale opravdu teplou bundu.Miluju dvojsmysly Twisted Evil .Jinak mě těší jak naše komunita nepodléhá nesmyslným a trapným módním trendům.Nejspíš to bude tím,že když majitelé dlouhých vlasů nedají na módu v oblasti vlasů tak ani jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Jo tuhle bundu nosí kámoš.Vždycky mu říkám,že není nad teplou,ale opravdu teplou bundu.


Kafinku, ty jsi ďábel Very Happy Very Happy Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

Karob napsal:
Mě by zajímalo, jaké vůně vám na mužích jsou nejvoňavější z voňavých??


Jestli myslíš konkrétně, tak já se v tomhle nevyznám; ale nějaký parfém nebo toaletní voda nebo aspoň deodorant je příjemný vždycky (pochopitelně nikoliv v přehnaném množství) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 7:42 am    Předmět: Citovat

Bando, to se bavíte o ufounech nebo lidech, kteří si myslí, že jsou zcela normální ? Já se stejným způsobem divil minulý rok na táboře, kdy jsme měli novou instruktorku, měla vlasy na fialovo, rozdrbaný hadry tak, že i moje maličkost záviděla a v hubě několik piersingů... a tvrdila, že jejich rodina není normální, když jsem se začal ptát proč, odpově'ď jsem nedostal a tak jsem se začal ptát, jesli její tatík v kuchyni vyrábí šípy, na balkóně vydělává zvířecí kůže, jestli v garáži mají kromě auta také kosti a kůže ze zvířat, jestli na balkoně zkouší nový luk, na sporáku odlévají z olova kulky a tak podobně... no kočka na mě vykulila oči a prohlásila, že nic takového její rodina neprování... no já ano, ale nepřipadám si, že bych byl nenormální.... co se týká oblečení je to podobné, člověk by měl nosi to, co je mu osobně je pohodlné a co jemu se líbí... jistě, když je nezbytnost , holt se přežije i kvádro , ale to patří ke koloritu... takže, každý je svým vlastním způsobem cvok i normální dobromady.... Embarassed Wink Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.